Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.237
Cevap
476
Favori
975.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hemen kayboldu. Kapağı açar açmaz bir gözüktü bir kayboldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Anladım.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Mike O'Brienyoutube
    SENNHEISER 2 vs AIRPODS PRO [Sennheiser Momentum True Wireless 2 & Apple AirPod Pro Full Comparison]
    https://www.youtube.com/watch?v=uKJKf-ooOhM&feature=youtu.be

Resetleyin düzelecektir.

Güzel, tüm incelemelerini izledim bende. Ses ve anc airpods prodan daha iyi, ses zaten daha iyi olacaktır ama anc belki proda artar bir güncellemeyle. Yani ses kalitesi ve daha iyi gürültü giderme için pro yerine bu alınabilir bence. Ama prodaki kablosuz şarj, hey siri, gelen mesajları dinleyip yanıtla diyerek cevaplama ve kutunun çok daha küçük olması büyük avantaj. Bağlantı süreside pronun diğer önemli avantajı ki buda önemli, bilgisayar ile telefon arasında durmadan geçiş yapıyorum yada telefon geldiğinde hızlıca kutudan çıkardığımda kulaklığı hemen bağlanıyor, sennheiserda bu biraz yavaş incelemelerde görünen. Görüşme kalitesinide bu seride daha iyi hale getirmiş sennheiser ama pro daha iyi tabiki, oda uzun çubuğu olmasının avantajı. Kulakta biraz büyük duruyor ama bir dezavantaj olacağını sanmıyorum. Proya göre kanala daha fazla giriyor buda sese ve gürültü gidermeye etkisi artı oluyor tabi. Ama prodaki hava çıkışı sayesinde kulakta basınç hissi vermemesi de ayrı avantaj.
    Benim tercihlerim olan yazdıklarıma bakınca, sennheiser ı proya tercih etmem. Ama bence ses kalitesi ve anc için kesinlikle geçilir isteyenler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 16 Mart 2020; 1:14:6 >

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Baştan sona hak veriyorum. Benimde bir çok şüphem var.
    Ben sorunsuzluk peşindeyim. Ben Sennhiser TWS aldığımda kendi kendine şarjı bitiyordu. Ne yaptıysam sorun çözülmedi iade etmiştim.
    Müzik için:
    1- Sennheiser
    2- Sony
    3- Apple

Telefon görüşmesi için:
    1- Apple
    2- Sennheiser
    3- Sony

Uyum
    1- Apple
    2- Sennheiser
    2- Sony

Özellik
    1- Apple
    2- Sennheiser
    3- Sony

Konfor
    1- Apple
    2- Sennheiser
    3- Sony

Sorunsuzluk
    1- Sony
    2- Sennheiser
    3- Apple

Yiğidi öldürdüm umarım hakkını yemedim

• Bu kulaklık işi çok bela bir iş özellikle de derin dolgun bass lı şarkılar dinliyorsanız ve kulaklık takmaktan rahatsız oluyorsanız :) bende ikisi de mevcut .. şunu söyliyeyim gerçekten kulak içi kulaklıklarda müzik kalitesi anlamında MTW rakipsiz çok kaliteli kulak üstü kulaklıklar da ki bass hissiyatını bunda alıyorsunuz .. akasya apple store da pods Proyu deneyimledim gerçten mukayyese kabul etmez.. ben telefon konuşmalarında problem yaşamadım fakat kulaklıgı kutuya koyup kapağı kapattığınızda bazen kendini kapatmıyor illa app üzerinden kapatmanız gerekiyor bu bir sorun olarak görülür mü bilemedim.. fakat benim açımdan en büyük problemi kulağımı yorması oldu hem bir tık ağrıtıyor hemde sizi müziğin sesini sürekli açmaya zorluyor çünkü gerçekten sesi yükselttikçe deneyim mükkemmelleşiyor.. fakat bunların sonucunda kulaklığı maksimum 1 bucuk saat kullanabildiğimi farkettim ve youtube da birşey izlerken yada netflix falan izlerken takmamaya başladım ..sadece spor yaparken ve gerçekten kaliteli bir müzik dinlemek istediğim de kullanıyorum şu an .. fakat günün geri kalanı ve basic ihtiyaçlar için mecburen ekstra bir kulaklık arayışına girdim tipinden dolayı nefret ettiğim air pods 2 yi bir gaz söyledim indirimde yakalayıp aman tanrım dünyanın en mutlusuyum şu an hiç yanımdan ayırmıyorum kulağıma sıfır baskı yapıyor 24 saat taksam hiç problem yok telefon calınca hiç üşenmeden cebımden çıkartıp takıp o şekilde konusuyorum mukkemmel bir baglantı hızı var youtube ve netflixlerin vazgecilmezi oldu o kadar çok sevdim ki arada müzik bile dinliyorum :)) şaka bir yana müzik performansı da bence başarılıymış bu kadar olacağını beklemiyordum .. benim şansıma kulağım da hiç hareket etmiyor ondan korkuyordum düşermi diye ama hiç problemsiz oldu .. özetle iyi müzik rahatlık uzun kullanım süresi istiyorsanız bütce el veriyorsa bence iki kulaklıkla devam etmek gerekiyor ..ama iki kulaklığı da kesinlikle tavsiye ederim

