Şimdi Ara

APP INVENTOR EKRANLAR ARASI VERİ GEÇİŞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba, bu konu 1 haftadır canımı sıkıyor. Ben App Inventor ile bir proje gerçekleştiriyorum. Ancak çok fazla hakim olmadığımdan araştırarak bunu sürdürüyorum. Projemde kayıt ekranında veri girişi yapıp kaydol butonuna bastığın zaman verileri boş bir listeye atıyor ve giriş için kullanılabiliyor. Ben ekranlar arası veri aktaramadığımdan giriş ve kaydol kısımlarını aynı ekrana yapmak zorunda kaldım ancak uygulamanın ileriki safhalarında elbet gerekeceğini biliyordum. 1 haftadır araştırıyorum ancak elle tutulur bir bilgiye ulaşamadım bu konu hakkında. Kayıt oluduktan sonra kayıt olunan değerleri boş listelere atıyor. Daha sonrasında giriş yaparken eğer kişi kullanıcı adı, şifre bölümüne listenin içinde bulunan verilerden yazarsa kişinin girişini yapıyor. Ancak şimdi giriş yaptığı bilgileri uygulama içinde kullanmak istiyorum. Örneğin kullanıcı adını profil kısmında görüntülemek istiyorum ancak kaydolurken açtığım listelerden veri alamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok mutlu olacağım. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.