Şimdi Ara

'Apple, büyük ekranlı ve yepyeni tasarımlı iPhone 6'yı 9 Eylül'de tanıtacak' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
5.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orktas

Arkadaşımın telefonundan benim telefonuma atıyorum fotoğrafları veya fotoğraf makinesinden e posta ile atılabilir o da uğraşmalı yol Bluetooth a göre. Hadi hepsini geçtim internet bağlantısı olmadığı zamanlar ne yapacağız.

Siz kendinizi alıştırmışsınız Bluetooth olmayışına siz eksik donanımlı cihaz kullanmaya devam edin ne diyeyim.

iosta airdrop diye birşey var.bt u ve wifi ı kullanıyor .
    onunla fotoğraf ve video paylaştıktan sonra bidaha blue toothun yüzüne bakmazsın
  • Kesin bilgi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipohone sömürmeyı seven ınsanlar tarafından milim milim servis ediliyor. Ilk önce 4.7'' çıkar sonra da 5.5'' çıkar ama olurda aynı anda çıkarsa gerçekten rakipsiz olur. Büyük ekran harika işletim sistemi ve donanım ıle satış rekorları kırar.

• 5.5 hiç hoş gözükmüyor yine çoğu telefonda olduğu gibi 4.7 ideal olmuş
    gerçi 5.5 phablet oluyor zaten

• jailbreak yaparsanız iphone da bluetoothla dosya alışverişi yapabilirsiniz Keza bende 4s varken kullanıyordum Sonra ekranı küçük gelince s4'e geçtim geçmez olaydım...

• Süper bi ekran boyutu 4,6"-4,7" çerçeveleri biraz küçültüp 3000 Mah batarya eklesinler sonra dükkanı kapatıp bir kaç yıllığına tatile çıksınlar.

• Hali hazırda mac ve ipad kullanıyorum diğer diğer pc leri elime bile almak istemiyorum fiyatlarını fazlasıyla hakediyor pil ömrü stabilite uzun ömür vs..ama iphone çok gereksiz geliyor. Şöyle dışarda wifi buldumda direk torrent film dizi indiren biriyim pil ömrü bakımından android cihazlar çağ atlamış bence 3.5 ekran 1500mah şık kasa ikibin tl ye mal oluyosa daha büyük ekran vs ciddi fiyat artışı demek yok arkaş iphone Türkiye'de alınmaz

• bomba gibi geliyor ip6 bayağı rağbet görecek rakiplerine nazaran her zamanki gibi
  • Vengace V kullanıcısına yanıt
    Elinizde büyüdü diye bir reklam sloganı kullanabilir
  • Bence 5.5 i çıkartmayabilir

• İphone'u Steve Jobs'la birlikte gömmüşler. Çünkü bu iphone değil.

• 5.5 incle gelse direk note 3u satip alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Batarya acaba 2 saatte bitecek mi

Bana batarya verin 30 dakikada sömürürüm.

• Sarj sarj sarj

• 4.7 ve 5.5...

İlla aykırı gidecek adamlar.. çıkar işte 5" mis gibi..

• Şu power tuşu ve diğer tuşlar aynı yerinde kalsın başka hiçbir şey istemiyoruz

• 5.5 resmi olarak tanıtılsa bile çıkacağına inanmam
  • büyük ekran isteyenleri gerçekten anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

büyük ekran isteyenleri gerçekten anlayamıyorum.

kesinlikle size katılıyorum, büyük ekran isteyenler gitsin not-III alsın oda yetmiyorsa gitsin 3g li tablet alsınlar. tabiiki zevk meselesi 4" ekran bana yetiyor, tek elimle herşeyi halledebiliyorum en azından cebime koyduğumda bir çıkıntı hissetmiyorum.
  • 5' ideal olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.