Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tt38

Nickimin sonunda 38 olması Kayserili mi olduğumu gösterir? 38 sadece Kayseri’ye has bişey midir? Benim için özel bir numara olamaz mı? Bu arada Kayserililere de baya bi hakaret etmişsiniz, Kayserili olmadığım için üzerime almıyorum ve toyluğunuza veriyorum bunu. Bu arada dün ürünü 850 TL den sattım ve ödemesini bile alıp kargoyu yolladım. Bu arada sıfırı nerede 900 TL bi gösterseniz size zahmet?

Alıntıları Göster
    https://www.amazon.com.tr/AirPods-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07QB4FG6B/ref=mp_s_a_1_1?keywords=airpods+2&qid=1574322532&sprefix=airp&sr=8-1

898 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada çok merak edenlere açık açık söyleyim. Esc den 919 TL den aldım kupon düşünce bana 834 TL fiyata geldi. Ben de 850 ye sattım. Çok mu kazanmışım? Az mı kazanmışım siz değerlendirin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

https://www.amazon.com.tr/AirPods-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07QB4FG6B/ref=mp_s_a_1_1?keywords=airpods+2&qid=1574322532&sprefix=airp&sr=8-1

898 tl

Alıntıları Göster
    İyi güzel bunu yazmışsınız da benim sattığım fiyat hala bu fiyatın altında! Ürünü sattığım fiyat olan 850 TL sizleri neden bu kadar rahatsız etti gerçekten anlayamadım!!! Sonuçta an itibariyle açılmamış,sıfır ürün ve 2 yıl garantili var mı 850 liraya???

• quote:

Orijinalden alıntı: tt38

İyi güzel bunu yazmışsınız da benim sattığım fiyat hala bu fiyatın altında! Ürünü sattığım fiyat olan 850 TL sizleri neden bu kadar rahatsız etti gerçekten anlayamadım!!! Sonuçta an itibariyle açılmamış,sıfır ürün ve 2 yıl garantili var mı 850 liraya???

Alıntıları Göster
    Bu arada sıfırı nerede 900 TL bi gösterseniz size zahmet?

Demişsin biz de zahmet edip gösterdik, konuyu değişemeye calısma ikile

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Bu arada sıfırı nerede 900 TL bi gösterseniz size zahmet?

Demişsin biz de zahmet edip gösterdik, konuyu değişemeye calısma ikile

Alıntıları Göster
    Ürünü dün 850 liraya sattım diyorum sen hala fiyat ispatlama derdindesin! Bir de sen üslubuna dikkat et ve ikile bi zahmet! Senin asker arkadaşın değilim. Benimle muhattap olma artık! Başka da seni kale alıp cevap yazmam zaten.

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Birincisi iki ürün almışsınız birisi dediğim fiyattan diğeri 834'liradan sizin ifadenizle.

İkincisi 834'ten bir kaç forum kullanıcısına teklifte bulunup sonra 850'ye satmışsınız (ki ufakta olsa kar elde etmişsiniz.- Muhtemelen taksitle alıp peşin satarak)

Üçüncüsü 1050'ye satarım artık kısmı sadece bir ironi idi.

Dördüncüsü 900 TL altında fiyat var onu göstermek istedim.

Beşincisi 850 TL'ye nakit almaktansa 900 TL'ye taksitle almayı tercih ederim.

Saygılar...
  • Lütfen sidik yarışınızı özelde yapın.

Saygılar.
  • Bu arada Airpods Pro’nun kulak içi olması sebebiyle endişeli olanlar hiç endişelenmesin; ‘Geçirgenlik Modu’ ile önceki nesillerde olduğu gibi rahat bir kullanım oluşturuyor.

Kulağınızın içinde bir baskı oluşturmuyor. Kapatırsanız eğer ilgili modu, farkı anlıyorsunuz zaten hemen.

Bir tık işitme cihazımsı olması sayesinde gün boyu kalabilir kulağınızda...

• Pro bence bu seriye gereksiz oldu, kulak içi olup bu kulaklıktan ses kalitesi anlamında fersah fersah önce cihazlar mevcut. Denedim ses kalitesi 2.nesil ile farksız. 1900 tl verildiğin de insan ses anlamında devrin bekliyor fakat yok. Bu paraya kulak içi daha iyi kulaklıklar var. Uzun süre test ettim. 2.nesil ile arasında 900 tl fark yaratacak özellik bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jocabonita

Pro bence bu seriye gereksiz oldu, kulak içi olup bu kulaklıktan ses kalitesi anlamında fersah fersah önce cihazlar mevcut. Denedim ses kalitesi 2.nesil ile farksız. 1900 tl verildiğin de insan ses anlamında devrin bekliyor fakat yok. Bu paraya kulak içi daha iyi kulaklıklar var. Uzun süre test ettim. 2.nesil ile arasında 900 tl fark yaratacak özellik bulamadım.
    Bende merak ediyorum özellikle airpods lar dengeli olsalarda bas anlamında baya geride kalıyorlardı pro da bas konusunda bi gelişme yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 1. Seri var, bayadır kullanıyorum...Elimdeki hanıma hediye etsem kendime Pro alsam diyorum... 1 den proya geçsem çok fark eder mi? Yurtdışından mı getirtsem yurtiçinden mi alsam....? Tavsiyeniz var mı?

