Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu kullanım değerlerine neden bu kadar körü körüne inanıyorsunuz hiç anlamıyorum.O süre külliyen hikaye 10 saat yazsa ne 50 saat yazsa ne geçen gün 12 saat kullanım yazıyordu orada ama ekranın açık kalma süresi 4 saat idi.
  • 2622110012 kullanıcısına yanıt
    Boş işler biraz ben istediğim kadar süre alırım
    Millet kendini tatmin etmek için uğraşıyor
    Saati ileri alarak isteğin süreyi alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Boş işler biraz ben istediğim kadar süre alırım
    Millet kendini tatmin etmek için uğraşıyor
    Saati ileri alarak isteğin süreyi alırsın

boş işler değil. gerçekten bazı cihazların pillerinde problem var. pilde ani düşmeler oluyor. telefonun şarjı bitmeden kapanması durumları söz konusu. tabi ki amacımız uçuk rakamlar yakalamak değil. pili en verimli nasıl kullanırım çabası içerisinde herkes. bir kullanıcı 7 saat civarı kullanım değeri alıyor bir diğeri neredeyse benzer bir kullanım ile 4 saat kadar alıyor. arada böyle uçuk farklar çıkınca ister istemez nasıl olur bu iş diye sorup burada bilgi alışverişinde bulunuyoruz.amaç daha sağlıklı bir kullanım elde etmek. dolu dolu bir kullanım ve günü çıkaracak bir pil herkesin istediği bir şey. 3000 tl civarı rakamlar veriliyor ve karşılığında bu beklenti bence çok görülmemeli.

• swes S kullanıcısına yanıt
    Ben onu demiyorum arkadasım hani 10 /12 saat süre gösterenler için diyorum

• Merhaba, daha önce başka arkadaşlar da yazmıştı. Aynı sorun bende de var, ekran değişimi yapıldı yine oldu, başka bir cihazda yine oldu. Geçen yıl burada da başka arkadaşlar dile getirmişti. Daha önce ben de sordum ama bazılarında da bu sorun yok anladığım kadarıyla çünkü çok fazla dile getirilmedi. Neden nasıl oluyor bilmiyorum.
  • Aynı soruna ilaveten ani kapanma şikayetiyle servise yolladığım telefonda sadece ekran değişimi yapıp geri gönderdiler.Apple arayıp tekrar geri yolladım telefonu,beklemedeyim.Senin de muhtemelen ekran değişimi yaparlar.
  • quote:

Ben onu demiyorum arkadasım hani 10 /12 saat süre gösterenler için diyorum

O değerleri alanlar bana da abartı geliyor pek inandırıcı değil. Makul olan sanırım 6-7 saat civarı. Ben şuan normal kullanımda 5 saat gibi değerler görüyorum. Bunu 7 saate kadar cikarabilirsem çok iyi olacak. Cihazim henüz 3 günlük bakalım ne olacak

• Ben cihazı alalı 29 gün oldu 6s 32 gb 6 ile 8 saat arasında gidip geliyorum hiç düşmedi aşağı...ç

Aynen onun diyorum cihazın saatini ileri alınca o süreleri çoğaltırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Emretuna

Ben cihazı alalı 29 gün oldu 6s 32 gb 6 ile 8 saat arasında gidip geliyorum hiç düşmedi aşağı...ç

hocam işlemci modeliniz nedir acaba? pilin daha az gitmesini sağlayacak telefonda hangi ayarları yaptınız? telefonda oyun oynuyor musunuz?
  • quote:

Aynen onun diyorum cihazın saatini ileri alınca o süreleri çoğaltırsın

yaa onunla mutlu olan insanlar varsa ne diyeyim, kendimizi kandırmanın bir anlamı yok:)
  • Hocam buda yüzde 1de kullanım sürem.

Boş muhabbet diyen arkadaşlar, amacım burda şov yapmak değil. Ki böyle şeylerede pek önem vermem. Dediğim gibi ilk defa böyle bi kullanım süresi aldım ve paylaşmak istedim hepsi bu. Belli olmaz belki yarın yine 6 saatlere düşerim. Telefonu çok yoğun kullanan biri olduğum için bu süreye bende şaşırdım o yüzden paylaştım. Rahatsızlık verdiysem konuyu kirlettiysem affola.

Herkese iyi forumlar.

• Merhaba arkadaslar,

Bugün garip bir şekilde Power tuşu telefonun içeri çöktü, hicbir baski falan da olmadı. Cebimde olduğunu düşünüyordum, barda çalışıyordum çok ilgilenemedim. İçeri toz falan kaçarsa bu durum oluşur mu ya da o tuşu eski çıkık haline getirme şansım var mı Genius bara uğramadan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanc30 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl alıyorsunuz bu süreleri yav ? Telefon yeni mi , parlaklık kısıkta mı kullanıldı ? Ben 4g ile toplamda en fazla 4.5 5 saati görebiliyorum. Parlaklık %50 60 seviyelerinde iken..

• inanc30 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım telin plus olduğunu söyle de millet rahat etsin yoksa kıracak herkes teli 😂

Hocam öncelikle Apple store deki müşteri temsilcisi ile kontak kurdum. Ardından onun demiş olduğu tüm ayarları yaptım saolsun çok yardımcı oldu. Ekstra olarak pil konusu ile ilgili olarak bana mail attı şunları yapın gibisinden. İşlemci bildiğim kadarı ile samsung işlemci.

• Emretuna kullanıcısına yanıt
    O maili buraya kopyalasanda millet de faydalansa?

• aynen o mail ve müşteri hizmetleri ne demiş biraz açsanız konuyu bizde faydalansak:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 28 Aralık 2016; 1:30:15 >
  • Hocam telefon 5 aylık. Parlaklık yüzde 40. Daha önce ki mesajlarımda belirttiğim gibi bu süreyi ilk defa alıyorum. O yüzden referans teşkil etmez. Genelde hep 6.30 saat kullanım süresi alıyorum. İnanın bu süreye bende şaşırdım. Ve Vodafone 4G de gerçekten çok verimli kullanım süresi alıyorum. İlginçtir 3G ve 2G de kullanım sürem çok düşüyor ve telefon hafiften ısınıyor. Bulunduğum bölgeden dolayı kaynaklanıyor olabilir.

• Yok Hocam Plus değil. Plus vardı sattım. Şimdi çok pişmanım

• 
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.