Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün en azından ''gönderime hazırlanıyor'' yazısını görebilieceğiz mi acaba?

• Ben media markettten iki tane pro max aldım ikisinin de ilk taksitleri ertesi gün çekti. Media markt çekiyor. Bu arada media club üyesi olunca geri iade vs süresi 28 güne çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Taksidi kaldırmışlar, tek çekim alınabiliyor

Alıntıları Göster

anladım taksitli sattılar baya bi telefon tek çekim aldıysanız bi sorun olmaması gerekiyo tedarikte sorun yaşayacaklar o yüzden bekletiyor olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cici Kırtasiye

Fatura işi telefonların IMaıl ne göre kesilir.
    Buda demek oluyor ki 13 ler tam anlamı ile hazır değil.
    Ya daha Türkiye ye gelmedi.
    Yada cihazlar Türkiye de yasal işlemleri bitmedi.
    İşin özü telefonların ımail eri olmadan fatura kesilemez.
    Faturası kesilmeyen telefonlarda kargolanamaz😁😁

Imail ne?

IMEI mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blueDr

Bugün en azından ''gönderime hazırlanıyor'' yazısını görebilieceğiz mi acaba?

Umarım :)

• Şu pasifik denen troll le ilgili konu açtım yönetime. Sürekli flood yapıyor kendi babasının konusu gibi ki bu da kural dışı. Rahatsız olan var ise destek hattından kayıt açın, önce uyarı sonra bölüm uzaklaştırması alır devam ederse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Telefonların Seri Numaralararı demek istedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Apple den mesaj geldi heycan yaptım ürünler gönderildi deyince geçen hafta gönderilen şarj adaptörünün mesajını tekrar atmışlar :)) ürünler işleniyor aşamasında daha

• Adamlara helal olsun yalnız, her şeye rağmen 12 serisinden çok da uzakta kalmayan fiyatlarla telefon satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasifik.

Bu mesaj silindi.

Her sayfada senin en az 10 tane mesajın var. Flood bunun adı ve yasak. Kimse sırf senin mesajlarını okumak zorunda değil. Kendine ayrı bir konu aç, oraya yaz dur.

• Cumartesi satın aldığım adaptör gönderilmiş. Telefondan ses seda yok hala

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Her sayfada senin en az 10 tane mesajın var. Flood bunun adı ve yasak. Kimse sırf senin mesajlarını okumak zorunda değil. Kendine ayrı bir konu aç, oraya yaz dur.

Alıntıları Göster

Hocam blokla geç bu şekilde dışlama kimseyi lütfen. Kendince yazıyor arkadaş üstüne gitme

• Ya arkadaş anlamadım gitti,şurda 2 konu takip ediyorum birde fotoğraflar bölümünü, 12,13 konularını devamlı aktivim yazıyorum arkadaş benden rahatsız,mesaj yazmam troll mu oluyor flod mu oluyor.insanın sinirini bozuyor ne diceğini bilemiyorsun,kusura bakmayın arkadaşlar başınızı ağırttıysam,benim içimde kötü bir niyet yok sadece devamli takip ediyorum durum bu.

• freedom11 F kullanıcısına yanıt
    Yok ben çok mesaj yazıyormuşum her konuda varmışım adam bak ya.her şeye müdahale ediyor,bir yanliş yazımı gördünüzmü allah aşkına tamam belki cok mesaj atıyorumdur herkese yazıyorumdur belki doğru yanlış,ama sen kımsınki beni şikayet edeceksin vsvs bişeyler.işte görün arkadaşlar şuçlu duruma düşürüyo insanı

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.