Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s ios 7 ile çıktı en az 11 alıcak ki 4s in ios 9 aldığını düşündüğümüzde ios 12 muhtemelen alıcaktır. Ama ios 10 dan sonra yavaşlayıp bitirilecektir orası ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    iOS 9dan Kaynaklı problemler ara güncellemelerle ya da 10 da gidebilir diye tahmin ediyorum cunku 6 ve 6 plus bile ayni durumda, bu Yüzden iOS 10 5s icin daha iyi bile olabilir.

• İos 10 da sıkıntı yaşamıycağına katılıyorum zaten 10 dan sonra sıkıntılar yaşıcak ve yavaşlıcaktır dedim :) ios 9 hakkında doğru söylüyorsunuz zaten 6 ve 6s tede sorunlar var.

• TedMosby kullanıcısına yanıt
    Evet çok dikkatli okumamışım cevabınızı demek ki:) artık iOS güncellemeleri geledursun ben 8 finalde uzun sure kalmayı düşünüyorum apple store uygulamaları izin verdigi sürece.

• telefonu alalı 1 ay oluyor ios 9 ile geldi bi sıkıntı yaşamadım ben
  • Merhaba arkadaşlar, ben 5s almak istiyorum bütçeme göre. Bazı merak ettiğim konular var. 2.el aldım diyelim bu cihazın bataryasının bittiğini öldüğünü nereden anlarım? Kasanın değişimi takribi kaç paraya mal olur ve değer mi? Herşeyden önce yukarıdaki yorumlardan okuduğum kadarıyla bu telefon en az 2-3 sene gider mi ne diyorsunuz?

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Merhaba arkadaşlar, ben 5s almak istiyorum bütçeme göre. Bazı merak ettiğim konular var. 2.el aldım diyelim bu cihazın bataryasının bittiğini öldüğünü nereden anlarım? Kasanın değişimi takribi kaç paraya mal olur ve değer mi? Herşeyden önce yukarıdaki yorumlardan okuduğum kadarıyla bu telefon en az 2-3 sene gider mi ne diyorsunuz?

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hiç ikinci el ile uğraşmayın zaten 900-1000 den aşağı vermezler. Kasa degisimi, batarya falan uğraşmaya gerek yok fiyatı baya düştü zaten, 2-3 yıl götürür rahat.

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ediyorum. Benim bütçem 1400 lira civarında, 0 fiyat 16 GB versiyonu 1500 lira oldu ancak ben 1300-1400 liraya 32 veya 64 GB kovalayayım dedim bilmiyorum yanlışım mı var. 16 GB 2. elde sürüsüyle var ancak bu 32 ve 64 GB versiyonlar çok yok ilerideki 2. elini de düşünüyorum biraz.
  • Şu anda telin fiyatı 1500 e düştü. Almayı düşünüyorum fakat batarya konusu dertli diyolar. Ben sosyal ağı aktif kullanıyorum ve 3g de sürekli açık dışarıdayken. Günü rahat çıkartırmı.

• voxTornado V kullanıcısına yanıt
    3G'de yoğun kullanımda bir günü çıkarmaz. Powerbank alırsın eğer çok lazımsa.

• Merhabalar,

Iphone 5s'im bugün elime ulaştı. Pil kalibrasyonu ile ilgili yapmam izlemem gereken yol nedir?
    Telefonu direkt sarja mı takayım 6-8 yoksa pili bitirip mi ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar, iphone 5S alacağım, Distribütör Garantili alsak sıkıntılı olur mu, tavsiye eder misiniz?
    Türkiye Apple Garantili olması şart mı ?
  • Z3 compact ile 5s takas yapılır mı sizce arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleThings -- 7 Aralık 2015; 21:25:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxTornado

Şu anda telin fiyatı 1500 e düştü. Almayı düşünüyorum fakat batarya konusu dertli diyolar. Ben sosyal ağı aktif kullanıyorum ve 3g de sürekli açık dışarıdayken. Günü rahat çıkartırmı.

Mümkün değil 3g ile 1 günü çıkartması,yarım gün anca dayanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Z3 compact ile 5s takas yapılır mı sizce arkadaşlar?

İkiside iyi cihaz,şarj önemli diyorsan z3 compact iyi bir tercih olur.Daha kaliteli uygulamalar sade bir işletim sistemi istiyorsan 5s le devam.
  • Arkadaşlar 5s ile G4 arasında kaldım sizce hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxTornado

Şu anda telin fiyatı 1500 e düştü. Almayı düşünüyorum fakat batarya konusu dertli diyolar. Ben sosyal ağı aktif kullanıyorum ve 3g de sürekli açık dışarıdayken. Günü rahat çıkartırmı.

3g ile kullanımda 4-5 saat, wifi ile 6 saati anca görürsünüz
  • IIOnlyForYouII kullanıcısına yanıt
    Tartışmasız g4 karşılaştırılmaz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicb

Merhabalar,

Iphone 5s'im bugün elime ulaştı. Pil kalibrasyonu ile ilgili yapmam izlemem gereken yol nedir?
    Telefonu direkt sarja mı takayım 6-8 yoksa pili bitirip mi ne yapmalıyım?

Şarjı bitir fulle direk kullan

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Yarı dolu pille gelen telefonu sarja taktik dolana kadar öyle devam ettim. Bu konu hakkında o kadar çok bilgi kirliliği var ki.
    Bu piller döngülerden oluşuyor. Kullanıp taksanız ya da kullanmadan taksanız farketmez diyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.