Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11 pro max daha uzun süre sizi götürecektir diye düşünüyorum. Amazondan alırken kesinlikle amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir ibareli olmasına dikkat edin.
  • memo84 kullanıcısına yanıt
    Amazondan 2 kere airpods aldım biri kasım diğeri aralıkta ve 28 şubata kadar iade hakkı tanıyor. Politikaları bana göre oldukça iyi. Ortalama 5 yılda değiştiren biri olarak tavsiyem 64gb değil de 512gb yönelmeniz olsun.

uzun süre kullanacaksanız 12 pro max e bakın bence. 5G yüzünden diyorum bunu. Haa derseniz 5G çokta önemli değil 11 pro max muhteşem bir cihaz tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibindene baktım da , yerel telefoncularda fiyat daha uygun , 2 yıl apple garantili yazıyor ilanlarda , peki ordan alsam sorun çıkar mı ?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

12 pro maxin kasasını beğenemedim hocam , eski iphone 5 lere benziyor . 11ler daha şık duruyor gibi geldi bana .

• tez zamanda iphone 12 ye geçme kararı aldım ..

iphone 11 takoz abi .. uzun kullandımda adamın bileğini mahvediyor .. telefon çok ağır ağır ağır !! valla telefondan soğudum ya ..1 saat whatsapp yazıştım bileğimi mahvetti .. sanki tuğla kaldırdım ..

üzgünüm 11

Bu kadar para verip de ben yerel telefonculara güvenemiyorum ama sizin kararınız bu. En basiti birkaç ay önce burada telefoncudan alıp faturada sıkıntı yaşayan duymuştuk.
  • WildArms W kullanıcısına yanıt
    Canınızı sıkmayın 3 cihazda da olma olasılığı düşük bence. Hattınızdan kaynaklanıyordur. Burada okuyunca bende test ettim, bende de bazı kişileri ararken çalmadan önce pır pır diye 1 2 kere ses geliyor. Başka birini ararken gelmiyor mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 11 pm de kamera ayarlarında çerçeve dışı fotoları açık ayarlıyorum ama foto çektikten sonra düzenle menüsünde çerçeve dışı alan görünmüyor.

İos 13’te görünüyordu 14 ten sonra çıkmaz oldu. Gerçi uzun zamandır denemedim sadece uygun ışık koşullarında mı oluyor ne. Güneşe de çıktım olmadı.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
    Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

• Wirgo06 W kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. Birazdan sizi linçlerler ama hazır olun. Aynı ağrı, sızı ve sıkıntıları bende yaşıyorum.
  • Wirgo06 W kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 saat Samsung galaxy s3 mini ilede yazsan elin ağırır. Bırak onu elinize birsey almadan yazış şeklinde 1 saat tutun yine ağırır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirgo06

tez zamanda iphone 12 ye geçme kararı aldım ..

iphone 11 takoz abi .. uzun kullandımda adamın bileğini mahvediyor .. telefon çok ağır ağır ağır !! valla telefondan soğudum ya ..1 saat whatsapp yazıştım bileğimi mahvetti .. sanki tuğla kaldırdım ..

üzgünüm 11

Geç ustam. Zaten 11 kullananlar fiyat performans için tercih ediyor. 12 nin hafiflik ve oled harici bir avantajı yok. O fark içinde 4 bin tl fark vermek istemem açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metropol33

Şimdi not tutuyorum diye kızacaklar ama buyrun bir ayda %6 düştü.

Bende tutuyordum. Tuttukça düşüyordu. Tutmayı bıraktım. Düşmüyor.
  • İlk defa android den İOS a geçeceğim 64 GB yeterli olur mu diye düşünüyorum şuan ki telefonum 64 GB ve gayet yeterli geliyor uzun süreli kullanırım çabuk telefon değiştirmem yeni 11 lerin kutusundan şarj aleti çıkıyor mu

• Falkee27 kullanıcısına yanıt

Yeni iphone 11'lerin kutusundan şarj aleti ve kulaklık çıkmıyor.çok oyun yükleyen yada video çeken biri değilseniz 64 gb yeterli olur.

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt

sadece hafiflik ve oled ekran değil.ön ekran çerçeveleri daha ince ve tüm lenslerde gece modu var.bunlar için aradaki 3000 lira farka değer mi bilmem.o kişinin tercihine kalmış bir şey

• kendim iphone 11 kullanıyorum gerçekten ağır bir telefon.sağlam bir kılıf takınca telefona daha da ağırlaşıyor.

• ebugra E kullanıcısına yanıt

eğer 4k videolarla çok haşır neşir değilseniz 512 gb çok gereksiz.

kesinlikle 11 pro max.şarj bakımından da efsane bir telefon.

• 11 aydır iphone 11 kullanıyorum ve batarya sağlığı %100.var mı benim gibi olan? hep kutudan çıkan adaptör ile şarj yaptım.sadece son 1 aydır kablosuz şarj yapıyorum.genellikle gece takıyorum.sabah alıyorum.%20'nin altına düşmedikçe de şarj etmiyorum.

telefonun satarken batarya sağlığının %100 olmasının çok bir artısı olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.