Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ilk defa Akasya Apple’da ürünü deneme fırsatım oldu

Ses kalitesi çok iyi geldi bana , içerde çok yoğun ses olmasına rağmen sesim karşı tarafa çok iyi gitti ve sesi duyabildim

1.200₺ 3 taksit imkanı varmış.

Ordan çıktım yanındaki Turkcell merkezinde aynı ürün 1.250₺ 9 ay taksit imkanı sundu bana.orjinal Apple garantili cihazdır dediler.

Güvenip almadım 😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    doğrudur turkcelldekilerde orjinal ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ap2 ile kırmızısı gelirse düşünmeden alırım. Youtube da bir videoda render yapılmış hali çok şık duruyor.

hepsiburada da apple garantili 960 lira suan

• newinhere N kullanıcısına yanıt
    tamamen kablosuz olarak samsungun gear x leri vardi sanirim ama onun yerine airpods daha iyi olur airpods daha şık...

• LookAlive L kullanıcısına yanıt
    ses olarak kulakiçi olduğu için daha iyi olabilir gear lar ama bendekide şuan kulakiçi , kulakiçi derken tıpalı yani onlar ses yalıtımı daha iyi oluyo ama telefonla konuşmak işkence, kendi sesimizi duyamadığımız için bağırarak konuşturuyo insanı , airpodsta öyle sorun olmaz earpodslar ile aynı çünkü. ama sesi hissetme konusunda tıpalı modeller kesinlikle daha iyi ses veriyor,ama şu airpodsun kapağını açar açmaz bağlanması falan gerçekten çok orijinal ve hoş duruyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newinhere -- 9 Aralık 2018; 22:25:22 >
  • 9 aydır kullanıyorum. Büyük kolaylık sağlıyor. Tek handikabı kulaklıkların kaybolma riski. Gerçi yenisi satılıyor ama dolar nedeniyle çok pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: newinhere

doğrudur turkcelldekilerde orjinal ürün
    teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LookAlive

hepsiburada da apple garantili 960 lira suan
    taksit var mı ?
    evet var

• arkadaslar su airpods kutusinu tamamem nasil kapatak ki bos kaldiginda sarj yimesin

• LookAlive L kullanıcısına yanıt
    kesinlikle sana katilmiyorum ben aldim qaayet menmunum sesi bir tarafa sarji bitmiyo arkadas 24 saat kulakda yine sarj bitmiyo ben boyle muhtesem kulaklik goremedim

• 1 saatdir airpods kulagimda sarj 92% böyle muhtesem kulaklik hiç bir

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] yerde yok

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    olabilir biraz göreceli ben beğenmiyorum. 1200 lira için yetersiz bir urun

• Alacaklar biraz daha beklesin bence martta veya yakında yeni sürumü gelebilir gibi dedikoduları vardı

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    bende almayı dusunuyorum , ya indirim yakalayıp alcam yada bi tanıdıktan alabılırım , fakat şuan kullandıgım iphone un modelını dusurmeyı dusunuyorum , sizce pişman olurmuyum peki?

Bu sorunuzu daha önce okudum. Kusra bakmayın da saçma bi soruyu ısrarla sormanız?

Kulaklık için model mi düşürülür akıl mantık almıyor. Bekleyin alırsınız, kaçmıyor.

Bence değmez

• mrkb kullanıcısına yanıt
    size göre saçmadır veya değildir , bu beni ilgilendirmediği için gereksiz bilginiz ilgimi çekmedi. ikinci olarak madem daha önce gördünüz , eğer yardımlaşma için kullanıyorsanız forumu cevap verirdiniz ki vermemişsiniz , ki bende yeterli cevap almayınca ikinci kez sordum , ısrarla dediğiniz bu olsa gerek ama forumlar sizin gibi yardımlaşma amaçlı değilde eleştiri yapmak yada çok bilmişlik taslamak amaçlı insanlar dolu , üzgünüm benimde sizin gibi birinden alacak aklım yok , iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newinhere -- 11 Aralık 2018; 12:13:45 >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim fikriniz için , peki hatta ek taksitli falan oluyo o şekilde alınsa nasıl olur ?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.