Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad air 2 aldım ekran kapalı iken ekran koyu lacivert gibi daha önce air vardı o kapanınca tam siyah oluyordu cihazı yeni kurdum acaba diğer air 2 lerde aynımı yoksa beninkinde sorunmu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhhhh99

ipad air 2 aldım ekran kapalı iken ekran koyu lacivert gibi daha önce air vardı o kapanınca tam siyah oluyordu cihazı yeni kurdum acaba diğer air 2 lerde aynımı yoksa beninkinde sorunmu var?

Evet aynı lacivert tonlarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

ipad air 2 aldım ekran kapalı iken ekran koyu lacivert gibi daha önce air vardı o kapanınca tam siyah oluyordu cihazı yeni kurdum acaba diğer air 2 lerde aynımı yoksa beninkinde sorunmu var?

sagol cevabin icin
    bir sorum daha olacak adaptor kac w benimki 10

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

sagol cevabin icin
    bir sorum daha olacak adaptor kac w benimki 10

Aynı

• deepthink D kullanıcısına yanıt
    Ben 1 hafta oldu ipad air 2 yeni sattin aldim ve eve geldigimde ayni sorunu yasadim. Evde 4 tane andorid telefon ve bir samsung tablet var olnarda internet sorunsuz iken ipad'te cok yavas hata youtube donarak izliyordum. Bu sorunu ipad'ten mi kaynakli yoksa wireless modemden arastirmaya basladim. Ilk once telefonumdaki 4G hotspotu aktiv ettim ve ipad ile baglandim internet hizinda bir sorun yoktu, anladimki wireless modemindeki sorun var, sonra wireless modemin ayarlarini kurcalamaya basladim. Wireless ayarlarida 54 g protected diye bir ayar var o ayardaki tik kaldirinca sorun kalmadi. Yani simdi hiz ipad'te ve diyer telefonlardaki ayni.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPad Air 2 [ANA KONU]

• Arkadaşlar air 2 alarak aranıza kaldım bir sorum var ekran bunda lcd ile birleşik yapılmış ekrana hafif bandırınca dalgalanmalar çıkıyor aynı tv ekranına parmak bastırsıgımızda olusan bu normal mi telefonlarda böyle bişey yok dandık tabletlerde gördüm ama bunda boyle olmaz diye dusunmustum bilgi verirsenşz sevinirim

• Sıfır

• Beyler bi sorum olacak. Normalde iPhone'larda hat takmadan garanti süresi başlangıcı göstermez sitesinde. Bu durum İPad Air 2 WiFi+cellular üründe de aynı mıdır ? Nasıldır acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cehili

Beyler bi sorum olacak. Normalde iPhone'larda hat takmadan garanti süresi başlangıcı göstermez sitesinde. Bu durum İPad Air 2 WiFi+cellular üründe de aynı mıdır ? Nasıldır acaba ?

Hayır internete bağlayıp etkinleştirdiğiniz an garanti süresi başlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Koyu lacivert gibi görünmesinin sebebi air 2 de yansıma önleyici kaplama olduğu içindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İPad Air 2 alacak arkadaşlar için yazıyorum.öncelikle forumda belirtilen sorunlara değinmek isterim.
    1-Hoparlör cihaz göre çok güçlü bu yüzden yüksek seste titreme oluyor.
    2-Batarya konusunda denilenin aksine harika gidiyor, Air belki daha fazla dayanıyordur ama ekran arasındaki boşluğun olmamasına değer bence çok iyi bir görüntü deneyimi sunuyor.
    3-Samsung 10.1 ürünleriyle kıyasladım en iyi ekran çözünürlüğü 9.7 dik veya yatay çok güzel kullanılıyor.
    4-ekran önceki nesline göre değişmemiş ama belirttiğim gibi boşluk olmayışı çok farklı bir deneyim sunuyor,
    5-bence en önemli husus tabletten ne beklediğinizi bilmek daha önce androidde kullandım usb flaş bellek takılması herşey değil ama kullanımınıza yönelik olarak android ve iOS arasında tercih yapın internet oyun mail vs kullanırım kitap dergi okurum diyorsanız alınabilir ama fazlasını isterseniz android düşünebilirsiniz.
    Eskiden jailbreak vardı ilk çıktığı Zaman'lardan beri iPhone kullanıyorum ama cihazda bankacılık işlemleri yapmaya başladıktan sonra hiç yapmadım bir eksiklikte hissetmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar merhaba.
    Ipad Air 2 almayi dusunuyorum bu aralar ancak aklımda bir iki soru var.
    1) Alacagim Ipad de versiyon olarak 9.3.2 yuklu gelecek. Bu sürümde herhangi bir sorun (batarya süresi, yavaşlık vs.) varmı?
    2) 16 GB lık versiyonu alacağım sizce yetersiz kalırmı? (Ipade muzik,video vb. şeyler yüklemem pek. Sosyal medya uygulamaları + 2-3 tane orta boyutlu oyun yüklerim tahminen.)

