Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 00onur , walterwhitejr , mechanical01 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
30.469
Cevap
477
Favori
1.754.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2303
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 77
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 37
  • Favoriye Eklediklerim 477
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turbetfur2 (412 mesaj) berkans (377 mesaj) tnrskr (359 mesaj) BogazınYargıcı (357 mesaj) Hakanergul (348 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10782 mesaj) Mobil (8837 mesaj) Mini (913 mesaj) Uygulama (9937 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    3816 Mesaj

Sadece bende oldu sanıyordum. Çok sinir bozucu olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Anarchist Reaper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700 @ 4.2 GHz | Palit RTX 3070 GameRock OC | MSI B450 Tomahawk | FSP Aurum 1000W 80+ Platinum
    XPG D30 16GB | Sabrent 500 GB NVMe | JD 480 GB SSD | Seagate 2TB Barracuda | XIGMATEK Overtake | Cooler Master LC240E RGB
    Razer Blackwidow Elite | Razer Mamba Wireless | Razer Goliathus Extended | Corsair Void Pro RGB | Xbox One Controller
    Steam
  • Binbaşı
    1429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Bende halen 4 tane çıkıyor (en güncel sürümde İnstagram)
    Hayır hocam 3-4 den fazla da cıkıyor.
    |
    |
    Aslında fiyat/performans açısından telefonu her sene upgrade daha mantıklı geliyordu. Ancak son çıkan 12 Pro serisinde bile 60Hz olacak muhabbetlerinden sonra doğrusu 11/pro/pro max'leri değiştirmeden bu sene de yola devam edecek arkadaşları haklı buluyorum.

Ben de her çıkanı alıyorum; iPad Pro 2020'imdeki tazelemeyi görünce ve bu tazelemenin telefona geleceğini düşününce cok sevinmiştim. Yine 60hz ile devam edecekler. Bu seneyi es mi geçsem diye düşünmüyor değilim. Bize farklılık hissettirecek tek gelişim kasanın değişmesi olur. Başka da fark mark hissetmeyiz.

11 Pro'mu satıp satmamak konusunda kararsızlığa düştüm
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben sattığım için mecbur alacağım. Ama satmamış olsam, bu son 120Hz gelmeyecek sızıntılarından sonra almazdım, 11 Pro Max'le devam ederdim.
    |
    |
    edwinnarc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11 Pro'dan 12 Pro'ya geçişte vereceğim farkı Watch Seri 6 ile değerlendirmek de düşüncelerim arasında

çok mantıklı
    |
    |
    edwinnarc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Wadjet

Sadece bende oldu sanıyordum. Çok sinir bozucu olmuş.
    Sorma sorma :( Ayarlara falan baktım da kullanıcı tercihine bırakmamışlar.Yine de çözen olursa buraya yazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2019 Aralıkta aldığım iphone 11 pro'nun pil sağlığı seviyesi %93'e düşmüş. Oyun vs oynamadım, günlük ekran sürem de ortalama 4 saat. Bir diğer dikkat ettiğim husus ise telefonu %100 olduktan hemen sonra şarjdan çekerim fazla şarjda tutmam. Vaktim kısaysa %80'de çekerim. Bu kadar dikkat etmeme rağmen nasıl yaklaşık 9-10 aylık bir sürede 93'e düşebilir?

Sizde durum nedir arkadaşlar? düşük parlaklık ve ful siyah temada kullanıyorum wallpaper'ım bile siyah. elinden telefonu düşürmeyen günlük ortalaması 6-7 saat olan kardeşimin cihazı ise 92 sağlık seviyesinde. Eski tecrübeme göre benim kullandığım bir iphone %80 pil düzeyine 3 yılın sonunda düşerdi. Bu ortalamayla 2 yılın sonunda %80 olacak gibi duruyor.

Orijinalden alıntı: ARC118i

2019 Aralıkta aldığım iphone 11 pro'nun pil sağlığı seviyesi %93'e düşmüş. Oyun vs oynamadım, günlük ekran sürem de ortalama 4 saat. Bir diğer dikkat ettiğim husus ise telefonu %100 olduktan hemen sonra şarjdan çekerim fazla şarjda tutmam. Vaktim kısaysa %80'de çekerim. Bu kadar dikkat etmeme rağmen nasıl yaklaşık 9-10 aylık bir sürede 93'e düşebilir?

Sizde durum nedir arkadaşlar? düşük parlaklık ve ful siyah temada kullanıyorum wallpaper'ım bile siyah. elinden telefonu düşürmeyen günlük ortalaması 6-7 saat olan kardeşimin cihazı ise 92 sağlık seviyesinde. Eski tecrübeme göre benim kullandığım bir iphone %80 pil düzeyine 3 yılın sonunda düşerdi. Bu ortalamayla 2 yılın sonunda %80 olacak gibi duruyor.
    gayet normal hocam şubat 2020'de pro max alan arkadaşımın pil sağlığı yüzde 90
    |
    |

• Binbaşı
    1224 Mesaj
    Telefonu az kullanmanın ya da olabildiğince optimum güç sarfiyatı olacak şekilde kullanmanın pile zararının olduğunu okumuştum bir yerde. Çünkü içersindeki hücrelerin verimliliğini korumak için sürekli olarak kullanılmaları gerek diyordu. Ayrıca telefonun sürekli farklı seviyelerde şarja takılması gerektiğini de biliyorum. Bu nedenle sakınan göze çöp batar misali, çok da üstüne düşmeden devam edilmeli diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2019 Ekim ayında Iphone 11 Pro max almıştım. Yani 11 ay olmuş.Şuan pil sağlığım 97% Hatta geçen hafta 98 di ne ara düştü anlamadım :) Bu pil sağlığı 85-90 lara falan düşürenler nasıl beceriyor anlamıyorum. Bu arada aldığım zaman Spigenin 9h ekran koruyucusunu yapmıştım. Hala en ufak bir yıpranma yok taş gibi acayip memnunum.

Iphone 11 pro maxden boyutları hariç aşırı memnunum. Sizce 12 ye geçilir mi ?
    Geçen sene kasım da almıştım
    İphone 11

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    arkadaşlar İOS14'e direkt güncelleyecek misiniz yoksa kullanıcı yorumları dahilinde mi güncelleyeceksiniz?

Direk

|
    |
    blitzzwolf10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj

hocam performans ve pil konusunda çekincem var sizce mantıklı mı direkt güncellemek?
    |
    |
    corcicorccik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Direkt güncelleyeceğim. Güncellemeleri bu kadar irdelemek bana saçma geliyor. Size demedim yanlış anlamayın ama bazı insanlar en ince detayına kadar araştırmadan geçmiyor. Yani bir güncelleme ne kadar kötü olabilir ne kadar kötü bir sorun çıkartabilir. Saçma geliyor bana beklemek.

|
    |
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj

Hocam gündelik hayatta güncel olarak kullandığım için yorumlara göre yapacağım. Evet Apple hızlı bir şekilde hataları gideriyor kabul ama yine de tam oturması 3-4 güncellemeden sonra oluyor. O yüzden biraz bekleyeceklerdenim 😁 1 hafta geç çıktığını varsayarız 😁😁

|
    |
  • Yarbay
    2296 Mesaj

Çok kötü.. şarj olayını nasıl yaptınız? Oyun vs çok mu oynuyorsunuz

|
    |
    corcicorccik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2296 Mesaj

Şarja ne zaman takıyorsunuz telefonu ve kaça gelince çıkarıyorsunuz? Günlük hayatta tam günü çıkarıyor mu?

|
    |
    Kayaalp20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.