Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet verdiğim video ve o tip vieolarda... ses farkını çok rahat anlarsın... 50TL altına satılan kulaklıklarda pek işe yaramıyor o nedenle işe yaramaz sanma... airpods kulaklıklar en azından kaliteli...
  • İşin doğrusu airpods 2 nin ederi 400 Pro nun ederi 800 civarı emsallerine bakarsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

bunu uygulayıp fark oldu mu? kimse cevap vermiyor...
    anlamadım

• war3z kullanıcısına yanıt
    burn in yapıyorlar mı belli değil... 3~10 saat yada 72 saat burn in yapınca ses kalitesi epey farkediyor...
  • Akşam şarj kapasitesi tamamen dolu olan AirPods 2. nesil kulaklıkları ve kulaklık kutusunu kullandım. 51 dakikalık telefon görüşmesi sonucunda kulaklıkların şarjı %25 azalmış olarak görünüyordu. Toplam %75 şarjı var görünüyordu yani. Şarj kapasitesi %100 dolu olan kutuya taktım ve şarj ettim. Şuan kulaklıklar %100 dolu ve kutunun şarjı %89. Yani iki kulaklığı şarj etmek için toplamda %11 güç harcamış AirPods case.

Bunu AirPods Proyu alamayıp AirPods 2. nesili alacak olan ya da almayı düşünen ama aklında soru işareti bulunan arkadaşlara rehber olması niteliğinde yazdım. Umarım faydam dokunmuştur. Cihaza göre şarj durumu değişiyor mu bilmiyorum ama cihaz iPhone 7 Plus 32 GB versiyon ve iOS 13.3 kurulu durumda.

• arkadaslar 1 aydır airpods 2 sahibiyim 1 haftadır sağ kulaklıktan ses çalmazken ince bi cızırtı uğultu gibi bi ses geliyo cok az ama yine de rahatsız ediyor sizde de böyle mi?

• Arkadaşlar sahte AirPods’larda ayarlar-Bluetooth’a girip ordan İ harfine tıkladığımızda menü açılıyor mu ? AirPods pro almayı düşünüyorum ama orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl çözeceğiz ?

• haydar. kullanıcısına yanıt
    Ağırlık antrenmanında düşmüyor fakat koşu esnasında denemedim.
  • Beyler ben airpods 1. Nesil ilk ciktiginda almistim ama artik sarji dayanmıyor. Kulagima taktiktan 30 dakika sonra sarji bitiyor. Bunu degisim vs yapabilir miyim? Yaparsam kaca patlar? Sifiri 800-900 bulunuyor ama ben degisim yapsam daha ucuza gelir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Ayrıca AirPodların Windows cihaz ile uyumu harika, iki kere dokunma gibi şeyler de çalışıyor bu kadar iyi beklemiyordum kapağı açtığım an bağlanıyor windows cihazıma.
    Kullandığım programlardan dolayı Mac alamamıştım, Apple ekosistemiyle uyumsuzluklar yaşarım diye de Windows almak istemiyordum ama beni mutlu etti yakın vakitte Windows'da ki Telefon uygulaması da iOS desteklerse tadından yenmez.
    nasıl ya ? windows sürümünüz nedir ben zar zor bağlıyorum airpods2. nesile cok sinir oldum

• malkockose kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girin aygıt ve donanımlardan Bluetoothu güncelleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ixsmail

Ayarlara girin aygıt ve donanımlardan Bluetoothu güncelleyin
    yazılım güncel gözüküyor suan da. bazen bağlanabiliyorum bazen hiç bağlanamıyorum.

• Airpods 2 ve po ya güncelleme gelmiş. Pro 2B588 di şimdi 2C54 oldu.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Bu güncellemeyi basıl yapıyoruz? Bende 2. Nesil var.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    DH ana sayfasında nasıl yapılacağını anlatıyor.
    Saygılar.
  • Daha önce 2. Nesil Airpods kullanıyordum , dün Pro kullanmaya başladım. Söyleyebileceğim şu ; Pro’daki telefonu cevaplamak için konulan tuşlama işi hoşuma gitmedi. Önceki modellerdeki çift dokunarak cevaplama çok daha pratik geliyordu bana.

• Her şeyi boşverin kablolardan kurtulduk ya o yeter 😂

• Hocam neden garantin 1 yıl, 2 yıl olması gerekiyor?

• Yurtdisinda yasiyorum hocam suan buraya gelen urunler 1 yil garantili. Iphonumda ayni sekilde.

• Hocam kusuruma bakma ben Vatan dan aldın sandım :D hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.