Şimdi Ara

Apple Bir Yazılım Firmasıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -Tasarım
    -Arayüz

Kardeşimle Apple-Samsung tartışması yaparken, kardeşim iPhone için yukarıda yazdığım şeyleri söylemişti. Başka da bir numarası olmadığını eklemişti. Ayrıca, sattığı cihazların düşük donanımlı olduğunu söylemişti. En basiti RAM açısından. Ben ise donanıma bakılmaması gerektiğini, yazılımın ona göre optimize edildiğini dile getirmiştim. "Ne kadar optimize edilebilir ki?" demişti. Ben güvenlik mevzusunu gündeme getirmiştim. Kapalı bir sistem olduğu için daha güvenli olduğunu iddia etmiştim.

Biraz abartmıyor muyuz iPhone'u? Her şeye eyvallah da, güvenlik de bir yere kadar. Bir cihaza sızmak için o cihazın internete bağlı olmasının yeterli olduğunu dile getiriyorlar. Apple, müridlerine iPhone'u çok cici bir paket içinde pazarlamaya devam ediyor. Gazetelerde, televizyonlarda, teknoloji portallarında, forumlarda ücretli/ücretsiz pazarlanıyor :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çok basit bir örnek olacak ama sen sadece oyun oynamak için bilgisayarına 128 GB RAM alır mısın, almazsın. İleriye dönük olsun falan dersen haklısın ancak ileriye dönük olması Apple'ın işine yaramıyor. RAM dışında zaten Apple gayet yeterli. Her yeni çıkan iPhone işlemcisi dünyanın en hızlı telefon işlemcisi oluyor zaten. Kamerası da günü kurtaracak kadar güzel çekiyor, üzmüyor. Hoparlörleri güzel ses veriyor. Ekranı ihtiyaçları karşılayacak seviyede.

• Murmeko kullanıcısına yanıt
    RAM'in yetersiz olması kardeşimin iddiası. Yazdıklarımı tam olarak okumamışsın.
  • Bide şu var

iPhone ikinci eli para eder

Samsung ikinci eli tu kaka,

Sanırım değer kaybı fazla.

Ayrıca saat , kulaklık , tv, tablet, PC, notebook vs adamlar full entegre oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Yok dostum okudum yazdığını. Kendi yazdığım yazıyı okunaklı hale getirirken arada kaynadı galiba kusura bakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murmeko kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.