Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
483
Favori
2.593.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende bugün itibariyle Xsden 11 Pro maxe geçiş yaptım.

12yi beklemek şu kur ile çok mantıklı olmadığını düşünüyorum.

Space Grey rengini aldım,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3rkan94

Arkadaşlar merhaba

Bende bugün itibariyle Xsden 11 Pro maxe geçiş yaptım.

12yi beklemek şu kur ile çok mantıklı olmadığını düşünüyorum.

Space Grey rengini aldım,

11 pro max bende aldım amazondan koyu yeşil gerçekten mükemmel bir telefon daha iyisi çıkarsa bile bu benim için en iyisi hatta fazlası pilve ekran kalitesinden ipadle uyumundan özellikle memnun kaldım

• swaarthy kullanıcısına yanıt

Hocam kutudan çıktığında çok hoştu sadece ön kamera ayna modu gelmiş dediler diye güncelledim geri dönüşü yokmuş. Birde 1 saat aktif kullanma ile %52 gibi bir düşme olması normal midir hocam daha telefonu alalı 15 gün olmadı Sağlığı da %100 ve youtubedaki tüm tasarruf ayarlarını yaptım oyun da oynamıyorum. Temiz kurulumla falan geçer mi ki?

• HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapın düzelmezse servise gönderin hocam normal değil sizin cihazın durumu bende de 11 var 14.1 yüklü ben şarj ile alakalı problem yaşamıyorum 1 haftalık cihaz benimkide

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Beyler geçenlerde Honk Kongdan aldığım sıfır iphone xs max cihazımın kutu içeriğinden böyle 3 uçlu bir şarj aleti çıktı, arkasında a1399 safety mark artesyn yazıyor sizce normal mi? çıkması gereken aksesuar mı çıkmış?

• Ereninh0 kullanıcısına yanıt

9 yıl önce Suudi Arabistan’dan aldığım 4S’imden de aynı adaptör çıktı. 5W’lık düz Apple şarj adaptörü bu. Olması gereken yani sıkıntı yok.

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Benimki de dün geldi. Daha iyisi ne olur diye düşünüyor insan gerçekten. Ömürlük resmen

• cem650 kullanıcısına yanıt

e doğal değil mi

2 hat aynı anda aktif sanki 2 telefon kullanıyormuş gibi oluyorsunuz

bu beklenen sonuç

hatlardan birini kapatın normale dönecektir ama bu durumda amacından sapmış olur

• HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    Güncelledikten sonra birkaç gün cihaz arka planda güncelleme yapar durum düzelmezse isterseniz servise götürebilirsiniz ben ios 14 ü temiz kurulum yaptım ilk zamanlar iyiydi sonra yamulmaya başlayınca eski sürümün imzası kapandan hemen önce döndüm

Normal ülkelerin priz tipi standartı farklı olabiliyor Türkiye avrupa priz standartı kullanıyor resimdeki priz tipini abd, arabistan ülkeleriden kullanıyor

İngiltere de aynı şarj ucunu kullanıyor

• Yıllardır Android kullanıyorum, IOS biraz kendini düzelttiği ve saçma kısıtlamalardan arındığı için geçtim ve şimdiye kadar da bir sorun yaşamadım. IOS'in en büyük albenisi stabiliteyse, evet artık gelişmiş özelliklerle birlikte stabilite Android'e göre belirli bir avantaj sağlıyor.

Fakat forumda dikkatimi çeken şey şarj ve güncelleme hakkındaki sohbetler. Android forumlarında da, burada da maalesef boş bir şarj ve güncelleme muamması var.

'Androidciler'; 'güncelleme alamıyoruz', 'ona gelen güncelleme bana niye gelmedi', 'Apple'ın gözünü seveyim adamlar 5 yıllık cihaza bile güncelleme veriyor. Anında veriyor bla bla bla...' derdindeler.

Buraya geldim bu sefer de 'IOSciler'; 'telefonu bozdular', 'sakın güncellemeyin durum kötü', 'arkadaşlar memnun musunuz güncellemeyi yükleyelim mi bla bla bla...

Arkadaşlar, Android ya da IOS ne olursa olsun, kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre telefonun şarjı gitmesi gerektiği kadar gidiyor. Güncellemeler olması gerektiği gibi kırk defa kontrolden sonra yayınlanıyor ve telefonda donanımsal bir sıkıntı olmadığı sürece ya da kırk yılda bir hatalı güncelleme yayınlanmadığı sürece sorun çıkarmıyor.

Kendi kendinize evham yapmayın. Günün sonunda elimizde ülkenin şartlarına göre gayet pahalı oyuncaklar var ve keyfini çıkarmak gerek. Gözünüzü ve aklınızı sürekli şarja, pil sağlığına, güncelleme stabilitesine takarsanız işin hiçbir zevki kalmaz. Biraz rahat olun, Apple kullanıyorsunuz 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yktrnslv -- 5 Kasım 2020; 10:5:21 >

• Yktrnslv kullanıcısına yanıt

iphone 8 plus kullanıyorum İOS 3.3 sırf DFU ile güncellemeye üşendiğim için güncellemiyorum

• Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Biraz yukarda iki sistemle ilgili daha doğrusu iki sistemin birlikte kullanımı ile ilgili bir mesaj yazdım.

Sonra baktım ki hiç bir etki etmemiş. Dediğiniz gibi, muhabbet ayni... Bu sefer “Forum kısır döngüde” diye kendi mesajıma cevap yazdım ama geri sildim.

Aslında foruma yazmamaya niyetli idim. Ama dedim belki güzel tecrübelerden faydalanırız. Ama maalesef yine gördüm ki, çoğu kişi telefonun şarjı ve güncellemesinden başka bir şeyinden anlamıyor.

• beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum iPhone forumunda şarj ve güncelleme, android sayfalarında rom yükleme değiştirmeden başka muhabbet yok Bunlarla ilgili yorum yazarsanız cevap geliyor, bi sorununuz olsa yazıyı okuyan bile yok

• S10’dan 11 proya geçtim. 2 gün önce ve sanki S10 daha seri gibime geldi. Stabilite derken beklenti tam olarak nedir bilmiyorum ama bana çok aşırı birsey sunmadı iOS. Hatta uygulama yönünden android daha zengin bence. İos ta ücretsiz düzgün bir uygulama bulmak zor. İphone 13 ile ciddi bir değişiklik yapmazsa Apple , o dönemin amiral gemisi bir androide geri dönerim diye düşünüyorum.

• 11 pro 256 gb turkcell.com da 2499₺ almayı düşümnen varsa

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne 2499 lirası ne diyorsun sen :) 11000 küsür lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 5 Kasım 2020; 10:46:33 >
  • BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Nasıl 2500 yikarlar orayı :)

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Taksiti desem en fazla 3 taksit oda az :)

• 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.