Şimdi Ara

Apple iPhone 5C Türkçe altyazılı tanıtım videosu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

i phone artık renkli renkli cihazlar çıkarıyorsa i phone doğru yolda değildir.

Oysaki Steve Jobs varken öyle miydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson hadi la ordan görende elmas kasa kullanmışlar gibi anlatıyolar bir apple kullanıcısı olarak appleın en kıytırık şeyleri bile böle anlatması beni deli ediyor bide bildiğim 5 liraya satılan slikon kılıflara çok yumuşak ve hassas bir his veriyor diyo
    Ee Apple bu reklam politikasını en mükemmel şekilde kullanan bir firma, üzerindeki elma simgesi olan her nesne için yapabilir bunu.. :)

Apple'in reklama ayirdigi butce Samsung un 5te 1i bile degil. Ki Apple Samsung Electronics ten cok daha buyuk bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

quote:

Orijinalden alıntı: zaloazabala

Çöp yazmayı bırakın donanım olarak İphone 5 ile aynı olan bu C modeli birçok androidi halt edecek güçtedir. Alıcak olanlara yardımcı olacağınıza kafalarını karıştırıyorsunuz. Yapıcı yorumları yazın. Çöp yazanlar daha milli oldunmu gibi konularda geziyor.
    NOT: iPHONE 5 veya 5S alıcam

fiyatini nerene sokucan

Öncelikle üslubunuz sizin nasıl biri olduğunuzu belli ediyor. Fiyatına gelince fiyatı benim için amerika fiyatı geçerli alırsam ABD'den alırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.