Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar para ver 50 liralık jabranın yaptığını yapamasın. Ne saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Log-o kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, satın aldım hocam. 638 liraya geldi.

Bir çok incelemeyi izledim, beğenmeyen neredeyse yok gibi.
  • Aldığımdan bu yana neredeyse her gün kullanıyorum, iPhone ile olmazsa olmazın oldu.
    Ayrıca en uygun fiyata siz sahip oldunuz galiba, iyi is çıkarttınız, tebriği hakettiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 12 Kasım 2017; 23:20:35 >
  • Airpods tamamen özgürlük sağlıyor. Pratik ve kaliteli

• Log-o kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam:)
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• Arkadaşlar aksesuar olarak bir konu yok sanırım. Sünger, boyun askısı gibi önerileriniz var mı? AliExpress ile uğraşmayıp buradan alayım diyorum. Önereceğiniz bir yer var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar aman airpods’larınıza gözünüz gibi bakın. Yaklaşık 1 aydır mücadelesini yaptığım tek kulaklık alabilme imkanımızın bu akşam olmadığını öğrendim. Kulaklık yetkili servislerden veya apple online storelerden çift olarak satılıyor.

Bilginize..

• ReJim kullanıcısına yanıt
    Boyun askısı takılırsa cihaz tüm esprisini kaybeder gibime geliyor. Beatsx'e benzer.

Sünger takan hiç duymadım.

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu şekilde kullanmaya devam o zaman 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durum hepsiburada dan alındığı için mi böyle yoksa apple online store Akasya ya da Zorlu Center dan alınsada aynı şekilde mi oluyor ? Bende hepsiburada dan aldım. Eğer apple dan alınınca garantisi gözüküyor ise ordan alacam.

• brownness kullanıcısına yanıt
    Bende hepsiburada dan aldım. Aynı durum benim içinde geçerli. Apple ile görüştüm. Resmi satıcımızdan almadığınız için durum böyle dedi. Merak ettiğim apple online store dan Akasya ya da Zorlu Center dan da alsak aynı şekilde mi gözükecekti. İçime çok sinmedi çünkü bu durum. Eğer ordan aldığımızda da böyle gözükmeyecekse ordan almayı tercih edecem ürünümü iade edip.

• Ben.ben.01 B kullanıcısına yanıt
    Buradaki çoğu alan kişi aynı sorunu yaşıyor galiba. Sorun hepsi burada kaynaklı değil sanırım.

• Ben.ben.01 B kullanıcısına yanıt
    Apple ile görüştüğümde aldığınız ürünün faturası ile gitmemiz halinde Türkiye cihazları için tabiki bu geçerli 2 yıl servis imkanından faydalanabileceğimiz söyledi.

• şarkı atlatma fonksiyonu yok herhalde ?
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    Hayır var ister siri ile iste çift tıklama ile yapabiliyorsunuz.

• ekoeko26 E kullanıcısına yanıt
    %100 katılıyorum. Müthiş bir ürün.

Steve Jobs öldükten sonra Apple'ın yaptığı en iyi iş bu olabilir.
  • Kullanan arkadaşlara soruyorum. Tüm yorumları okuyamadım. Belki de en önemlisi. Cihaz belli bir süre sonra ısınıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Perwer84

Kullanan arkadaşlara soruyorum. Tüm yorumları okuyamadım. Belki de en önemlisi. Cihaz belli bir süre sonra ısınıyor mu?

İyi ki bakmamışsın böyle bir soru görmedim çünkü hiç. 🙂

Cevaba gelirsem herhangi bir ısınma durumu olmuyor. Ne cihazda ne kasada böyle bir sorun yok.

• Arkadaşlar merhaba , bugün Honkong'tan sipariş ettiğim airpods şuan yolda arkadaşım getiriyor. 1250 Hkg ( hongkong dolarına) aldım cihazı yani 600 tl ye gelmiş oldu. Sıfır kapalı kutu jelatinli apple store'dan alınmış. Seri numarasını resmini çekip attı arkadaşım ilk ben yaptım garanti başlamasını. Bu arada bugun öğlen gibi apple müşteri hizmetleriyle görüştüm garanti kapsamı vs. Konuları , hiçbir sıkıntı yok Tr de cihazı kullanabilirsiniz bir problem arıza olduğunda Zorlu yada Akasya Apple Store getirebilirsiniz GARANTİSİ TÜRK
    YEDE GEÇERLİ denildi.Tr de 900 tl gibi saçma paralı gereksiz vermeyin imkanınız varsa yurtdışıdan ÖZELLİKLE AMERİKA YADA HONGKONG ( tax free) olduğundan daha hesaplı. Bana sorarsanız 600 tl bile etmez cihaz BU cihazın ederi bana göre 300-400 tl max. Ama işte aldık bir kere...
    Şimdi benim en çok merak ettiğim şey şu kullananlar cevaplarsa sevinirim : yolda yürürken , açık havada , avm'de, kalabalık ortamlarda TELEFON GÖRÜŞME KALİTESİ yani karşı tarafa sesimin ne kalitede gittiği ile alakalı deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.