Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
468
Favori
954.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DevilKingtr

bugün cihazımı sağ mikrofondan karşı tarada ses gitmediği için genpa servisine yolladım sadece sağ kulaklığın değişeceğini söylemişler normal mi ?

Bence normal.
  • AirPods pro için ayrı başlık olması gerekli mi bilmiyorum ama pro gerçekten tasarımı hariç güzel yapılmış bir cihaz.Fiyat konusuna gelirsek 249$+ÖTV+KDV 1899₺ normal bir fiyat bizim paramızın değeri yok ama iş telefonlara gelince TL’nin değeri yok ama ÖTV KDV TRT bayi karı derken fiyat uçup gidiyor ve ederinden fazla bir takam çıkıyor ortaya
    Alınır mı kısmına gelirsek bence alınabilir ama maddi durumu müsait olanlar için Apple fiyatına bakmayın piyasa da 1500-1800 arası rahatlıkla bulunabilecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airpods 2 fiyatı ne zaman düşer ? kulaklığım çalındı şuan kulaklık yok
  • Proların ses kaliteside beğenildi genelde incelemelere bakılırsa. Gürültü engelleme çok beğenilmiş. Kasada bence renk hariç güzel, daha büyük bekliyordum ama airpods lar ile çok bir fark oluşturmayacaktır cepte. Airpods ta kılıf kullanmadım kullanmamda kalınlaşıyor çok ama proda dbrand den siyah sticker sipariş edeceğim hem kalınlaşmayacak hemde siyah olacak. Burada hiç ses seda yok bekliyorum bakalım ne zaman gelecek.
  • Bir arkadas burda kablosuz sarj kutusu yok demıstı ama ozellıklerınde kablosuz sarj kutusu dahıl dıyor aırpods 2 gıbı ayrı para ödemeye gerek yok galiba.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar benim 2. nesil airpods um var, masaüstü bilgisayarda transmitter ile kullanmak istiyorum. Bunu deneyimlemiş arkadaşlar var mı aranızda acaba?
  • güvenilir bir inceleme geldi. en azından dünya kadar kulaklık incelemiş birinden ve tahmin ettiğim gibi ses departmanında airpods pro fail oluyor.

sony ve sennheiser hala kral

• 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Bizde satılan model direk kablosuz şarj olan model hocam. Ayrıca kablosuz şarj olmayan modelin satışı yapılmayacak Türkiye’de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Almayı düşünüyordum ama Flossy Carter'ın incelemesinden sonra harbiden moralim bozuldu.Bu kadar pahalıya satıp ses kalitesinde adamları yakalayamıyorsun moral bozucu..
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Hocam Seinherser kulaklta telle gorusme cok kotu oluyormus. Hatta mesut cevik in videosunda gormustum. Bose da sanirim bu tarz airpods tarzi cok buyuk ve guzel gozukmuyordu. Sony nin incelemesini daha izlemedim. telle konusurken ses iyi gidiyorsa sony almak daha mantikli diyebilir miyiz ?

Seinhezer da ana amac muzik dinleme olursa cok iyiymis sesi bunu da ekleyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Bizde satılan model direk kablosuz şarj olan model hocam. Ayrıca kablosuz şarj olmayan modelin satışı yapılmayacak Türkiye’de.
    Kablosuz sarj olmayan modeli yok galiba yurt dısında da göremedim hepsi kablosuz sarj kutulu üretilmiş.
    2 gün önce burdaki haberde öyle yazıyordu hocam oyüzden dedim bende. Yanlışsa donanımhaberin yanlışıdır 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Almayı düşünüyordum ama Flossy Carter'ın incelemesinden sonra harbiden moralim bozuldu.Bu kadar pahalıya satıp ses kalitesinde adamları yakalayamıyorsun moral bozucu..
    aynen yazık birde pro diye isim taktılar sözde ses departmanına yoğunlaşacaklardı ama ses hafife alınacak bir konu değil apple teknoloji üreten bir firma ama ses konusu ap ayrı bunu bir kez daha görmüş olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

Hocam Seinherser kulaklta telle gorusme cok kotu oluyormus. Hatta mesut cevik in videosunda gormustum. Bose da sanirim bu tarz airpods tarzi cok buyuk ve guzel gozukmuyordu. Sony nin incelemesini daha izlemedim. telle konusurken ses iyi gidiyorsa sony almak daha mantikli diyebilir miyiz ?

