Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    test yoksa kullanımda sorun yok.Sadece bazen tableti alttan tutunca iz çıkıyor göze batıyor.O yüzden merak ettim.Birde her yerinde olmuyor sadece belli başlı yerlerde bende tek bir noktada hafif bastırsanızda çıkıyor.diğer yerlerde istediğiniz kadar bastırın çıkmıyor.Cihaz ince ya alttan baskı uygulayınca ekrana değiyor bu demek oluyorki düşürürseniz içten ekran kırılabilir. dikkatli kullanmak lazım.
  • 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Alırken özellikle İPad Air ve mini retina olan cihazları da test etme fırsatım oldu.açıkcası Air 2 de ekran iç boşluğu oldukça kısaldığı için kullanırken parmak ucuyla dokunuyorum ben hiç bastırmıyorum ayrıca kırılmaz ekran jelatini alabilirsiniz bu sorunuzu büyük ölçüde çözebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayallerde H kullanıcısına yanıt
    yok abi ekran jelatini camı fark ettırmez baskı arkadan oluyor ama dediğim gibi dert değil normal kullanımı etkilemiyor.
    Kılıf aldım smartcase 200 lira orjinali 80 e aldım orjinalden farkı yok yan yana koysan anlamışmıyor oderece.

jelatin yapıştırdım telefonda tamamda ipadde cam gereksiz fazlalık duruyor ve yansıma çok yapıyor en güzeli jelatin.

3 tane 12 lira ohh miss kargoda bedava
  • 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Jelatin hoş durmadı sanki aliwxpressten cam almıştım gelince onunla değiştireceğim.dihazın arkasıza hiç dokunduğumu hatırlamıyorum 😊 Takılmayın hiç kullanımı keyıfli bir ürün
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Merhaba artık cihaz eskidimi sizce ben memnunum fakat artık Pro çıktı ya Air 2 yi satmak mantıklı mı ?
    Yani artık Air 2 alınacak cihazmı, yoksa çöp mü?
    Cevaplarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Merhaba artık cihaz eskidimi sizce ben memnunum fakat artık Pro çıktı ya Air 2 yi satmak mantıklı mı ?

ipad air 2 daha iki üç sene güncelliğini korur. Çöp demek ise cidden komik olur. Hala piyasadaki en güçlü 4-5 tabletten biri. Biraz daha iyi işlemci ve kamera için açıkçası ben o farkı ödemem. İlerde kamerada ve video kayıtta ciddi gelişim ve 4gb ram olursa, artık bunlar ipad air 3 mü olur ipad pro 2 9.7 mi olur bilemem o zaman değiştirmeyi düşünebilirim belki. Değiştirirseniz gereksiz bir masraf olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Merhaba artık cihaz eskidimi sizce ben memnunum fakat artık Pro çıktı ya Air 2 yi satmak mantıklı mı ?

ipad air 2 daha iki üç sene güncelliğini korur. Çöp demek ise cidden komik olur. Hala piyasadaki en güçlü 4-5 tabletten biri. Biraz daha iyi işlemci ve kamera için açıkçası ben o farkı ödemem. İlerde kamerada ve video kayıtta ciddi gelişim ve 4gb ram olursa, artık bunlar ipad air 3 mü olur ipad pro 2 9.7 mi olur bilemem o zaman değiştirmeyi düşünebilirim belki. Değiştirirseniz gereksiz bir masraf olur bence.

Anladım teşekkürler.

• Daha bir hafta oldu alalı.oyunda oynuyorum face internet vs WiFi sürekli açık ekran otomatikte.

• En Son Güncelleme 9.3.2 de kaldı bundan sonra güncelleme daha gelir mi ne zaman gelir bazı eksiklikleri var güncellemenin o açıdan gelmesi lazım.
  • orjnll O kullanıcısına yanıt
    9.3.3 yolda diye biliyorum 10'dan önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarin ben de air 2 alacam da dikkat etmem gereken bir şey var mi?

• Ipad air 2 dusunuyordum ama bu tabletin cikisinin uzerinden cok uzun zaman gecti ipad air 3 un 2016 eylülünde cikma oladiligina karsi kararsiz kalmis durumdayim.

Sizce 2016 icinde yeni bir ipad duyurusu gelir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Fiyat performans olarak bence üst düzey tablet hocam, air 3 gelir mi bilmiyorum ama 9.7 lik pro çok güzele benziyor.

• Tableti alarak aranıza katıldım. Şu an çok memnunum. 😄😄

• quote:

Orijinalden alıntı: InternationalWarranty

pil bozulmaya başladı.. kullanımda 1 saat farkediyor.

Hocam kullandığınız programın adı nedir acaba?

• ygt96 kullanıcısına yanıt
    Robert Tkotzyk: Battery Life: check internal battery statistics
    https://appsto.re/tr/zeBBab.i

• Periah kullanıcısına yanıt
    Teknosa outlet daha doğrusu seri sonu satılan ürünlerden çok uyguna bulabilirsin.ayrıca İPad Air 3 çıksa bile bu cihazın uxerıne daha ne ekleyebilirler ki işlemci ram dışında ? 14 saat şarjı gidiyor karma kullanımda WiFi sürekli açık halde. Bugün Samsung mağazasında s2 modelini inceledim süper amolwd ekranda renkler çok abartı duruyor ki en yakın alternatıfı İPad Air 2 nin fiyatı da 1470 küsür.

• DelReyLana D kullanıcısına yanıt
    Jailbreak yapmak isteyebilirsin hemen güncelleme yapma iOS 8 ile gelecek kutuda

• ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum gayet memnunum. Mıknatısları sayesinde ipad ile birleştirip taşıyabiliyorsunuz. Laptop gibi düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallerde

Jailbreak yapmak isteyebilirsin hemen güncelleme yapma iOS 8 ile gelecek kutuda

Hocam 9.3 ile geldi maalesef. 🙁😕

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.