Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rryzen

Şu ürünü aldım ve kullanıyorum gayet memnunum.

TRY 87.66 36% İndirim | IPad hava 2020 durumda iPad hava 4 için kılıf 10.9 2020 iPad Pro için 11 2018 2020 manyetik kılıf funda akıllı kapak Coque çapa

https://tr.aliexpress.com/item/1005001664711098.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20166852102&aff_fcid=316c6623b3184fb2a34d19b29942ad70-1620108112999-03604-_mNBSCZJ&tt=MG&aff_fsk=_mNBSCZJ&aff_platform=default&sk=_mNBSCZJ&aff_trace_key=316c6623b3184fb2a34d19b29942ad70-1620108112999-03604-_mNBSCZJ&shareId=20166852102&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=fdfaa7bef9b64d80ba2822b69558dbf7

arkadasın önerisi ile,

bu kılıfı aldım..

çok memnunum..

kaliteli, orijinal kılıfa çok yakın..

kesinlikle değer..

10 günde geldi, 17 tl postacı vergi aldı..

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın bende memnunum . Fiyatına göre gayet iş yapan bir ürün .
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Siz ne kadara aldınız? Şimdi 14 dolar kargo ile.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RipperNo! kullanıcısına yanıt
    Yanlış değilsem ürün kargo ve gümrük ücreti 70 civarına geldi herhalde
  • rryzen kullanıcısına yanıt
    Satıcıya pazarlığa başladım. bakalım ne koparırsak artık. 14 dolar 115 lira falan yapıyor. 15 de vergi çıksa 130 a falan gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RipperNo! -- 7 Mayıs 2021; 3:13:4 >
  • RipperNo! kullanıcısına yanıt

yeni kullanıcıya 3 dolar kupon vermişti,

onu düşünce kargo dahil 11,95 dolar ödedim

+17 tl de postacıya..

1 ay oldu alalı..

• Vatanda 5319 düştü fiyatlar. Trendyolda 5183 e kadar düştü. Sizce neden bu kadar düştü yeni air modeli mi gelecek acaba?

• Herkese merhaba.
    İlk kez bir Apple cihaz olarak iPad Air 4 aldım cihaz çok güzel çok performanslı yanlız parmak izi okuyucusu berbat 3 sene önce aldığım Xaomi telefonun parmak izi okuyucusunun yanına bile yaklaşmaz. Acaba ben yanlış bir şey mi yapıyorum hem parmak izi tanıtması çok zor hem de okuma sorunlu.
    Hiç okumasa direkt iade edeceğim ama ara ara okuyor. Benzer bir sorun yaşayan var mı? Bu sorunun bir çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nebulabado N kullanıcısına yanıt
    Bende ki parmak izi daha neredeyse koymadan tanıyor😃
  • rryzen kullanıcısına yanıt

Arkadaş sen bu mesajı otomatik olarak mı gönderiyorsun? Mesaj yazdıktan 30 saniye sonra cevap yazmışsın. Aynı mesajı parmak izi sorunu yaşayan başka kullanıcıya da yazmışsın.

Bildirim geldi ve yazdım mesajın tutarlı olması mı rahatsız etti anlamadım 😃
  • Bence garip.

Bakış açısına göre değişir . Birşey diyemem 👍
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

Aynı sorun benim cihazda da var. Bir çözüm bulabildiniz mi?

• Media markt 5179 a düşürdü fiyatı. Hepsiburadanın paramı hemen iade edeceğini bilsem iptal ederim. 3 gündür adamlar zorla kargoya verdi. Şaka gibi

Ben okuma sorunu yaşamıyorum ama alışmam zaman aldı. Bastıktan sonra parmağı kaldırmadan kısa bir süre daha bekletmek gerekiyor. Açmak için dokunun yazısının üzerinden parlak bir ışık geçiyor. O ışık geçince açılıyor tablet
  • Bu kadar hassa olmamalı diye düşünüyorum. Daha önce parmak izi okuyucusu kullanan çok cihaz kullandım, hatta kullandığım telefon ekrandan parmak izi okuyor kat kat daha keskin ve hızlı.

İpad Air 4 toplamda 5 parmak kaydetmeye izin veriyor. Kardeşimle kullandığım için ikimiz de 2'şer parmağımızı kaydettiğimizde kalan 1 parmağı da tekrar sağ işaret parmağı olarak kaydetmiştim. Bir süre kullanınca 2 kere kaydettiğim parmak ile açmak daha rahat oldu ama gerçekten neredeyse 45 dk. parmak kaydettim çünkü hiç stabil olmuyordu 😅. En son sinirlenip kaldırdım parmak okumasını, zaten orijinal kılıf kullanıyorum ve kılıfın kapağını açınca direkt atlıyor kilit ekranını. Sanırım parmak okuyucusunun ince yapıda olması eliniz az biraz nemli bile olsa sorun yaşatıyor, ellerim genel olarak terleyen bir yapıda olduğundan sorunun kaynağı da biraz ben oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 9 Mayıs 2021; 14:55:15 >
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

Tahmin ettiğim gibi kronik bir sorun. Yerlere göklere sığdırılamayan "Apple kullanıcı deneyimi."Apple iPad Air [ANA KONU] 

Yani parmak izi haricinde mükemmel alet, benim güvenlik gibi bir önceliğim olsaydı pro bakardım herhalde face id sensöründen ötürü ama air 4'ün parmak izi de ya düzelmiştir ya da düzelir ileride güncellemeyle. Sizin de elleriniz terliyorsa zaten buna yapabilecekleri bir şey yok, bu tarz ufak sensörleri hiç algılamıyor o zaman. Ama 2 kere düzgünce kaydedin bir parmağınızı ya da sürekli tek bir parmağınız ile açıyorsanız 5 kere aynı parmağı kaydederek şimdilik kendinizce sorunu aşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 9 Mayıs 2021; 23:4:1 >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.