Şimdi Ara

APOTEMİ 3'LÜ TYT DENEMELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
6.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TÜRKÇE 35
    SOSYAL 18.75
    MATEMATİK 38.75
    FEN 17.5
    Toplam 110

Türkçesi orta seviye diyebilirim. Birkaç dil bilgisi sorusu zorladı. Paragraflar uzun olsa da çok zora kaçmamış orta seviyedeydi.

Sosyali sınava yakın seviyede diyebilirim. Coğrafya bölümünde grafiğe bakarak genel kültürle çözülecek sorular hakim temel düzeyde bilgi gerektiren sorular da var.
    Felsefesi paragraf yorumu direkt bilgi sorulmamış belki bir seviye daha düşük olabilir geçen yılki felsefe sorularına göre. Tarih ve din kültürü de yine orta seviyede sınava yakındı.

Matematik ilk sorular kolay gelmiş sınavdaki gibi ama problemler bölümü biraz daha zaman aliciydi. Normal sınavdaki problem sayısından biraz daha fazla probelm sorusu var gibi geldi bana paragraf biçiminde orta ortanın biraz üstü zorlukta. 2 tane olasılık sorusu konulmuş sınava temel düzeyde sayarak dahi yapılabilir. Geometri bölümü sınavın altında geldi bana herhangi bir 345 tyt denemesinden daha kolaydı.

Fen bölümü yine orta seviye diyebilirim. Daha önce limit yayınlarında kronometre denemeleirinde olan bir sorunun aynısı fizikte sorulmuş. Aşırı uç nokta soruları yoktu bu bölümde

Genel anlamda Türkçe Fen Sosyal bölümü sınav ayarında matematik ise bir seviye kolay geldi bana.

Ancak sınavı 135 değil 145 dkda çözdüm onun da etkisi olmuştur. Diğer iki denemede biraz daha zorlayacaklar diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu forumda 110 altı tyt 39 altı ayt mat yazan biri var mı acaba arkadaş iyi derecelerin çıktıgını biliyoruz ama bu ne awk bu netlere ilk 500 geliyo ki forumda bu netleri yaptıgını yazan en az 50 adam gördüm gerçekten yapan en fazla 5-6 kişi gurur tablosunda da görüyoruz buraya bu netleri yazınca milletin moralini bozmak mı istiyosunuz yoksa beni övsünler falan mı diyosunuz cidden çok garipsiniz
  • Maestro çözdüyseniz zorlukları kıyaslayabilir misiniz hocam
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Hocam apotemi maestro 2 yi çözmüştüm sadece eğer dediğiniz oysa Türkiye geneli olan ama çok önce cozdugumden net sayısında çok fark var ancak şöyle göz ucuyla maestro 2 ye baktım sanki bu üçlü denemenin ilk denemesi biraz daha kolay gibi çok uçurum olacağını zannetmesem de dediğim gibi ikisini çözdüğüm zaman arasinda çok fark olduğu için o zaman bana maestro olduğundan daha zor gelmiş olabilir.

• ne ara aldınız lan yamyam gibisiniz yetişemiyom aloooooooo
  • Aga sakin daha yeni elime ulaştı. Bi Bismillah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu forumda 110 altı tyt 39 altı ayt mat yazan biri var mı acaba arkadaş iyi derecelerin çıktıgını biliyoruz ama bu ne awk bu netlere ilk 500 geliyo ki forumda bu netleri yaptıgını yazan en az 50 adam gördüm gerçekten yapan en fazla 5-6 kişi gurur tablosunda da görüyoruz buraya bu netleri yazınca milletin moralini bozmak mı istiyosunuz yoksa beni övsünler falan mı diyosunuz cidden çok garipsiniz
  • Taylan durder T kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç başlık altında da bu minvalde yazılarınızı gördüm bence bu konuyu çok ciddiye alıp kafaya takmışsınız. Bu forumda takip ettiğim kadarıyla her düzeyde insan var. Bu netlerin bu kadar fazla kişide çıkması sürpriz değil. Ki denemeyi çözünce zaten 110 net yapılmayacak bir şey olmadığını da görürsünuz. Ne övgü ne başka bir şey kimsenin beklediği herkes kendi seviyesini bilir buraya bakıp da saçma sapan şeylerle ithaf etmenin anlamı yok. Bence bu konuya bu kadar tepki göstermek saçma forumda yazılan bütün netler başka birisine tepki olarak yazılmıyor. Herkes kendinin kendi seviyesine yakın insanların nasıl neler yaptığını buradan öğreniyor. Karşilikli öneri veya fikir alışverişi size de oneririm

• tagma T kullanıcısına yanıt
    Hocam netlerinjz nasil tyt ayt ve hedef ne

hocam sizi kast etmedim illaki gerçekten yapanlar var kendimi kandırmıyorum kimse yapamıyo diye benim netlerim de kötü değil ayrıca bunlara bakıp kafaya takmıyorum bi şeyi ama sinir bozuyo cidden 3-4-5 deneme netleri ile ilgili konular açıldı forumda 10 kişiden fazla gördüm 114-115+ yapan açıp bakın geçen sene 115 tyt üstü yapan türkiyede 100 kişi yok nerdeyse sadece forumda bu kadar adamın olması garip gelmiyo mu apotemi ayt mat denemeleri ile ilgili konu açılmış 35 altı yapan yok bunda 35 yapan sınavda 40 yapar zaten 2019 matı çok daha kolaydı
  • Tebrikler hocam. Gayet iyi bir sonuç çıkarmışsınız

bu arkadaş yalan olsa bile sonuçta türkiyede bu netleri yapan var mı var
  • Hocam matematik nasıl kolaydı ya ? Üst üste 5 soru çözemeyince sinirlenip yarıda bıraktım denemeyi. Her soru çok işlemliydi artık kafam almadı işlemleri. Türkçe ve sosyal bence de güzeldi. Biyoloji biraz zor geldi bana fizik, kimya ortalama yine.

• chezdenis kullanıcısına yanıt
    Tyt netlerim bu civarda gelse de ayt de 65-70 bandı hocam matematik ayt çok sıkıntı olmasa da fen ozellile fizik bir denemede 5-6 yanlış olabiliyor

• Serjaime kullanıcısına yanıt
    Ben 135 değil de 145 dakikada çözdüm bir de matı en sona bıraktım ondan olabilir hocam devam etseydiniz keşke ama 345in tyt denemlerinden oradaki ortalama matematik seviyesinden çok zor oldugunu düşünmüyorum özelikle geometrisi

Belki de ben odaklanamadım hocam tekrar bakıcam zaten sorulara. Netiniz yine de çok iyi tebrik ederim :)

• Teşekkürler hocam inceleme için. Elimde yeterince deneme var ama alsam mı acaba? Elit karma çözesim hiç gelmiyor

• cubb0rn C kullanıcısına yanıt
    Elit karma tytlerini hiç begenmemistim ben de. Ondan buna geçince soru böyle yazılır diyor insan bence çözülmesi iyi olur zaten 3 tane biter

• suleyman çakır kullanıcısına yanıt
    altta ne yazmışım oku türkiyede yapan 100 kişi var forumda 200
    Madem insanlar yalan söylüyor, o zaman takma hocam bu kadar basit.
  • takmıyorum zaten söylemek istedim sadece
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.