Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
469
Favori
956.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün elimden uçtu evde parkeye deri biraz ezildi kapak açıldı düşünce kulaklıklar uçtu yere 😃kulaklarıda aslında kaplamak lazım ne yapsakki 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    :) kılıf olmasa kutu fena olurdu. Evet düşünce kapak açılıp kulaklıklar fırlıyor ama birşey olmuyor genelde, ben kulaklıkları kaplamayı sevmiyorum ama istiyorsanız illa vardır seçenekler. Deri kılıfıda bu yüzden alıyor çoğu kişi, kullandıkça iz kaldıkça bir karakter katıyor diye, boşverin yani izler olsun.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    😃😃bende öyle düşündüm kararmaya başladı zaten ama kutunun içinde strap olmalıydı ayrıyetten satmaları çok saçma olmuş altı üstü bir ip o olsaydı düşmeyebilirdi.

Evet, yanında vermelilerdi bence de.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Gürgençlerden satın almıştım bende inanılmaz geç yolluyorlar günde 15 kez müşteri temsilcisiyle konuşuyorduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Peki alternatifleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sony WF-1000XM3, Sennheiser Momentum True Wireless 2, Jabra Elife Active 75t veya Sport gibi?

Apple ekosistemi ile uyumları, vs.
  • Universia kullanıcısına yanıt
    Bende sennheiser ve sony bakıyordum. Ama airpods pro bütün olarak bence en iyisi. Kutu boyutu, bağlantı hızı, cihazlar arası bağlantı hızı, telefonla görüşme kalitesi, müzik kaliteside iyi, siriyi kullanabilme, sağ ve sol kulaklığıda tek başına kullanabilme. Hepsinden var proda. Şarj hiç sorun olmaz, tabi kullandıkça zamanla azalacak kablosuzların hepsi böyle. Apple cihazlar ile zaten diğerleri pro gibi olamaz. Diğerlerini denemedim ama daha önce kulak içi kulaklığım vardı, airpods pro çok dibe girmiyor kulakta ve hava kanalı olduğundan kulakta bana çok rahat geldi daha önce kullandığım kulak içine göre. Daha iyi ses kalitesi için mesela sennheiser alınabilir ama benim için bağlantı hızı, kutu boyutu, telefonla görüşme de müzik kalitesi kadar önemli olduğunan airpods pro yu aldım ve gayet memnunum 6 ayı geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 3 Haziran 2020; 18:47:36 >
  • airpod pro da yaşanan sorunları okudukça airpod 2 almaya karar vererek bugün siparişi geçtim ve aranıza katıldım. umarım pişman olmam. ANC çok içimde kaldı fakan pro larda yaşanan can sıkıcı sorunlar sebebiyle almaya cesaret edemedim açıkçası. inşallah pişman olmam...
  • Arkadaşlar, philips up beat kablosuz kulaklık aldım. Kulaklık varken zil sesi telefondan da geliyor, sadece kulaklıktan gelmesi gerekmez mi? Çözümünü bilen var mı acaba, telefon iphone 11

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu aralar siri şıllıgı bana anında cevap vermıyor maskedenmı bılemedım ama guncellemeden önce daha iyi cevap verıyordu sende nasıl durum?

Dün denemiştim, şimdi de siz yazınca denedim cevap veriyor. Arada belki ses varsa fazla algılamıyordur.
    Maske varken kulaklığın mikrofonunun performansı çok düşüyor.
    Öncekı surumde sesde olsa cevap verıyordu sımdı kac kere soyleyecem anca bazen dıyor burdayım dınlıyorum kızım cvp versene nerden anlım orda oldugunu 😃

• EknCn kullanıcısına yanıt
    Önceden daha hızlıydı

Kulaklıkta siriyi kullanırken bilerek öyle yapmışlar. Hey siri diyip ne istediğimizi hemen söylemek gerekiyor, cevap vermesini beklemeden yani.
  • cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen suni deri ama içindeki bez kaplama yarım kapaktakıde yok gıbı bısey sert platık çizme ıhtımalı yuksek

Hızı test etmedim ama ben mesela sessiz bi' şekilde hey siri şunu ara dediğimde arardı direkt ama maske varken sesi yükseltmem gerekiyor...
    Genelde söylerım hemen ama cevap vermıuor 3 de ancak

Anladım, genelde çalışsın yeter.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.