Şimdi Ara

Apple iPad Air 1. nesil 16GB Wi-Fi + Sim Kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bir süredir kullanıyorum. Ablamdan almıştım. Kendisi pek kullanmadı diyebilirim. Alınalı çok uzun süre oldu. Orijinal adaptörü mevcut.(Dönüştürücülü - Yurtdışından alındığı için) Maalesef kablosu orijinal değil.

Kutusu vb. mevcut. Kutulu sağlam bir şekilde paketleyebilirim. Yanında Beyaz renk korumasını da verebilirim. Tuşları sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Herhangi bir hasarı yok. Varsa arkasında kılcak çizik vardır ama gözü rahatsız edecek bir şekilde değil. Sürekli kılıfla kullanıldığından olmayabilir.

Batarya ömrü kusursuz denemez, video izlemede 4-5 saat arası orta düşük parlaklıkta çıkarıyor. Alacak arkadaşı tatmin etmezse, bataryasını değiştirebilir. Ben pek gerekli görmedim.

Fiyatım 900TL'dir. Bilmiyorum ipad 4. nesil retinaya 1500 yazanlar var. Tabiki onları baz alarak bu fiyatlandırmayı sunmuyorum ama piyasa delirmiş durumda, maalesef bu son fiyatım. Teşekkürler.

Resim isteyenler : 0554 110 27 87 numaralı telefona mesaj atabilir.

Not: Hocam pazarlıksız demişsin ama ile başlayan cümleleri ya trollüyorum ya da cevaplamıyorum. Cevap alamazsanız bilin ki bundandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 18 Haziran 2020; 21:50:16 >

• Resim koyarsan daha iyi olur. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam pazarlıksız demişsin ama yine de hayırlı satışlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.