Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.508
Cevap
308
Favori
1.291.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19141915191619171918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nereden baktınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahmetuck kullanıcısına yanıt
    Sana kalmış hiç ses artısı olmasıysa iade edebilirsin hoparlörü ya da temizle tekrar dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Nereden baktınız?
    Cpu-x diye bi uygulamadan
    Bide hoparlörü sökerken sağ taraftaki civara çıkmadı bükerek çıkardım kırıldı dursun en iyisi belki zamanla açılır 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Başka bir vida falan tutuyordur nazik davran çıkarırken bir daha bir sürü vida sökmüştüm ben çıkarırken. Topladığımda elimde hala 3 minik vida vardı fazladan. Çok fazla vida atmışlar hoparlörün oraya.
    Benim hoparlörde de çok büyük artış olmadı zaten ilk başta hiç olmamıştı moralim bozulmuştu biraz bunun icin mi uğraştım diye. Sonraki gün açıldı biraz ses.
    Edit: Uygulama doğru veri göstermiyor olabilir. Apple uygulamaların erişimini kısıtlamıştı pil verisini kendisi çıkardığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 21 Ağustos 2020; 0:0:48 >
  • quote:

Başka bir vida falan tutuyordur nazik davran çıkarırken bir daha bir sürü vida sökmüştüm ben çıkarırken. Topladığımda elimde hala 3 minik vida vardı fazladan. Çok fazla vida atmışlar hoparlörün oraya.
    Benim hoparlörde de çok büyük artış olmadı zaten ilk başta hiç olmamıştı moralim bozulmuştu biraz bunun icin mi uğraştım diye. Sonraki gün açıldı biraz ses.
    Edit: Uygulama doğru veri göstermiyor olabilir. Apple uygulamaların erişimini kısıtlamıştı pil verisini kendisi çıkardığında.
    Vidalarda minik minik deli etti zaten 😂 araya filan düşüyor 😀 aldık taktık zaten bu saatten sonra yapcak bişey yok o kadar söktük hoparlör den ses aynı gelince mosmor oldum ya 😂

Mıknatıslı tornavida ise yarıyor o konuda belki de senin hoparlörden olması gereken ses çıkıyordu sana az geliyordu. Bir çok android cihaza göre az çıkıyor zaten ses her türlü.

• Bi konuda bilgi almak istiyorum. Akşam iş çıkışında metro kullanıyorum hattım Türk Telekom metrodan indikten sonra hücresel veri açık olmasına rağmen bi 10-15 dakika internete bağlanmıyor bazen telefonu 1-2 kere açıp kapatıyorum vs öyle düzeliyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa hattan mı kaynaklıdır?
  • Değerli iPhone 6S kullanıcıları sizlere bir konudan yorum almak istiyorum.
    Yaklaşık 4 yıldır 6S kullanıyorum ve artık pil kapasitem %74 de düştü artık günde 2 defa şarj ediyorum oda en az yani telefonu çok sık kullanan birisiyim, ufak bir araştırma yaptım orijinal batarya 349 TL, yan sanayi DEJİ marka 2300 mAh kapasiteli batarya 110 tl. yan sanayi bir batarya kullanmak istemem ama kullananlar varsa bir yorum almak isterim.
    Neden yeni bir telefon almıyorsun diyeceklere de şöyle diyeyim bir telefona 7.000 - 8.000 ₺ vermek mantıklı gelmiyor bana onun yerine elimdeki halen güncelleme almaya devam eden bir telefonu kullanmak mantıklı ve performansı ise gayet tatmin edici.
  • quote:

Mıknatıslı tornavida ise yarıyor o konuda belki de senin hoparlörden olması gereken ses çıkıyordu sana az geliyordu. Bir çok android cihaza göre az çıkıyor zaten ses her türlü.
    İlk zamanlar hoparlör bangır bangırdı şimdi baya fark var yada temizlenmesi gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanby

Değerli iPhone 6S kullanıcıları sizlere bir konudan yorum almak istiyorum.
    Yaklaşık 4 yıldır 6S kullanıyorum ve artık pil kapasitem %74 de düştü artık günde 2 defa şarj ediyorum oda en az yani telefonu çok sık kullanan birisiyim, ufak bir araştırma yaptım orijinal batarya 349 TL, yan sanayi DEJİ marka 2300 mAh kapasiteli batarya 110 tl. yan sanayi bir batarya kullanmak istemem ama kullananlar varsa bir yorum almak isterim.
    Neden yeni bir telefon almıyorsun diyeceklere de şöyle diyeyim bir telefona 7.000 - 8.000 ₺ vermek mantıklı gelmiyor bana onun yerine elimdeki halen güncelleme almaya devam eden bir telefonu kullanmak mantıklı ve performansı ise gayet tatmin edici.
    Hiç gerek yok telefon almaya bataryanı al kullan bi kaç yıl daha

• Furkanby F kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum kullanıcı olarak.

Temizlemeye bakabilirsin. Yeni hoparlörü internetten mi aldın? Ben n11 den aldım.

https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/iphone-6s-plus-zil-buzzeri-hoparlor-P123857071

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    Benim Turkcell. Benimde uzun süre böyle oldu. Daha sonra modem güncellemesi geldi ben sim kartı da değiştirdim. Düzeldi. Hatta Turkcell deki kız farketmez demişti ama farketti. Hiç olmuyor 3 aydır.

• muhammetyildirim77 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası benim hat hala 3g eski hat olmadı bende 4.5 olarak değiştirteyim
  • Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    kapanma gibi olaylar oluyor diyenler var sizde de var mı bu sorun yoksa ilk çıkan pillerde mi sorun var?
    Hiç yaşamadım ben. Orijinalden bir farkı olmadı hiç kullanımda şarjın fazla dayanmasından başka.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Kaç saat kullanım veriyor sana
    Sabah çıkarıp gece takiyorum şarja.

• quote:

Temizlemeye bakabilirsin. Yeni hoparlörü internetten mi aldın? Ben n11 den aldım.

https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/iphone-6s-plus-zil-buzzeri-hoparlor-P123857071
    Bi geriye temizlik kalıyor zaten aynen bende n11 den aldım

Temizle bakalım olmazsa aldığın satıcıyla iletişime geç değişim iste istersen.

• 
Sayfa: önceki 19141915191619171918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.