Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulağa güzel oturduğunda rahat kullanılabiliyor kontroller benim hoşuma gitti, ama evet farklı olabilirdi tabi hafif vurarak değilde dokunmatik gibi mesela.
  • 2A364 yazılım güncelleme sonrası 2C54 oldu. (Airpods2)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BABACAN17 kullanıcısına yanıt
    Nasıl güncelkedin?

• Ben hiç bir şey yapmadım aç kapağı yanına koy cihazın belli bir süre sonra o kendi kendine güncelliyor.
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Benim airpodsun sağ sol tekleri değişti garantide şimdi seslerini maks seviyeye getirmek için bu videoları full ses açık mı bırakmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Ben hiç bir şey yapmadım aç kapağı yanına koy cihazın belli bir süre sonra o kendi kendine güncelliyor.
    Hadi ya iyimiş o saman yapar kendi

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Kulaklık tek kullanıldığı zaman şarjı dahamı çabuk bitiyor acaba? %100 dolu olan kulaklık, 2 saat sonunda %10’a düşüyor. Telefon görüşmeside 35-40 dakika falan. Muzik dinleme vs. yok.

Birde şarj %46 gösterirken birden %10’na düştü, bu normal olamaz herhalde..

Airpods Pro bu arada, Xs ile kullanıyorum..Fark eden bişey varmı telefon modelinde bilmiyorum..
    normal degil, urunu apple a gonderin-gosterin mutlaka

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    evet full ses aç süreyi tamamla sabredebilirsen 400 saatte pişirebilirsin...
  • Airpods 2 alarak aranıza katıldım.Kısa bir Pro deneyimi sonunda airpods 2 aldım çok memnun kaldım.Ses kalitesinde bence Pro ile hissedilir bir fark yok.Ayrıca ses yalıtımıda olmazsa olmaz birşey değil kulağımda hiç rahatsız etmedi çok beğendim.Uyumda süper iphone ipad.

• Arkadaşlar, pro'nun içinden sadece şarj kablosu çıkıyor bilidğiniz gibi. Adaptör yok. Ben iphone 8 plus kullanıyorum. prodaki şarj kablosu ve iphonenun adaptörü ile kulaklığı şarj edebiliyor muyum?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hayır, bakmadınız mı? Zaten airpods prodan çıkan kablonun adaptöre giren kısmı usb-c. 8 plus ın adaptörü kutudan çıkandan bahsediyorsanız normal usb li. Pronun kablo uymaz yani ona. Ama normal adaptörle ve lightning kabloyla şarj edebilirsiniz.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Neye bakmadım mı? kutu içeriğini canlı görüp kabloyu canlı görmedim. internetten baktım sadece...anlayamadığım için soruyorum zaten :)

O zaman iphone 8'in kendi kablo ve adaptörüyle şarj edebiliyorum. değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Aralık 2019; 21:26:5 >
    Anladım ben elinizde var kablo sandım. Tabi edebilirsiniz birşey farketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Anladım ben elinizde var kablo sandım. Tabi edebilirsiniz birşey farketmiyor.
    Alma / almama karar aşamasındayım :)

bi an ucb-c ligtning falan okuunca, algılayamadım, nooluyor diye...

ok...o zaman...sağolun.
    Rica ederim airpods prodan çok memnunum ben. Bütün olarak bakınca hepsinden iyi bence. Düşünüyorsanız tavsiye ederim. Bende sennheiser, sony ve airpods pro arasındaydım ama buna karar verdim.
    ben de aynı durumdayım. kara cumadan sony almıştım. ses kalitesi ve ses kesme özelliği için herkes çok iyi yorum yapsa da, bağlantı, sık sık kopma, düşme vs sorunları okuyunca kutuyu açmadan iade ettim evvelki gün.

sennhesier için en iyi sese sahip denmiş hep ama, işte bi ama....

sanırım ben de airpods pro alacağım. şu an en ucuz 1.599 tl...
    Evet gördüm diğer konuda, Ses kaliteleri iyi ama sadece onla olmuyor bence. Kutu boyutları çok önemli bence, kocaman onlar airpods pro yanında. Bağlantı hızı , cihazlar arası geçiş, mikrofon kalitesi konuşurken, tranparency modu, cepte taşıma kolaylığı, kontroller. Pro sahiden hepsinde çok iyi. Bence çok iyi fiyat değerlendirin derim, ben acele ettim çıkar çıkmaz aldım azcık pişman oldum en az 200-300 daha az ödeyebilirdim tahmin edemedim :)
    Sağlık olsun...

hayırlı olsun bu arada....
  • Trendyol’dan Pro almıştım. Kişisel ürün olması sebebiyle yasal hakkımızı bu üründe de kullanıp iade edebiliyor muyuz arkadaşlar ? Deneyimi olan var mı bu konuda ?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.