Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: farukclkk , Norge23 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.981
Cevap
468
Favori
955.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır sanmıyorum çıkaracağını. Kulaklıklarda zaten olmaz, kutuda da sanmıyorum.
  • Jelatinli şekildeydi dimi kutu hocam? Açık falan değildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Jelatinli şekildeydi dimi kutu hocam? Açık falan değildi.
    Yok hocam jelatinliydi gozumun onunde acti eleman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Lydia apple servisine gidip değişim talep edeceğim. Bir de sizde de var mı bu sorun bilmiyorum ama kutunun durduğu yerde şarjı azalıyor.

• Hocam durduğu yerde şarj azalması eğer fazla değilse normal. Mesela ben dün gece kulaklık pili 100 kutu 99’du şarjdan çektim ve çantama koydum. Şuana kadar da kullanmadım şimdi baktım kutu şarjı 95.

• quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Hocam durduğu yerde şarj azalması eğer fazla değilse normal. Mesela ben dün gece kulaklık pili 100 kutu 99’du şarjdan çektim ve çantama koydum. Şuana kadar da kullanmadım şimdi baktım kutu şarjı 95.
    Bugün apple yetkili servisine gittim ve bu sorumu anlattığımda olumlu konustular. Bu şekilde biraz daha kullanıp değişim talep edeceğim ama sanırım bu sorun kronik Airpodslarda.

• S.a yurtdışından alınan airpods lar hakkında bilgisi olan var mı letgo da açılmamış kutusunda 300₺ satıyorlar burda kullanabilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soundinventions S kullanıcısına yanıt
    O nasıl fiyat hocam? Vardır o işte bi dümen dikkat et. Yurtdışında zaten 160$ cihaz.

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım burda paylaşmak istedim kapalı kutu jelatini bile üzerinde alan kişi açıcak o şekilde satılıyor

• soundinventions S kullanıcısına yanıt
    Hocam 500 dese bile anında satılacak ürüne 300 diyorsa vardır onda bi sahtekarlık.

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Eywallah hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: soundinventions

Eywallah hocam teşekkür ederim
    Kutunun üzerindeki seri numarasının fotosunu isteyin. sitesinden apple dan kontrol edin ne olduğu çıkar dışarda 160 dolar zaten.

• Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize

• Arkadaslar almayı planlayan ya da kafasında soru isareti olanlar icin detayli bir sekilde bir seyler yazmak istiyorum kulaklikla ilgili ilk aldigimda pek vakit olmadı yazmaya. Artısıyla eksisiyle söylemek istedigim birkac sey var:

Öncelikle fiyat konusuna deginmek istiyorum malum ulkemizdeki doviz kurlari ve vergilerden dolayi. Tl cinsinden cok pahali evet ama aynı segmenttwki rakiplerine baktığınızda pek de yüksek degil fiyati hatta iyi denilebilir (bose soundsport free, B&O E8)

İkincisi ise gerçekten gerekli olup olmadığı konusu. Burası kisiden kisiye gore degisiyor. Eger Apple ekosistemiyle cok icli disliysaniz ve gercekten yogun bir tempoda calisiyorsaniz ve pratiklik istiyorsaniz, pil ömrü uzun olsun istiyorsanız gerçekten tam size göre. Ben biraz keyfi davrandım açıkçası pek de gerek yoktu aslında ama sırf kendimi mutlu etmek için aldım diyebilirim. Bu yüzden hem pismanım aldigima hem de mutluyum biraz karisik.

Üçüncü konu ise ses ve görüşme kalitesi. Bu konuda denedigim en iyi kablosuz kulakliklardan diyebilirim. 3 gündür biraz yoğun bir şekilde telefon görüşmesi yaptım ve ne çekim gücünde ne ses kalitesinde bir sorunla karşılaşmadım. Ses kalitesi earpods dan 2-3 tık daha önde. Hem tizler detaylı bir sekilde duyulabiliyor hem de baslar çok dengeli. Bu kadarını beklemiyordum açıkcası. Tam verim almak istiyorsanız Apple müzik ya da TIDAL ile kullanmanızı öneririm. Özellikle TIDAL ile dinlerken müzik dinleme zevki doruklarda :)

Ürün asırı derecede kompakt bu kadar islevine ragmen. Cakmak cebine bile sigiyor ve sorunsuzca tasiyorsunuz. Kulakliklar kutusunda cok hizli sarj oluyor. Aldiginiz pil suresi ses seviyesine de bagli biraz, ancak surekli yukses seste dinlememe ragmen 5 saate yakin kullanim suresi aliyorum.

Eksi yonlerine gelecek olursak birincisi cok hassas bir urun cizilmelere cok musait o yuzden dikkat etmek gerek. Kulaktan dusme gibi bir sorun yok ama kutusundan cikarip takarken miknatisli sisteminden dolayi kayip dusebilir elinizden o yonden biraz sinir bozucu. Diger bir husus ise (belki de bu sorun sadece ben de var diyecegim ama yabanci forumlarda da bahseden cok) urun stand by modundayken kutunun sarji biraz fazla azaliyor. Bir de yazilimsal ozellikleri hala cok kisitli. Muzik dinlerken sadece durdur ve devam et secenegi var ileri geri alma gibi bir secenek yok ya da ses arttirma azaltma.

Aklima gelenler su anlik bunlar. Almak isteyen arkadaslara umarim bir yardimim dokunur. Sonuc olarak ilk basta gereksiz bir oyuncak gibi geliyor alet ama sonradan kablosuzun ne buyuk nimet oldugunu anliyorsunuz. Fiyati her ne kadar ulkemiz sartlarinda pahali olsada maalesef tum elektronik aletler boyle. Umarim sorun cikarmaz ve uzun süre kullanirim (yenisi cikarsa belki satip yenisiyle degistiririm).

• Kesinlikle katılıyorum AirPods müzik dinleyecekseniz ya Apple Music ya da Tidal kullanılmalı. Tidal HiFi ile ses en az 4-5 kat fazla çıkıyor kalite zaten muazzam.

• Aynen öyle biraz paraya kıyıp TIDAL hi-fi almak en iyisi.

• Beyler yakın zamanda Airpods alma gibi bir düşüncem var. Uygun fiyata tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

• pasazoti kullanıcısına yanıt
    Temiz 2. El alabilirsiniz

• Bu arada mutlaka AirPods ile deneyen arkadaşlar vardır sağ kulaklığa iki tıkla Siri’yi açma komutu verdikten sonra herşeyi yaptırabiliyorum buna hem şaşırdım hem çok hoşuma gitti. Özellikle Türkçe herşeyi algılaması müthiş. Müzik çalarken bu parçayı kim söylüyor dediğimde hemen cevabı veriyor veya bu parçayı şu listeme ekle dediğinde hemen ekliyor. Çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasazoti

Beyler yakın zamanda Airpods alma gibi bir düşüncem var. Uygun fiyata tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?
    Sıfır olarak en ucuz hepsiburada da bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.