Şimdi Ara

Apple AirPods [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
8.393
Cevap
202
Favori
403.855
Tıklama
Giriş
    2337 Mesaj

Resim görünmüyor : )
    |
    |
    dogussonmez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beta uygulama kullaniyorum donanim haberin ondan galiba :) saglik olsun

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    -tayfun- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2337 Mesaj

Olabilir. Ben çalıştıkça önemsemem çok düşmesini sanırım çünkü ikinci elde satılmaz bence airpodslar. Yani şahsen ikinci el almak istemem.
    |
    |

Haklisin kardesim ver moral ver bana 😀 sunger arastiricam bulursam yazicam buraya. Bakalim. Yasadigim sehirdede bakicam eski tip bulursam isteyene alir yollarim

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    -tayfun- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2337 Mesaj

: ) Tamamdır.
    |
    |

Şu anda maalesef yok. Black Friday ve ondan önce de sağlam indirimler vardı. Chip para vs ile 635 lira civarlarına alınabiliyordu.
    |
    |
    EknCn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Durum bu icim gitti suan :(

Ağırlığı neymiş ki öyle çökmüş? Kulaklıkta ezik çökük olduğunu ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: brownness

Benim iki kere betona düştü, çok şükür çizik bile olmadı. Hafif olduğu, sağlam malzeme olduğu için boncuk gibi düştüğü yerde aynı şekilde duruyor.

Vallaha benım kı zıp zıp zıpladı bu sokak kaldırım taşlarının uzerınde ve ılk gun bu duruma geldı gercı cok dıkkatlı bırı degılsen fark etmezsın o ayrı ama ılk gun ya ınsan uzuluyor

bu arada bunu buldum kullanan var mı ?

https://www.hepsiburada.com/spigen-airpods-earhooks-cover-kulaklik-kancalari-000sd21192-p-HBV000003X8Y7

Birde bunu cinden sipariş gecıcem bu aksam 20 adet fazla olsun lazım olur dıye

https://tr.aliexpress.com/item/Promotions-Silicone-Earphone-Ear-pads-In-Ear-Headset-Earbud-Bud-Tips-Earbuds-eartips-Earplug-Earplugs-Earpods/32243211705.html
    |
    |
    Steam : dogussonmez Uplay : dogussonmez Intel Core i7 6700K / GIGABYTE Z170X-Gaming 3 / Asus 1080 / CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2666MHz / Kingston 240GB HyperX Savage / 480GB sdd /

• Yarbay
    2116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Durum bu icim gitti suan :(

Ağırlığı neymiş ki öyle çökmüş? Kulaklıkta ezik çökük olduğunu ilk defa duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogussonmez -- 19 Şubat 2018; 17:48:7 >
    |
    |
    Steam : dogussonmez Uplay : dogussonmez Intel Core i7 6700K / GIGABYTE Z170X-Gaming 3 / Asus 1080 / CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2666MHz / Kingston 240GB HyperX Savage / 480GB sdd /

• Binbaşı
    1161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

quote:

Orijinalden alıntı: Log-o

https://support.apple.com/tr-tr/HT207010

A'dan Z'ye uyguladım sonuç yok. Apple Online Destek sorun var getirin dedi. Lydia Mall of İstanbul arıza raporu verecek. Bu raporla Migros'a götürüp yenisini isteyeceğim. Migros'la görüştüm, onlarda okeyledi. Bakalım artık.

Evet arkadaşlar kutudan arızalı çıkan AirPodslarımı zamanım olmadığı için Zorluya götüremedim. Mall of İstanbul Lydia’ya bırakmıştım. Az önce mesaj geldi şimdi teslim aldım. Kulaklıklar ve case değiştirilmiş şuan kullanabiliyorum. Gecikmelide olsa mutlu oldum artık :-)

|
    |

• Teğmen
    234 Mesaj
    Kulaklık süngeri takmanın ses kalitesini artırdığı söyleniyor deneyen oldu mu?

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay
  • Yarbay
    2742 Mesaj

Airpods lari yeni aldim ses kalitesini cidden begendim diyebilirim, 3-4bin liralik odyifil kulakliklari kullanan biriyim . Ses kalitesi guzel. Kulakliklar cidden uygun kulagi bulduginda saatlerce kulağınızda kalabilir acitmiyor. Kullanimi cok kolay .

Sungere gerek var mi ? Bence yok .

|
    |
    _Mimar_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana da kaliteli geldi zaten sıkıntı yok o zaman dursun.

|
    |
    ysertac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay
  • Teğmen
    232 Mesaj
    herkese merhaba. Spor yaparken kullanmak için almayı düşünüyorum. Sizce spor için ideal mi?

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

herkese merhaba. Spor yaparken kullanmak için almayı düşünüyorum. Sizce spor için ideal mi?

Kesinlikle; koşu veya fitness yaparken en ufak problem çıkarmıyor...
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar airpodu masa üstü windows7'ye blutooth cihazı ile doğru düzgün tanıtamadım yalnız blutooth çevre aygıtı sorunu yaşıyorum neden windows 7 ye birtürlü tanıtamadım bu sorunu nasıl çözerim

Bilgisi olan var mı

|
    |

Orijinalden alıntı: aydin6134

Merhaba arkadaşlar airpodu masa üstü windows7'ye blutooth cihazı ile doğru düzgün tanıtamadım yalnız blutooth çevre aygıtı sorunu yaşıyorum neden windows 7 ye birtürlü tanıtamadım bu sorunu nasıl çözerim

bende w10 da çalıştıramamıştım. çinden aldığım kulaklık çalışıyor ama airpods çalışmadı. hiçbir şekilde görmüyordu.
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.