Şimdi Ara

Apple A12 Bionic yonga seti mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Ahahaha kimseyi eleştirmiyorum yeni Samsung işlemci geçebilir diyorum eleştiri nerde a hahahaha

Alıntıları Göster
    Lütfen yazdığını anlayana kadar okur musun?

Yenecek > geleceğe dair kesin bir yargı. (O kadar eminsin ki, ekrem ağlamaya başla demişsin.)

Yenebilir > geleceğe dair bir tahmin, ancak senin yazdıklarında bu şekilde bir tahmini yargı yok. :D

Ayrıca samsung'un işlemci konusunda apple'ı geçeceğini söyleyerek apple'ın bu konuda geride kalacağını söylediğin için eleştirmiş olursun.

Ücretsiz dil anlatım dersi için teşekkür etmene gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gannicus kullanıcısına yanıt

Sen önce bir psikolog dan randevu al kendini göster. Psikolog iyisin derse devamını oku yoksa gerek yok.

Yazdıklarım benim hislerim, düşüncelerim, tahminlerim bunlar kimseyi bağlamaz, ilgilendirmez istediğim konuda istediğim şeyi yazarım çünkü ben bu işlerde otorite değilim. Serbest piyasa yani. Ayrıca fanboyları hiç sevmem benim düşünceme göre Ekrem denen zat (Şahsen sanal asistan yada robot olduğunu düşünüyorum Cortana, siri gibi) ultra fanboy kategorisinde ve her fırsatta ona yüklenmekten büyük keyif alıyorum.

• Bak geçti canım kardeşimmmm

• worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Geçti geçmesinede sen nasıl hissettin onu anlat??

• ağlamaya başlayacaktı dimi ekrem ,bak şurada ağla
    Bırak ekrem i elmayı kendi konforunu düşün durumun hiç iyi değil.fanboyluk dna na kadar işlemiş

• canım benim bilmeden laf yapıyorsun asmışsın kesmişsin zamnında u dönüşü yapma bakem, hem alacaksam alacağım telefon samsung galaxy s10 olur ekranından ötürü ama işlemci konusunda saçmalamışsın ve fanboy diyorsun cahillik kanına işlemiş
    Jij bent gek man.

• senin kadar değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.