Ozellikle 1.soru hakkında yardımcı olursanız cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: takmayanadam

Arkadaslar merhaba.
    Ipad Air 2 almayi dusunuyorum bu aralar ancak aklımda bir iki soru var.
    1) Alacagim Ipad de versiyon olarak 9.3.2 yuklu gelecek. Bu sürümde herhangi bir sorun (batarya süresi, yavaşlık vs.) varmı?
    2) 16 GB lık versiyonu alacağım sizce yetersiz kalırmı? (Ipade muzik,video vb. şeyler yüklemem pek. Sosyal medya uygulamaları + 2-3 tane orta boyutlu oyun yüklerim tahminen.)

Ozellikle 1.soru hakkında yardımcı olursanız cok sevinirim.

1-Son sürümde herhangi bi sorun yok hocam güzel
    2-16 gb yetmez bence 64 cok iyi olur

• Cevabınız için çok sağolun. Peki ortalama ne kadar bir kullanım ömrü sunuyor acaba tabletiniz?

• quote:

Cevabınız için çok sağolun. Peki ortalama ne kadar bir kullanım ömrü sunuyor acaba tabletiniz?

Ben kendi deneyimlerimi paylaşayım.

10 saat kadar internette surf yapıyorum.
    Zorlayan oyun oynarsam 5 saat civarı süre alıyorum.
    Biraz oyun biraz nette bunların ortalaması 7-8 saat arası oluyor.
  • quote:

Cevabınız için çok sağolun. Peki ortalama ne kadar bir kullanım ömrü sunuyor acaba tabletiniz?

Tam şarjla yaklaşık 10 saat gidiyor hocam

• Kullanıma bağlı olarak değişmekle beraber çok az bir oyun ve genelde internet dergi vs ile 13 saat gibi bir kullanım sundu.% 10 a düşünce sürekli bakıyorum. Dün baya bir oyun indirip cihazı zorladım %10 a gelince 11 saat pil ömrü vardı. WiFi dürekli açık parlaklık otomatik.Ayrıca arkadaş sormuş 16 gb yeter dediğiniz gibi kullanacaksanız artar bile bence.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPad Air 2 [ANA KONU]

• takmayanadam kullanıcısına yanıt
    9.3.2 yüklü gelmiyor daha düşük oluyor kutuyu açıp kimse güncellemesiyle tabi.

• 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı şipariş verdikten sonra okudum işten çıkıp teknosaya gittim ve dediğiniz gibi inceledim, bastırınca evet aynen bir dalgalanma oldu tam vazgeçiyordum almaktan ki iPhone cihazımda denedim onda da oldu Samsung tablet vardı onu da denedim hepsinde oluyor bir de niye öyle sert bastırmak isteyesiniz ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayallerde -- 27 Haziran 2016; 10:49:13 >
  • hayallerde H kullanıcısına yanıt
    LittleThings kullanıcısına yanıt
    Her ikinizede teşekkür ederim cevaplar için

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.