• Airpods pro alanların, özellikle 1. ve 2. seri ile kıyaslayarak yorumlarını bekliyoruz.

• black friday de 2.nesil fiyatı düşermi
  • Airpods pro geldi hepsiexpress ile hızlıca. Yaklaşık 2 saattir evde inceliyorum. Bende birinci seri airpods var 2 yıl oldu alalı. Sesi paylaştırıp tidal hifi-master ile denedim. Kesinlikle airpods ile arasında farkedilir bir fark var. Müzikte uzman değilim ama baslar az daha belirgin ve ses kalitesi kesinlikle daha iyi. Tabi kulağı daha iyi kapatıyor oradanda fark ediyor ama fark var airpods ile arasında.

Kulakta hiç rahatsız etmiyor, düşme vs olmuyor bu konuda airpodstan dahada iyi. Transparency modu çok hoşuma gitti sanki kulaklık kulakta değil gibi ve sesler hiç robotumsu değil gerçek sanki kulaklık olmadan dinler gibi. Mesela sony kafaüstü kulaklıkla denediğimde robot gibiydi sesler. Noise cancel için birşey diyemeyeceğim çünkü evin içi zaten sessiz dışarıda denemek lazım ama oda iyi gibi baya, zaten kullananlar beğeniyor.

Evde dinlerken bence gürültü engellemeyi açmaya gerek yok her türlü aynı geldi sesler bana ama dışarıda çok farkedecektir tabi. Kapak sallanıyor bunu sorun edenler var ama normal bu kim alsa herkeste böyle, evet airpodstan biraz daha fazla sallanıyor ama sorun değil bu yani sorun edenlerin o konuda içi rahat olsun bence. Sürüm 2B576 idi şarja bağlayıp kulaklıkları kutuya koydum bir süre sonra baktığımda son güncelleme olan 2B588 e güncellenmişti.

Telefonlada konuştum airpodslar gibi olduğunu söyledi karşı taraf, yani daha kısa olmasına rağmen aynı kalitede görüşme yapabiliyoruz. Hatta rüzgarda vs daha iyi yalıtım yapıyor incelemelere göre.

Yani sonuç olarak bence kesinlikle airpods ile arasında ses kalite farkı var daha çok zevk aldım dinlerken, taşınabilirlik aynı sayılır cepte birşey farketmiyor. Gürültü engelleme çok işe yarayacaktır ve transparency gerçekten çok iyi. Birşey farkettim zaten test edenlerde söylüyor kutu airpodslara göre çok daha yavaş şarj ediyor kulaklıkları, Apple bilerek yaptı böyle muhtemelen.

İlk izlenim olarak çok memnun kaldım düşünenlere tavsiye ederim az para değil tabiki ama geçmek gibi niyeti olanlara tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 21 Kasım 2019; 15:34:15 >

• therevengercat kullanıcısına yanıt
    Düşer amazonu takip edin 894 tl en düşük bunun altına inerse hemen alın veya kara cumada düşmezse indirimler amazondan alın derim 2. Nesil kablolu var bende çok memnunum.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Düşüncelerinize katılıyorum bende ama 2.nesil var bende pro arasında farklar var ama uzun bir süre bunu kullanacağım ilerde bir iki sene sonra değiştirmeyi düşünüyorum bu bana yetiyor hem ses hem konuşma hem şarj olarak çok çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Airpods Pro kullanan arkadaşlar, Windows 10'da ANC gibi özellikleri kullanabiliyor musunuz? Kulaklık üzerinden gesture'ları kullanarak?
    up?
  • Airpods 2 kulaklığımı bugün yaklaşık 2 saat kullandıktan sonra yekrsr bağladığımda sağ taraftan ses gelmemeye başladı sıfırlamasam da bir fark ne yapabilirim daha önce başına gelen varsa yardımlarını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Eon1907

Airpods 2 kulaklığımı bugün yaklaşık 2 saat kullandıktan sonra yekrsr bağladığımda sağ taraftan ses gelmemeye başladı sıfırlamasam da bir fark ne yapabilirim daha önce başına gelen varsa yardımlarını bekliyorum
    Daha önce de başıma gelmişti daha sonra ses gelmişti ama şuan maalesef anlamadım

• castigatetr kullanıcısına yanıt
    Tabiki güzel bende 2 yılır zevkle kullandım.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.