Seinhezer da ana amac muzik dinleme olursa cok iyiymis sesi bunu da ekleyeyim
    aynen sony her alanda çok iyi sonuç verdiğinden aşırı bir şekilde öneriliyor. hele noise cancellation özelliği çok detaylı dereceleri vs var ve güzel bir özellik. sabit gürültülü bir yerde dururken max seviyeye çekersin yolda bisiklet spor yada yürüme esnasında dozunu biraz düşürür seslere biraz izin verirsin.
    benim ilgimi çeken 100 dolar altı 2 model var biri sennheiser kalitesinde sese sahipmiş. bu kanallarda incelemesi var. biri şuhttps://www.lypertek.com/product-page/lypertek-tevi-truly-wireless-earphones
    ikincisidehttps://usa.1more.com/products/1more-stylish-true-wireless-in-ear-headphones
    bunlar sırf müzik dinleme ve bir iki telefon görüşmesi için fena değil mikrofon testlerini izledim gayet güzel fakat kablosuz earbud olarak aktif noise cancelling yok zaten piyasada bildiğim kadarıyla birtek sonyde vardı ikinci olarak şimdi apple üretmiş oldu, geri kalan ürünler pasif. ha şöyle bir özellik var mesela jabranın koyduğu bir özellik pasif noise cancelling iyi olduğundan sadece sesi içeri alan bir özellik koymuşlar yani dış tarafta mic var belirlediğin düzeye göre içeri ses veriyor.

Zaten kablosuz şarj kutulu olan bu. Tr de sadece bu versiyonu satılıcak şuan için

• Airpods pro on inceleme ve kutu acilisi videoma destek ve yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar.

Airpods PRO Kutu Acilisi ve On Inceleme! Turkiye'de ilk!
    https://www.youtube.com/watch?v=0vV2wSEO7tE&feature=youtu.be

Iyi seyirler

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Pro zaten her yerde tek model çıktı, oda kablosuz şarj edilebilen kutulu.

• S60Doctor kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir inceleme olmuş. Kulakiçi modelleri 2 saatlik dinlemenin sonunda kulağı ağrıttığı için sevmiyorum. İmkanınız varsa kulaklığı gürültü engelleme özelliği aktifken uzun süre kullanabilir misiniz? Video için 10 dakikalık dinlemeden bahsetmiyorum. Mümkünse pil bitene kadar tabii çok müzik dinleme imkanınız yoksa incelemenizde kaç dakika dinlediğinizden bahsederseniz çok yararı olacaktır. Airpods’u rahatlık için alırım. Benim cevabını aradığım konular şunlar;
    1- üç dört saatlik uzun kullanımda kulakta ağrı, acı, kulaklığın verdiği rahatsızlığı gidermek için çıkar tak yapmak gerekiyor mu?
    2- spor esnasında koşu bandında 8-11 km aralığında koşarken düşme ihtimali var mı, gün içinde kullanımda düşer mi?
    3-telefon görüşmelerinde dışarda, otobüste, metroda, rüzgârlı havada, kalabalık yerlerde konuşurken karşı taraf sesi berrak bir şekilde algılıyor mu yoksa kulaklıkla konuştuğumuz belli olacak kadar kötü mü? Yıllardır boseninhttps://www.amazon.com/Bose-Bluetooth-Headset-Right-Ear/dp/B005LISQ0W modelini kullanıyorum mükemmel, rüzgarda dahi bağırmadan konuşuyorum karşı taraf gayet iyi duyuyor ama artık pili de dayanmaz oldu. Airpods iyi bir seçenek gibi geliyor.

• Sen teknoloji devi Apple'sın be. Yan mahalledeki telefoncu Salim usta değilsin. Kulakiçi kulaklık tasarımı nedir ya? Tamam onun da bekleyeni, beğeneni çok olacaktır ama bu tasarımın kulakta ağrı yaptığı bariz bir gerçek. Bunu kimse inkar etmesin. Önceki AirPods'daki özgün tasarımı devam ettirmeli ve üzerine birşeyler katmalıydı. Daha önce de söylediğim gibi yeni şarj kutusu Samsung - Huawei karışımı bir kutu olmuş. Kendi özgün (diş ipi kutusu) şarj kutusu tasarımını devam ettirmeliydi.

Özelliklerine gelince çip olarak ikinci nesildeki çipi (H1) çipini kullanıyor yine. Şarj süresi olarak yanlış görmediysem (fotoğrafını eklerim) AirPods 2'den daha kısa bir şarj süresi var. Sırf gürültü engelleyici ve suya dayanıklı tasarımla geliyor sadece o kadar.

Bütün bunlardan ötürü iki kat fiyat verilmesinin doğru olmadığı kanaatindeyim. Daha dün kulağımda AirPods 2'yi gören biri 999 lira verdiğimi duyunca "çok be kardeşim" diye tepki verdiğini göz önünde bulundurursak Türkiye'de çok fazla rağbet göreceğini zannetmem.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 1 Kasım 2019; 13:54:34 >

• internette airpods proların pilinin değişmediğini okudum. ne kadar doğrudur acaba? garanti süresi dolduğunda ve pil ömrü bittiğinde çöpe mi atılacak :)

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.