Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesbaba7963

iOS 10 kadar berbat bi sürüm olamaz ya. Şarjı sömürüyor resmen. iOS 9.3.5 de şarjı gün sonu bitirmek için uğraşırken bu kendiliğinden yiyor şarjı. iOS 9.3.5 e dönücem iTunes üzerinden

Bende de tam tersi söz konusu, 9.3.2 de batarya coşarken her geçen güncellemeyle daha az coşmaya, daha çabuk bitmeye başlamıştı. iOS 10 ile 9.3.2 günlerime geri döndüm :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 10 yüklemeye gerek var mı acaba yavaşlar falan??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncelleyeceğim.Şarj sorunu yaşamam az kullanıyorum zaten.Apple a güveniyorum.Çok beklentim yok 2 sene düz kullanıyım yeter değiştiririm sonra.

• Bu akşam ios10 hazır olacak. Yükleyelim bakalım.
  • Telefona gömülü olan uygulamalar siliniyormuş sırf bunun icin geçebilirim ağa :d

• zahitder kullanıcısına yanıt
    ben iOS 9.3.5i önceden geri yükleme ile kurmuştum sonra iOS10a geçtim .Geçmez olaydım.Şimdi 9.3.5deyim bakalım zaten bataryayı değiştircem Konyada deji batarya var bayramdan sonra değiştircem bakalım Allah utandırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

ben iOS 9.3.5i önceden geri yükleme ile kurmuştum sonra iOS10a geçtim .Geçmez olaydım.Şimdi 9.3.5deyim bakalım zaten bataryayı değiştircem Konyada deji batarya var bayramdan sonra değiştircem bakalım Allah utandırmasın

tel kötü yanı batarya performansı mı ?

• Sinan Engin kullanıcısına yanıt
    evet batarya sıkıntılı bi tek hız olarak pek sıkıntı yaşamadım . Parmak izi hızlanmış yeniden başlattığımda klasöre girerken ayarlara girerken falan en ufak takılma yaşamadım
  • quote:

evet batarya sıkıntılı bi tek hız olarak pek sıkıntı yaşamadım . Parmak izi hızlanmış yeniden başlattığımda klasöre girerken ayarlara girerken falan en ufak takılma yaşamadım

gömülü olan uygulamları silince cok yer acıldı mı

• Beyler iOS 10 da telefonlar kasar mı sizce bi de güncellemenin boyutu nedir. 9.3.5 ten geçeceğim

Gömülü olan uygulamaları silmedim ama iOS 9.3.5de 11.9gb kullanılabilen yer varken iOS 10da 12.6gb(yanlış hatırlamıyorsam) vardı

• quote:

Gömülü olan uygulamaları silmedim ama iOS 9.3.5de 11.9gb kullanılabilen yer varken iOS 10da 12.6gb(yanlış hatırlamıyorsam) vardı

hem bu kadar alan hemde gömülü uygulama siliniyor ise gayet iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

yıl 2015 olmuş,ios sürümü 8.3 olmuş,adamlar şuna hala hücresel veri kısayolu koymadılar,inat mı yapıyorlar anlamadım ?

İOS 10 oldu hala yok, kullanıcı dostu Apple

Her şey çok daha kolay olacak ''alkış kıyamet'' ama en çok kullandığınız hücresel veriyi ayarlara gidip açacaksınız. ''alkış kıyamet''
  • Ben direk geçicem iOS 10'a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakeen kullanıcısına yanıt
    Geçtikten sonra yorumlarınızı buraya yazar mısınız şarj stabilite her şeyiyle
    ios 9un kilit sesi bile güzel 10dan yav :D zaten hafıza ile ilgili sıkıntım yok genellikle 7-8 gb boş yer olur.Oyun falan olmadığı için.150 tane resim var zaten 16 gb bile fazla bana :)
  • Tamam hocam geçince yazarım

• Arkadaşlar telefona gömülü olan uygulamalar kaç GB?

• 5S için İOS 10 kurmalımıyım dostlar ? Çok kasma yapar mı ? 9'da kalayım mı yoksa artık ?

• ios10 da tek üzüldüğüm masadan alınca ekran açılma olayını 5s desteklemiyor maalesef :( oda olsaydı tadından yenmezdi ios10 ben arayüzdeki değişiklikler ve en önemlisi yerleşik uygulamaların ekran silinme olayı olduğu için geçmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.