Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: et3rn4l , et3rn4l Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airpods pro aldım. Cihaz geldi ve android telefonla kullanıyorum. Bunu internetten kayıt mı etmek gerekiyor ? Kayıt etmezsek ne olur ?
  • Arkadaslar airpods 2 kulakligim hışırtılı veriyor sesi, sanki uzaklasmasimda cekim gucu azalmis gibi. Kutuya koyup hemen ciktip takinca duzeliyor. Neredeyse her seferinde bu sorun oluyor. Ne yapmak lazim, sizde de oluyor mu?

Not: genelde muzik dinlemiyorum youtube da konusma icerikli inceleme videolari izlerken falan denk geliyorum bu soruna, belki muzik dinlerken de oluyordur ama dedigim gibi cok dinlemedigim icin onu fark etmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    hocam bende zamanında 2 metrelik şarj kablosu almıştım 60 lıraya herkes sahte diyordu ama bende orijinal olduğunu düşünüyorum ve halla kullanırım 11 pro mu bimden aldığım kablo ile şarj ediyorum ve pil sağlığım çok iyi durumda

Bime gelende takt imkanı yoksa amazondan 870 liraya taksitle almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple yakin zamanda 199 dolar bandinda olacak airpods pro lite i duyuracakmis bu dogru mu?

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Çok zor ihtimal, daha yeni AirPods 2. nesil ve Pro duyurusu yapıldı.
    Bu kadar sık aksesuar ürünü çıkaracağını zannetmem ki Lite'ın bir anlamı yok onun işini zaten 2. nesil görüyor.
  • Airpods pro için yeni güncelleme geleceği ile ilgili yabancı basında haberler okuyan var mı ?
  • 2.Nesil cihazımda şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Sol kulaklık %100 şarj olurken sağ kulaklık %10’da kalıyor hep. Bu neden olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Kulaklığın alt ucunda şarj pinlerine değen metal kusunlar var orayı çok hafif nemli bir bezle sil. Kutunun içinde birler var mı bak?

• 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelmez, benim hiç umudum yok

• 2 nesil Airpods umun sağ tekini kaybettim. Ankara gürgencler servisini aradım sadece teki için 600 TL istiyorlar. Sitede yazan fiyat bu değil diyorum o zaman apple ile iletişime geçin diyor. Apple’ın yetkili servis fiyatlandırma politikasını gözden geçirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Kulaklığın alt ucunda şarj pinlerine değen metal kusunlar var orayı çok hafif nemli bir bezle sil. Kutunun içinde birler var mı bak?
    Temizledim hocam bakalım şarj olsun deneyeceğim

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Apple aslında yarım bırakmaz kulaklığa bile güncelleme getiren bir marka bakalım ne olacak yeni ios güncellemesi ile belki bir şeyler olur.
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    ortada airpods bile yokken kulaklıklara güncelleme geliyordu.
    belki 3-4 ay içinde bir güncelleme gelebilir ama bu kulaklığı ios cihazlarla iletişimi hızlandırmak için de olabilir. belki airpods pronun ancsiz versiyonuyla yeni güncelleme gelir belki ios 14’e kadar güncelleme gelmez belki 2-3 sene boyunca güncellemez. yani belki belki belki....
    her ne kadar daha güçlü bir anc için güncelleme istesem de apple şu anki anc seviyesinin en iyisi olduğunu belirtiyor.
    müşteri temsilcileri ise işkembeden sallar ve müşteri ne isterse onu söyler. eğer anc şu an çok iyi derseniz evet en iyi seviyede derler. şimdiki kötüleşti derseniz ve eğer çok ısrarcıysanız ben bunu mühendislere iletirim onların kulağını çekeriz güncellerler ya da güncelleme için çalışıyorlar derler. halbuki hepsi yalan...
    gerçekte hiçbir müşteri temsilcisi onlarla selamlaşamaz dahi.
    bekleyip göreceğiz bir ara 2C62 versiyon diyenler oldu ama onlar da sahte haberdi herhalde.

• Kablosuz şarj kutulu olan sadece kablosuz şekilde mi şarj ediliyor? Kablo girişi yok mu yani?

• Rodin kullanıcısına yanıt
    pronun lite versiyonu olmaz mantıklı değil 3. seçenek olarak lite olur ki fakir sheeple tayfası için çıkması olası... $150~198 olur... ucuz yani...
  • Pro için Nomad kılıfı alalı 1 ay oldu. Deri gittikçe güzelleşti siyah olanı aldım. Çok kaliteli derisi, deri seven için sahiden çok güzel bir kılıf. Ucuz silikonlar alınacağına benim fikrim böyle birşey alınmalı. Elde hisside çok güzel ve fazla kalınlaştırmıyor.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Nomad ürülerine hastayım ama tedarik etmek hem zor hemde pahalı.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Bende çok beğeniyorum saat kayışı ve cüzdanıda var gerçekten kaliteli. Evet kargo seçeneği başka yok o yüzden pahalı oluyor, 2 günde geliyor. Ama 1 kez alınıp uzun süre kullanılacak şeyler, o yüzden pahalıda olsa alınır bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 3 Mart 2020; 1:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Kablosuz şarj kutulu olan sadece kablosuz şekilde mi şarj ediliyor? Kablo girişi yok mu yani?
    Kablo girişi var.

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.