Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iphone'un kendi klavyesinde kalp yazınca çıkıyor. klavye ayarlarında emoji klavye de normal klavye ile birlikte aktif. belki ondandır. orayı da kontrol edin isterseniz. ek bir ayar yapmadım yani.

yine de iphone'da da android'de olduğu gibi swiftkey kullanıyorum. bence çok çok daha iyi bir klavye düzeni var. nedense ısrarla iphone klavyesi kullanmama rağmen alışamadım bir türlü.

• Arkadaşlar cihaz iphone 11 yaklaşık 1 senelik sürüm 14.4 aşağıdaki gibi sol üst köşeden ekran kapanıyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor.Başına gelen bilgisi olan var mı?
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu apple'ın ikinci el piyasası ne kadar berbat.Simdi baktim avansas da iPhone 11 7200 lira,sarı siteye bakıyorum 15 gunluk cihazlara sıfır parası yazıyolar anlamadım gitti.

• Jakuboo kullanıcısına yanıt

"Iphone deger kaybetmez" olayına kendilerini fazla kaptırmışlar, amazon 6 taksit satıyor neredeyse verdikleri fiyata

• 2 günlük iPhone 11 cihazım şarjda çok ısınıyor 41 42 derece oluyor. Apple sitesinden orijinal 20w adaptör aldım onunla ediyorum. Hiç dokunmuyorum icloud yedekleme kapalı ve otomatik güncellemelerde kapalı bu neden bu kadar ısınıyor aynı sorunu olan var mı?

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Dostum bu aslinda tamamen yillarin getirdigi bir aliskanlik... Basta bende cok yadirgamistim sonra fark ettim ki tamamen aliskanlik ile alakali...
    Yoksa baktiginizda Apple ile daha kolay bence arama yapmak.
    Ana ekranda parmaginizi asagi cekip arama kismina “baba” yazdiginizda zaten ekrana getiriyor. Ben bunu kullaniyorum biriyle gorusme yapacagi zaman...

https://support.apple.com/tr-tr/HT201285
  • BackConnect kullanıcısına yanıt

haklısınız,iphone kullananlarda sizin attığınız yöntemi kullananları gördüm.teşekkürler ilginiz için

• Kolivva06 kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjda ısınma normaldir hocam eğer şikayetçiyseniz 5w ile şarj edin
  • Arkadaş benim 12 pro max gümüş renk cihazım 3-4 günlük olmasına rağmen çok çiziliyor buna nasıl çözüm bulabiliriz
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

çizilme olayını youtube inceleme videolarında gördüm hocam.ekrana kırılmaz ya da nano,birde kılıf takmış herkes.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Ekran değil hocam kasası çiziliyor
  • Telefonda ses kendi kendine kısılıyor bunu nasıl kapatacağım? Sol ses tuşundan açıyorum yine aynısı oluyor. Önde sensör beni görünce kısıyor sanırım bildirim, arama vs hep düşüyor ses nasıl Kapatırım bunu

"Ayarlar - Face ID ve Parola - Face ID için dikkat gereksin" özelliğini kapatın hocam.

Hangi ios sürümündesiniz?
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Bu sorun ios 14 ve 14.3 arasındaki bütün sürümlerde var, ses görüşme sonrası otomatik kısılıyor. Face id odak kilit açması sadece kilit ekranında gözün ekrana bakmıyorsa kilit açılsın mı ya da ekrana bakınca mı açılsın için yararlı yani kaptınca gözünüze odaklamadığı için daha hızlı açılıyor kilit ama uyutken bile birisi telefonu yüzğnüze tutup açabilir oluyor bu sefer de. Kısacası neden ses kısılması için önerdiniz bu yöntemi anlayamadım.

Deneyeyim hocam teşekkürler.

• manesnuc kullanıcısına yanıt

En son sürüm hocam

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Ekrana arama geldiğinde vs. bakarsanız, Face ID otomatik olarak sesi kısıyor. Yani ya ekstra güvenliği seçeceksiniz ya da ses kısılmasını engelleyeceksiniz. Apple`ın bu konu ile ilgili makalesi mevcut. Gözünüz kapalı olduğunda o özellik kapalı olmasına rağmen kilidi açmaması gerekiyor, Apple Destek ile görüşün hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 5 Mart 2021; 20:18:55 >
    Anladım şimdi, arkadaş daha önceki sıkıntıyı anlattı sandım ama telefon eldeyken kıstığını biliyordum sadece, bakarken kıstığını bilmediğimden yanlış anlamışım.

Hocam dediğinizi yapınca düzelecek mi? Apple ile ne hakkında görüşeyim?

• 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.