Şimdi Ara

APPLE iPad Mini 5 64GB Gold MUQW2TU-A 7.9 inç Wi-Fi (TR Faturalı, Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İletişim; pm ya da 0546 742 1000 Koray

Pazarlık ve Takas teklif etmediğiniz için , teşekkürler. Saygılar.

Apple iPad Mini 5 64GB MUQW2TU-A 7.9 inç Wi-Fi Tablet

Kozmetik olarak sıfır mağazadaki ne ise o şekilde. Alıp sıfır diye hediye edebilirsiniz jelatin ile kutuyu kaplayarak :)

11.11.2019 ESC Bilgisayar Faturalı, yani Türkiye resmi distribütör 2 yıl Apple Garantili. 26.11.2021'de doluyor garantisi.
    15 kere şarj ettim sanırım. Kablosunu hiç açmadım, sıfırdır adaptörünü kullandım, jelatinleri üzerinde.
    Kutusu, faturası, hiç kullanılmamış kablosu ve 5V Apple şarj adaptörü ile teslim edilecektir.

Pil performansı inanılmaz, cpu performansı inanılmazın üstünde :) 2. nesil ipad pro'lardan %30 filan daha güçlü. minik dev :) Alta fotoğraf ekliyorum performans testiyle alakalı. 2. ya da 3.nesil ipad pro'lar ile takas yapabilirim. 12.9" tercih sebebidir.

Renk konusunda en güzel görüneni kesinlikle, yok gold filan takılmayın. çok hoş görüntüsü var.

Fiyat: 2350 TL

Net son rakamdır. Anlayışınız için teşekkürler. Kargo MNG ile 15 liraya adres teslim gönderilebilir.

APPLE  iPad Mini 5 64GB Gold MUQW2TU-A 7.9 inç Wi-Fi (TR Faturalı, Garantili)

APPLE  iPad Mini 5 64GB Gold MUQW2TU-A 7.9 inç Wi-Fi (TR Faturalı, Garantili)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 23 Mart 2020; 21:59:6 >

• Ürün satılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadardan satıldı ? tşkkrler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.