Şimdi Ara

Apple iPhone 4s Dock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar birkaç saattir internetten 4s için dock bakıyordum hadi hepsiburada'dan alayım dedim ama forumdaki yorumları okuyunca baya bi soğudum hepsiburada'dan.. Orjinal değil demek yolladıkları demek? yine forumda okudum, bilkom store önerilmiş ama ben orada 4s için apple orjinal dock göremedi, birkaç farklı markanınki var ama orjinali yok sanırım, ya da ne bileyim ben göremedim
    yardımcı olabilir misiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: A_AYDIN

Selam arkadaşlar birkaç saattir internetten 4s için dock bakıyordum hadi hepsiburada'dan alayım dedim ama forumdaki yorumları okuyunca baya bi soğudum hepsiburada'dan.. Orjinal değil demek yolladıkları demek? yine forumda okudum, bilkom store önerilmiş ama ben orada 4s için apple orjinal dock göremedi, birkaç farklı markanınki var ama orjinali yok sanırım, ya da ne bileyim ben göremedim
    yardımcı olabilir misiniz acaba?

Merhaba

Oncelikle hepsiburada animi anlatayim hepsiburadayi cok seviyorum herseyimi ordan aliyorum kedi mamasina kadar fakat dock sahte geldikten 2 hafta sonra yuva bozuldu telefonu dik tutunva ancak caliyordu. Bende 1 ay icinde oldugundan hepsiburada ya geri gonderdim fakat kargoyu teslim alip kaybetmisler. Gonderdigim tarih agustos ayiydi parami geri aldigim tarih ise twitter sayesinde :) subat ayiydi. Nese uzatmayalim cakma hemen bozuluyor. Grupanyadan aldigim bile 1 ayi gecti canavar gibi calisiyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :)) geçmiş olsun hocam..
    benim de sayısız alışverişim oldu hepsiburada.com'dan koşu bandından tutun da cep telefonlarına kadar fakat bu dock olayını öğrenince bi fena oldum :)
  • quote:

:)) geçmiş olsun hocam..
    benim de sayısız alışverişim oldu hepsiburada.com'dan koşu bandından tutun da cep telefonlarına kadar fakat bu dock olayını öğrenince bi fena oldum :)

ne kadarlık bir dock düşünüyorsunuz ve düz docklardan mı yoksa saatli falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

quote:

:)) geçmiş olsun hocam..

ne kadarlık bir dock düşünüyorsunuz ve düz docklardan mı yoksa saatli falan mı?

düz olan düşünüyorum fiyat olarak da apple orjinal ne kadarsa o işte
  • quote:

düz olan düşünüyorum fiyat olarak da apple orjinal ne kadarsa o işte

şöyle bir şey düşünür müsünüz?
  • nasıl birşey hocam link yok :)
  • bu arada htc telefonumdaki kişileri, yani rehberi bu iphone a nasıl yollayabiliriz :S
  • bu tip yazılarda yazının üstünde mouse dolaştırın arkadaşın linki şöyle kelimesine tıklarsan açılıyor.
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierratr1 -- 7 Haziran 2012; 14:40:01 >
  • sağol sierratr1 hiç farketmemişim :)

baktım olabilir de hep duyduğum orjinal dock şarj açısından daha iyiymiş, bataryası daha uzun süre dayanırmış falan filan.. o yüzden orjinal alayım diye düşünüyorum zaten yoksa herhangi başka bi sebebi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.