• Airpods Pro yu macbook 2015 bilgisayar ile eşleştirip telefon görüşmesi yaptığımda 10dk içerisinde şarjı %10 azaldı.
    Bilgisayardaki bluetooth versiyonu 4.2.

Bundan olabilir mi? Bu kadar hızlı şarj tüketmesi normal mi?
  • İnternet üzerinden Pro modeli için kılıf siparişi verdim ve teslim aldım. Ürün bu arkadaşlar kişiselleştirme imkanı var bence görüntü olarak fena bir ürün sayılmaz. Kaymaz mat bir yapısı var. Sizce çok kaba durmuş mu? Beyaz olduğu için çabuk kirlenir diyerekten bu ürünleri aldım. Koruma kısmı da iyi gözüküyor.

]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyramidpele -- 16 Mart 2020; 11:54:10 >

• pyramidpele kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş beğendim, bunun Airpods 2 için olanı varsa link verebilir misiniz?
  • Selamlar,

kulaklığın versiyonunu bir türlü güncelleyemedim , videolara da baktım ama olmuyor 1 hafta geçti, bildiğiniz bir yöntem var mı ? Arada sol kulaklık tepkisiz kalıyor kutuya sokup çıkartınca düzeliyor. Airpods pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

Selamlar,

kulaklığın versiyonunu bir türlü güncelleyemedim , videolara da baktım ama olmuyor 1 hafta geçti, bildiğiniz bir yöntem var mı ? Arada sol kulaklık tepkisiz kalıyor kutuya sokup çıkartınca düzeliyor. Airpods pro
    version ne şu an
  • karaca75 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sorun ondan kaynaklı değildir.

• CAFOz kullanıcısına yanıt
    2b588
  • Tabi, buyurun;
    urun.n11.com
    Apple Airpods Pro Kılıf Kişiye Özel İsim Yazılı Tam Koruma - n11.com
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-airpods-pro-kilif-kisiye-ozel-isim-yazili-tam-koruma-P147773513

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

2b588
    en güncel sürüm bu zaten, 2c54 sürümü geri çekildi.
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😉

• Caseology

www.spigen.com.tr
    AirPods Pro Kulaklık Kılıfı, Caseology Vault | Spigen
    https://www.spigen.com.tr/urun/airpods-pro-kulaklik-kilifi-caseology-vault

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 16 Mart 2020; 16:52:17 >

Bu seri 2 de sennheiser o sorunu düzeltmiş you tube da inceleme yapanlar belirtmiş. Katılıyorum benim açımdan pro sorunsuzda aynı zamanda. Çok iyi ses için mantıklı ama genel olarak bence eksikleri fazla sennheiser ın.
    Nomad olmasa bunu almayı düşünüyordum, mat yüzey siyah falan hoşuma gitmişti o zaman sadece amazonda vardı buradaya gelmiş demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.