Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (2191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: trappinaintdead Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
43.857
Cevap
484
Favori
2.593.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 pro yu 17.4 e güncelledim. Bence akıcılıkta inanılmaz bir fark var.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Daha iyi mi oldu ? Benim 11 ios 16 da güncellesem mi ?
  • AnılSat TPDIN A kullanıcısına yanıt
    16 daysa bulaşma. Ben zaten 16 akıcılığını kaybettiği için üzülüyordum 17.4 ile 16 gibi oldu.
    15.7 ile kıyaslarsan durum nasıl?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Memnunsan o sürümde kal bence, tamam güvenlik için güncellemek gerekiyor ama mis gibi çalışan cihaz artık yeni sürümlerde öyle çalışmıyor artık eskidiğini belli ediyor
    Hiç bulaşmayın.
  • AnılSat TPDIN A kullanıcısına yanıt
    15.7 ile memnunum. ama bir süre sonra uygulamalar iOS 16 istemeye başlayacak en az. dayanabildiğim kadar 15.7 ile devam edeyim bakalım.
    Yanlış yapmışsınız. 16 ya geçip orda kalacaktınız. Şimdi uygulamalar 15 olmaz diyince direkt 16 yükleyebilecek misiniz?
  • ip 13 den 15’e gecilir mi sizce arkadaşlar?
    hayır. ama 16 da iyi değildi. 17 belki daha iyi olur diye 17'yi bekledim. 17 daha da kötü oldu sanırım. böyle giderse 18'i de bekliycem sanırım
    ben de aynı sürümdeyim gittiği yere kadar..
  • International kullanıcısına yanıt
    Zaten sarj olur ama miknatis ile duzgunce oturma ozelligi ise yaramaz ip11 in arkasinda o miknatistan yok çünkü
    Uygulamalar ios 16 istemeye başladılar. Netflix, microsoft outlook ve google çeviri en az ios16 istiyorlar artık. İphone 11 ios 18 alacak olsa bile artık ömrünün sonuna geldi. Performans ve pil olarak bir şey beklememek lazım.
  • swaarthy kullanıcısına yanıt
    iPhone 11'in donanımı hala çok iyi aslında. iPhone 11 ile en son çıkan iPhone 15'in işlemcileri arasında %80'lik bir performans farkı var. Bu kadar fark ile iPhone 11'in hala pek çok işi sorunsuz yapabilmesi lazım ama apple'ın yeni cihaz sattırma stratejisi sebebiyle iPhone 11'i kullanılamaz hale getirip yeni telefon almaya zorluyorlar insanları.
  • iPhone 11’den 15 performansı beklemek hata olur. Bir iPhone’un ortalama verimlilik süresi 4/4,5 yıl. Sonrasında artık yavaştan beni değiştir moduna girer. 6 GB ve üzeri cihazlarda bu ömür biraz daha uzadı en az 5,5 yıl. Bence iPhone 11’i satıp yenilemek için tam ideal bir zaman. iPhone 14’ten aşağısına geçmeyin 13 bile mantıklı olmaz. SE 4 de beklenebilir.
  • İphone 11 halen canavar gibi bir çok işi yapabilir. Ancak planlı eskitme kapsamında bilerek öldürülüyor. En azından 17.4 ile biraz toparlandı.
    %80 lik fark günlük normal kullanımda yuzde kac olarak etki ediyor tartışılır tabi ki daha düşük.
    Telefondan video editi ciktisi alma, veya pubg gibi oyunlarda yuksek kalitede yuksek fps almada falan değişiklik görülür.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Telefonun normal arayüzündeki akıcılıkta fark etmemesi lazım. Ama yazılımla bir şekilde yavaşlatıyorlar.
    iOS 16 dayım hala uygulamalar gecmeye zorlayana kadar
  • Eski sürümde kalmak acaba güvenlik açısından bir probleme neden olur mu ? Sonuçta banka işlemleri fotolar videolar bir çok özel bilgi bu cihazların içerisinde.
  • 
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.