Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Apple’ın web sitesinden alın, 14 gün içerisinde direkt iade edersiniz sorun çıkarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 12 Pro Max aldım akasya apple dan. Umarım tekrar yeşil ekran falan çıkmaz Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Arkadaşlar, büyük ekran sevenler; 12 pro maxin boyutu ve ağırlığı sizi rahatsız etmiyor mu? 12 Pro’ya geçmeyi düşünen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben ilk 12 pro aldım yeşil ekran dolayısıyla iade ettim 12 pro max aldım. Bana sorarsan pro max daha mantıklı niye dersen 12 pro da şarj hiç istediğim gibi değildi

• ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Var mı bi sıkıntı hocam
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

yok hocam hayretler içersindeyim cihaz temiz sürüm 14.3 şu an

• konuya yazmıştım ama kimseler cvp yazmamış arkadaşlar 12 pro veya max kullanıcıları 14.5 beta 2 serisi kullananlar volte özelliği aktifken gelen aramalarda ses kesilme gelmeme problemi yaşayan varmı diye lütfen birbirimize yardımcı olalım saygılar..

• ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Pro Maxler daha sorunsuz sanırım Benim cihaz da da sorun çıkmadı hocam
  • akceyavuz A kullanıcısına yanıt

Daha önce foruma bilgilendirme amacıyla yazmıştım. 14.5 Beta yükledikten sonra tekrar VOLTe yi açtım 2 haftadır bu şekilde kullanıyorum sorun yoktur.

• Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt

Kardeşim yakşalşık 3 aydır 12 pro max kullanıyorum. Bu zaman kadar kullandığım en sorunsuz telefon. Ekran ben çok beğeniyorum. Kamera desen müthiş. Daha ısındığını hatırlamıyorum.

Bakma buradaki yazılanlara çoğunluk sorunsuz. Kimse çıkıp benim telefonum sorunuz diye yazmadığı için sorun yaşayanlar çok sanılıyor.

• Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bende buraya baktım korktum ama yine de aldım kullandım öyle aşırı sorun yok sadece yazılım oturmadığı için ufak tefek şeyler var
  • Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim rahatladım valla final sürümü gelsede yüklesek herkes kurtulda şu sorunlardan

• Arkadaşlar cihaz 12 Pro Max , dün itibariyle İnstgram Reels açılmıyor ,

Cihazı baştan kurdum , Bir Hata oluştu , yeniden dene , şeklinde bir hata

veriyor.

Benzer sorun ile karşılaşan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Kurulumda hata çıkmaz.VoLTE aktif etmeyin aramada sesin bazen karşı tara gitmemesi sorunu var 12 lerde.VoLTE bir kere bile aktif ederseniz DFU moda sıfır kurmadan arama ve aranmada ses gitmeme olayı gitmez.Başınız ağrımasın.

Hocam selamlar,

Telefonlar bugün geldi. Kontrol için iki hattıda iki telefona takıp son sürüme güncelledim. Sonrasından birinden sorunsuz görüşmede yaptım. Volte ayarını bulduğumda zaten açık olduğunu gördüm. Ekran koruyucu amazon dan yolda olduğu için eski ip7 leri kullanmak için hatlara ip7 lere taktım. şimdi ip 7 de ses gelmiyor-gitmiyor.Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

IP 7 nin 4g ayarlarından voleyi kapattım, wifi, yi kapatsamda sonuc değişmedi. Hatlar Vodafone.

• kia kaha K kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim çalışıyor hocam beta sürümünü kurun isterseniz çoğu sorun düzeliyor o sürümle
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

Şimdi denedim çalışıyor hocam beta sürümünü kurun isterseniz çoğu sorun düzeliyor o sürümle

14.4 kaynaklı bir sorun mu dostum ?

Evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

Evet hocam

Çok teşekkür ederim , bilgilendirme içinApple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

Rica ederim
  • İcloud kapalı bazı fotoğraflarda bu çikiyor çözemedim bilen varmı.

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.