Şimdi Ara

Apple iOS7 ve yeni OS X Canlı Yayın Tekrarı (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
10
Favori
24.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: freezzer

Mac pro olmamis bence o kadar değişiklik iyi değil apple ın canavar gibi macminisi varken gerek yok 16 gb ram ve ssd harddiskle her işe yetiyor

Mac mini ile Mac Pro'yu mu karsilastiriyorsunuz? Mac Pro Workstation-Server sinifi bir urundur, Xeon islemciler, ECC 1866 MHz RAM'ler cift FirePro kartlari vardir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de iki gündür bakıyorum Cydia'dan kopyalanmayan tweak kalmamış mübarek Tanıtımı izlerken de dejavu yaşamıştım..Birde JB'ye laf ederler, ayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Biri bana Android de yıllardır olmayan birşey göstersin şu ios 7 de . Yine boş yine boş yazık ... Git gide Androidin altında ezilecek sadece oyuncak haline dönüşecek ios

o özelliklerin stabiliteli halini düşün işte özellik

Note 2 kullanıyorum Note 10.1 kullanıyorum bana stabiliteden bahsetme istersen .

takılmalarınla sana mutluluklar o zaman bu arada ben bilmeden yazmıyorum galaxy s3 kullandım telefonun kaç kere reset attığını sayamadım sonra kurtudum

Şuana kadar ne tablette ne telefonumda tek bir takılma yada reset atma durumu ile karşılaşmadım 2 şer gb ramlerin getirdiği rahatlıktan olsa gerek .

• Neden apple'ın sitesinden canlı izleyemiyorum?

• iphone 4ve 4s serisine gelecek mi

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.