Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5S Cihazim son 4-5 Gündür 2G Hiziyla hiç bir yere bağlanmıyor ne whatsappa baglanabiliyorum ne baska birşey..

3G ' ye aldigim zaman sorunsuz kullanıyorum fakat Şarj dayanmyor bu sefer'de ,

Neden olmuştur bu ne yapmam gerekir ?
  • Beyler şarj su gibi akıp gidiyor resmen. Restore ettim çözülmedi. Cihaz 1.5 yıllık, batarya değerlerinde de sorun göstermiyor programla bakınca. Ne yapıcam böyle ya? Önerisi olan var mı? Böyle giderse değiştiricem telefonu LG G4 falan düşünüyorum bıktım şarj olayından.
  • MK* M kullanıcısına yanıt
    Bodyguardz i oneririm kendimde kullaniyorum full kaplama kenarlarida kapliyor ucdan uca . Kilif kullanmiyir uzun suredir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam link atar mısınız bodyguardz için nereden temin edebiliriz ?
  • CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda var

• Arkadaşlar ben de 5s kullanıcısıyım 8.3 ten sonra oldu heralde telefonu modem olarak kullanamıyorum diğer telefonlara açabiliyorum fakat kendi laptobuma açamıyorum ancak usb bağlayarak bağlayabiliyorum bunun bir çözümü var mı?

• Son güncellemeden sonra şarj konusunda sıkıntı yaşayanlar var mı? Telefon şarjı su gibi içmeye başladı. Kendi kullanımımdan dır diye düşünüyordum lakin çevredeki arkadaşlarımda da aynı durum var. Yazılımsal bir sıkıntı mevcut olabilir mi?
  • Benim telefonun sürümü 8.1.2 ve biraz dikkatli kullanımda neredeyse 8 saati görüyorum..
  • 3g açıkcekken şarjım 100 den 98 e düşüyor bazen 2 şer düşebiliyor 3g sıkıntı şu lte ye bi geçsekte rahatlasak
  • Beyler bişey yazın be

• Lte daha mı az şarj yiyormuş? Bilmediğimden soruyorum.
  • 8.3 güncellemesinden sonra ısınma sorununu halletmiş olduklarını düşünüyorum. Önceden elim yanardı internette gezinirken.

• fıfa F kullanıcısına yanıt
    Sen konudışı sohbet forumuna git birader, yanlış gelmişsin.

• CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    yani diğer ülkelerde öyle daha çok performans düşük enerji inşallah sıkıntı yaşamayız
  • Yaşamayız üstad. Şarj konusuna çok takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Yukarıda arkadaşın dediği gibi aslan besliyorsan yemini vereceksin misali.
  • LTE'ye geçince şarj daha da çabuk biter diye düşünüyorum. 2g ve 3g'nin farkı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayara ihtiyaç duymadan, yalnızca iphone umu (5S) kullanarak melodi oluşturabileceğim bir uygulama tavsiye edebilir misiniz?
  • lte'nin teknolojisi farklı biraz araştır istersen :)
  • Ulen sarj ıyıce canımı sıktı bugun.
    %100 de cıkarıldı 10 15 dk ıcınde su an %92 !!!

Parlaklık kapalı 3g kapalı 2g baglantılı konusma yok safarı ve whatspap sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtına046

quote:

Orijinalden alıntı: Fırtına046

Arkadaşlar lg g4 ile İPhone 5S arasında kaldım telefonda yapacaklarım performanslarından şüphem yok hangisi daha kaliteli dayanıklı hangisi daha kullanışlı ve hangisinin ek özellikeleti daha iyi

Fikir verecek yok muu ?

Ekran boyutu farkı da var ama genel olarak ele alırsak benim tercihim g4 den yana olurdu.Apple güzel telefonlar yapıyor,beklentilere göre değerlendirilmesi lazım bana göre ama kamera ve ekran olarak bile baksak g4 derim ben.

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.