Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpercck Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam teslim alayım yazarım buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar bende bugün ipad pro 9.7 32 GB WİFİ 4G Gold aldım. Yanlız etkinleştirme kısmında problem çıktı. checkcoverage da kontrol ediyorum seri numarasından buluyor ama garanti için satın alma tarihini girin diyor giriyorum isteğinizi şu an gerçekleştiremiyoruz diyor :) Güvendiğim birinden sıfır aldım. Fatura turkcell adına kesilmiş. IMEI kontrolü falan herşey normal ama garanti kapsamını göremeyince tedirginim şu an :) Ürünün şarj devri falan 0 dı baya bir kontrol ettim ama işte biraz tedirgin oldum. Böyle birşeyle karşılaşan var mı ? Ben bir de airpods u aldığımda böyle bişey demişti tarihi girince garantiyi başlatmıştı. İpad pro da ise tarih girince ne yazık ki isteğinizi gerçekleştiremiyoruz diyor. Cihaz türkiye cihazı. Yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar
  • Arkadaşlar cihaz değişim için onaylandığında kaç günde teslim ediliyor yeni cihaz bilginiz var mı? Cihazın Home tuşu sıkıntılıydı değişim onaylandı. Geçen hafta çarşamba günü ama 10 gün oldu gelen giden birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

iPad Pro Apple TV Remote uygulaması
    AVR üzerinden Apple Müzik dinlemek
    isteyenler için çok kullanışlı bir uygulama
    olmuş

Bu uygulamayı ben bulamadım. bu uygulamayla görüntüyü tv yansıtabilirmiyiz? örnek puhutv? link verebilirmisin.

• İyi akşamlar. Amerika'dan alınan Cellular model ipad'i kayıt ettirmemiz gerekiyor mu?

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    hat takacaksanız ettirmeniz lazım.
  • arkadaşlar ipad pro magic mause çalışıyor mu .bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.Yada herhangi bir mause bağlayıp direk bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz.
  • Ipadde ınstagram neden yok arkadaslar bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yeni pro ne zaman tanıtılır tahminen?
  • Beyler bugün 12.9 ıpad pro aldım jelatininde daha açılmamış yanlız sorun şuki aldıgım kişi faturasını 2-3 güne maille yolluyacak kendisinin çalıştıgı şirkete gittim güvenilir biri yeri yurdu bellide apple tel açtım cihazı seri nosundan sorguladılar resmi 2 yıl garantili tr cihaz da aldıgım kişi ne kadar güvenilir olsada fatura gelmezse sıkıntı olurmu? apple servis faturasız işlem yaparmı? cihazı daha açmadım ne önerirsiniz?
  • Hayırlı olsun hocam.Ben de 6s almıştım şirket çalışanı birisinden. Faturası yok benim telefonun ama kimlik fotokobisine sattığına dair yazı yazdırıp imzalatmıştım 1 bucuk sene oldu bir problem cıkmadı.

• Magic mause u deneyip bu mesajı editleyeceğim inş bir kaç güne

• Ahmet© kullanıcısına yanıt
    sabırsızlıkla deneyiminizi bekliyorum.hatta video çekme ihtimaliniz var ise daha iyi olur. şimdiden tşk.
  • Merhaba selamlar ,

İpad kurulum yaptıniz mi ? İnternetten garanti sıraladığınizda ne çıkıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Merhaba selamlar ,

İpad kurulum yaptıniz mi ? İnternetten garanti sıraladığınizda ne çıkıyor ?

Jelatinini açmadım henüz faturayi maille gonderecegini söyledi aldigim kişi, netten sorgulama yaptigimda fatura tarihi istiyor. Apple merkezle görüştüm. Cihaz 11 nisan 2019 kadar resmi garantili sanirim aradigimda garantiyi baslattilar. Durumu anlattım. Herhangi bir olayda faturasizda yardim ediyoruz dedi sadece apple hesap sifreni unuttugunuzda ipad kitlenir bu durumdada fatura gerekir dediler. Karışık durum. yanlış yaptim faturayi hazirladiktan sonra almaliydim. Aldigim kisi sirketi herseyi bellide sanirim oda eşine sirket hediyesi diye faturayi temin etmekte zorlanıyor. Fatura olmazsa iade edecegim. Başka çare yok.

• Önceden aktivasyon tarihi ile başlıyordu bizim lehimize idi.

Sanırım şimdi fatura tarihi ile garanti başlıyor. Kapalı kutu da olsa bir yıl önce fatura kesilmişse hic hoş olmaz örneğin.

Netten sorgulandığında fatura tarihini nasıl istiyor ? Çıkan uyarı ne ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Ay gün yil olarak fatura tarihi istiyor. Apple merkezle konustum. garantide bir sorun yok 11 nisan 2019 kadar garantili burda sıkıntı ilerde sorun oldugunda fatura lazim olmasi bakalim bekliyorum faturayi maille gondericem dedi geldiginde açıcam tablet evde açamıyorum şansa bak

• Hocam açıkçası icloud şifresini unutmadıginiz sürece fatura gereksiz.

Ben kullandığım hic bir apple cihazınin faturasına ihtiyaç duymadım ama şifre unutulursa cihaz yalan olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anestezici25

arkadaşlar ipad pro magic mause çalışıyor mu .bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.Yada herhangi bir mause bağlayıp direk bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz.

İpadde bluetooth mouselar desteklenmez. Ama bluetooth klavyeler desteklenir. Boşuna masraf yapmışsınız.

Desteklememsinin nedeni de iosta fare imlecinin olmaması. Tıklama elle yapılmak zorunda. Veya stylus kalem de alabilirsiniz.
  • Peki prolara usb takabiliyor muyuz? Sanki 12" lik ipadte böyle bir özellik var gibiydi.

Usb derken bir tarafı lighting diğer tarafı usb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.