Şimdi Ara

Apple developer hesaplarınızı 100 Dolardan satın alıyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Web üzerinden açılmış olan Apple developer hesabınız varsa 100 dolardan satın alıyoruz.

Ayrıca abonelik süresi dolmuş hesabınız varsa onu da 200 dolardan satın alıyoruz.

Güncelleme: Alımlar şu an aktif değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Developer -- 30 Mart 2024; 2:29:23 >

• Profilime bakarsanız 10 yıldır üyeyim buraya. Telefon numarama kadar yazmışım oraya. Daha önce de ticaretlerim oldu bu forumda.

@featmuco isimli üyeden 2 tane bahse konu developer hesaplarından satın aldım. Kendisi de yazabilir buraya. Hatta hesabı almadan yaptım ödemesini. Sonra hesabı aldım.

Varsa benimle ticaret yapıp dolandırılan çıksın ortaya. Hodri meydan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Developer -- 4 Eylül 2022; 16:16:59 >
  • 5000₺ olursa hesap başı. 3 tane açabilirim
  • Az önce 1 adet Apple Developer hesabı satışını gerçekleştirdik. Güvenilir ve ilgili bir arkadaş, kendisine teşekkür ediyorum. Yeni alışverişlerde görüşmek üzere.

• bynedim kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• Kaliteli, güvenli ve sıcak bir alışveriş oldu 1 hesap sattım yine gelirim 👍
  • Teklifim geçerli :)
  • speedy34 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Her zaman beklerim

• Alımlar devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Developer -- 16 Mayıs 2023; 9:37:27 >
  • merhaba alımlar devam ediyormu size mail gonderdim ama mail aktifmi bilmiyorum

• ercihan4141 E kullanıcısına yanıt

Alımlar aktif hâle gelmiştir

• adet ne kadar coklu alımlarda

• hesab alımı yapıyomusun
  • Alımlar aktiftir

• Hocam selamlar fiyat olarak hala aynı mı birde güncel iletişim adresi verebilir misiniz?

• oguzdindar98 kullanıcısına yanıt

Merhaba. Whatsapp numarasını linkle eklemiştim ama sistem otomatik silmiş. 0536 295 8430

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.