Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Store'dan alacağım. TeknoSA ile yıllardır yıldızım barışmadı, uyuz oluyorum turuncu turuncu görünce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL21Tr

quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL21Tr

quote:

haydaaaa sabah yıkıldım 1gb dediklerinde şimdi seviniyorum 2gb diye. bir karar verin kardeşim

Sadece 2gb değil aynı zamandada 3 çekirdek.

evet evet onu da gördüm.

adamlar alın sokun gözünüze demişler resmen bu kez

Apple son zamanlarda ipad satışlarından pek memnun değil diyorlardı bu yüzden sanırım kombo yaptı

Doğru düşünce, oldukça mümkün görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EE6EF2C69

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    air 2 wi-fi 64gb 1729 TL.

vay anam vay...

şu fiyatlar yükselmez diyen ekonomiden anlamayan armutlar nerede acaba şu anda?
  • people are strange kullanıcısına yanıt
    Fiyat bilgisi için teşekkürler. Taş çatlasa 1650TL olur demiştim 79TL yanılmışım. Hatta 128GB mı alsam almışken diye düşünüyorum..

Çünkü iPad 2'yi de 64GB WIFI + 3G olarak almıştım, dili olsa da konuşsa, çok kahrımı çekti çok... 3.5 sene dile kolay...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 22 Ekim 2014; 3:18:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Fiyat bilgisi için teşekkürler. Taş çatlasa 1650TL olur demiştim 79TL yanılmışım. Hatta 128GB mı alsam almışken diye düşünüyorum..

Çünkü iPad 2'yi de 64GB WIFI + 3G olarak almıştım, dili olsa da konuşsa, çok kahrımı çekti çok... 4.5 sene dile kolay...

böyle de bakınca 4 sene çatır çatır kullanılacak bir cihaz için de 1700 de çok görünmüyor ama direkt vermek koyuyor :)

bakalım...

hele bir bu özelliklerle çıkacağı tam otursun, bir de apple store'a gelsin de.

bu arada wifi + cellular 64gb 2.099 tl

fena...

tüm fiyatlar da burada.
    http://www.teknosa.com/arama?s=ipadair2&order=3&cm_sp=Slider-_-Slide%207-_-Yeni%20Appla%20iPad%20Air%202

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 22 Ekim 2014; 0:54:49 >

• quote:

quote:

Çünkü iPad 2'yi de 64GB WIFI + 3G olarak almıştım, dili olsa da konuşsa, çok kahrımı çekti çok... 4.5 sene dile kolay...

böyle de bakınca 4 sene çatır çatır kullanılacak bir cihaz için de 1700 de çok görünmüyor ama direkt vermek koyuyor :)

bakalım...

fena...

tüm fiyatlar da burada.
    http://www.teknosa.com/arama?s=ipadair2&order=3&cm_sp=Slider-_-Slide%207-_-Yeni%20Appla%20iPad%20Air%202

Sabah bu Fiyatları apple a sorduğumda her firmanın kendi fiyat politikalari var, kendilerince belirliyor fakat bizim ki daha belli değil demişti.

• people are strange kullanıcısına yanıt
    Aynen...

Temmuz 2011'de aldım. 40 ay olmuş, 3.5 sene. Mediamarkt'tan tam 2000TL'ye (1999TL ) almıştım.. Hala sıkıntısız sorunsuz kullanıyorum, iOS 8'e geçmedim ama.. Aylık 50TL'ye geliyor...

4.5 sene diyorum ne zamandır coşmuşum yahu ben, 3.5 sene olmuş hemen hemen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 22 Ekim 2014; 1:00:43 >
  • bundan farklı olacağını sanmıyorum. zaten 16 ve 128 için bu fiyatları söylüyorlardı. 64 pek belli değildi, o da çıktı ortaya işte.

32'yi kaldırmaları kötü oldu. ben onu bilir onu söylerim :)
  • quote:

Aynen...

Temmuz 2011'de aldım. 40 ay olmuş, 3.5 sene. Mediamarkt'tan tam 2000TL'ye (1999TL ) almıştım.. Hala sıkıntısız sorunsuz kullanıyorum, iOS 8'e geçmedim ama.. Aylık 50TL'ye geliyor...

4.5 sene diyorum ne zamandır coşmuşum yahu ben, 3.5 sene olmuş hemen hemen..

tam 2000 tl de internet parasıymış

ipad'te operatör internetine pek ihtiyaç duymuyorum. oradan karlıyım 300 tl

• quote:

quote:

bakalım...

fena...

tüm fiyatlar da burada.

aynen apple store varken başka yerden alınmaz
    eğitim indirimi %7 değilmiydi ?%4 şuan sanırım
    2gb ram olduğu entegre kodlarından belliydi zaten.3 çekirde süpriz oldu.

• Apple Store'da biraz daha uygun olacağını düşünüyorum ben.. Yanılıyorda olabilirim..

Ama teknosa hep pahalıdır ya piyasadan, birde şimdi ilk önsipariş linklerini açmanın verdiği gazla 50 - 100TL yüksek söylemiş olabilir. İnşallah düşüncem doğru çıkar..
  • quote:

Apple Store'da biraz daha uygun olacağını düşünüyorum ben.. Yanılıyorda olabilirim..

Ama teknosa hep pahalıdır ya piyasadan, birde şimdi ilk önsipariş linklerini açmanın verdiği gazla 50 - 100TL yüksek söylemiş olabilir. İnşallah düşüncem doğru çıkar..

inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

1GB diye biliyoruz çıkınca başlık değişir bence

Kesinleşti.3 çekirdek,2gb rame sahip.Bu kabullenemeyen arkadaşlar ipad air sahibi arkadaşlar sanırım.Sen ipad aire sahipmisin ?

http://appleinsider.com/articles/14/10/21/alleged-ipad-air-2-benchmark-shows-a8x-cpu-has-three-cores-2gb-of-ram

http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_A8X

http://www.macrumors.com/2014/10/21/ipad-air-2-a8x-triple-core-2gb-ram/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 22 Ekim 2014; 1:13:51 >

• Son 1 - 2 ayda sabredemeyip Air alanlara yazık oldu.
  • KemalAkman kullanıcısına yanıt
    Air 16GB WIFI 1169TL (Apple Store)
    Air 2 16GB WIFI 1449TL (TeknoSA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 22 Ekim 2014; 1:29:24 >
  • quote:

Air 16GB WIFI 1169TL (Apple Store)
    Air 2 16GB WIFI 1449TL (TeknoSA)

16gb yokmuş gibi davranın.Hiçbir halta yaramıyor artık.3 yaşındaki yiğenime bile 16gb yetmiyor.Resmen para çöpe verilmiş gibi.Siz 64gb en aşağıymış gibi davranın.
  • Orası öyle tabii ama yinede çok uygulama kullanmayıp daha çok internetle ilgilenenlerin tercihi..
  • Apple boyle bisey yapmaz bence.. iphone 6 da 1gb ram var, eger ipad air 2 gb ram ile gelirse hem kendi tezini curutmus olur hem de iphone 6 satislarini olumsuz etkiler diye dusunuyorum.
  • 4-4,5 yıllık iPad 2'm diyenler neyin kafasında alet çıkalı 3.5 yıl oldu la öveceksiniz anladıkta sapıtmayın
  • Ipad Air sahibiyimde Üstüme tapulu değil ya gider yenisini alırım şuanda gereksiz buluyorum ama ileriyi bilemem benim için Ipad 'im eski tüplü TV Önemsiz hepsinin zamanı geçicek yararlı kullanmaya bakalım teknoloji ve zamanımızı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.