Şimdi Ara

APEX LEGENDS [XBOX ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
5
Favori
14.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavye mause isteyen gitsin pc de takılsın. Konsol mantığının anasını ağlattınız bu istekler yüzünden.
  • Bence eziklik bu yaptıkları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum klavye mouse ile oyun oynayanlar pcdekiler ile aynı servere bağlanıyor bunun desteklendiği oyunlarda gamepad ile oynamayı tercih edenleri rahatsız etmiyor. Sonuçta bu bir seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Klavye mause isteyen gitsin pc de takılsın. Konsol mantığının anasını ağlattınız bu istekler yüzünden.
    Ne alaka? Konsol Mantığı yatarak 3 metre uzaktan gamepad ile TV'den oyun oynamak mı?

Dünya değişiyor dostum, bırakta Konsollar da değişsin oyun sektörü çok değişti, rekabet girdi, e-spor girdi devreye.

Fps oyunlar rekabetçi modu ve multiplayer modlarıyla o kadar hızlı yaygınlaştı ki Konsol üreticileri MOBA gibi bu oyunları görmezden gelemezlerdi. FPS oyun türü için gamepad idare ediyor bende alıştım oynamaya ama karşıma XİM ile klavye mouse kullananlar gelince sinirim bozuluyor.

İki seçenek var ya Klavye ve Mouse destekleyip XİM illetini komple kaldıracaklar yada Gamepad ile devam edip tekrar XİM gibi illeti temizleyecekler, ben PSN veya Xbox Gold'a para ödüyorum her yıl. o parayı aldıkları için HİLE'den koruyoruz ekstra güvenlik yatırımı yapıyoruz demesini biliyorlar, benim için ben gamepad ile oynarken karşımda ki adamın XİM gibi çetrefilli işlerle klavye ve mouse ile karşıma gelmesi en büyük hiledir.

Bence artık uzatmamaları lazım, Xbox, Sony çıkıp bakın arkadaş benim resmi klavye mouse'um budur ücreti 500 liradır X liradır diye yayınlamalıdır,

Xbox Razer ile anlaştı bir ürün tanıtıldı ancak 7-8 oyunda çalışıyor, FPS türü tüm oyunlarda çalışmalıdır.

Bence geçiş dönemindeyiz, dağınıklık mevcut, umarım hızlı önlem alırlar şu soruna.

• deniz c kullanıcısına yanıt
    Gold ve psn de ki güvenli, hilesiz bağlantı düşüncene katılıyorum dostum ama konsol benim için yan gelip ayakları uzatıp rahat bir şekilde oyun oynamak için tercih sebebim. Dediğin gibi adamlar çok önceden serverları ayrı tutacağız demişlerdi. Adil olan da bu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence serverları ayrı tutarlar,crossplayde kaçınılmaz bir hal aldı bu tarz oyunlarda fortnite sony'yi bile dize getirdi ama ben pc oyuncularıyla oynamayı hiç sevmiyorum,3 kez hileci'ye denk geldim gearsta elim ayağım titrer hala aklıma geldikçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: berky88

bence serverları ayrı tutarlar,crossplayde kaçınılmaz bir hal aldı bu tarz oyunlarda fortnite sony'yi bile dize getirdi ama ben pc oyuncularıyla oynamayı hiç sevmiyorum,3 kez hileci'ye denk geldim gearsta elim ayağım titrer hala aklıma geldikçe
    Nice boltok aim bro...
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Şuan crossplay var mı? Ps4 ile xbox fortnite oynayabiliyor mu?

• deniz c kullanıcısına yanıt
    evet sony direndi ama kaybetti ps switch xbox pc mobile hepsinde var
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    spawn'a kitledi tüm takımı ve çok kötüsünüz falan diye mesaj attı :D
  • Aynen katılıyorum. Oyun konsolu adı üzerinde. Konsol almamdaki amaç masaya tabi kalmamak oturduğun, uzandığın yerden rahatça oynamak :)
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Şu an xbox ile ps oyuncuları karşılaşabiliyormu fortnite da?

• BloodHounder kullanıcısına yanıt
    Yok anlatılmak istenen klavye maus olsun ama onlar kendi aralarında oynayacak olsada xim gibi aletlerle oynayanlar yine ped ile oynayacaklarla oynayabilecek. Maksat onlar engellensin...

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    evet ancak crossplay server'ında lobbyinde crossplay oyuncusu olması lazım yoksa sadece xbox live'dakilerle oynarsın en son böyleydi ben aylardır girmiyorum
  • Bencede klavye ve mouse ile oynayan birilerine karşı dualshock oynayıp boşuna stres olmaya gerek yok 😃

• ikinci el bölümüne ilan açtım arkadaşlar, GameSir vx aimswitch satıyorum ilgilenen olursa bakabilir. bir gün denedim sadece kendi xbox'ım da.

Oyunda 1km uzaktan koşarken ölmelerim üzerine isyan ettim bu cihazı aldım uzun zamandır klavye mouse kullanmadığım için heralde bunada alışamadım söktüm gamepad e döndüm

Satıyorum ürünü;

1. mekanik klavye çok sesliymiş çat çut ses çıkarıyor geceleri oynuyorum ben rahatsız oldum baya.

2. Tak çalıştır diye aldım ama mobil uygulaması varmış indirip ince ayarlar falan veriyormuşsun benlik değil bunlar. Ürünü aldığım fiyattan satıyorum ilgilenen varsa konu aşağıda.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-gamesir-vx-aimswitch-sadece-denendi-sifir-sayilir--137441098

İnşallah gamepad ile oynayanlar ile bu tarz ürünler kullananları ayırırlar, alt tarafı bi oyun oynayacağız ya ne öyle ayar üstüne ayar.. oyuna zor vakit buluyorum zaten.

• Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    iaynaci İ kullanıcısına yanıt
    abi pubg de üstüme tanımam sogutma konusunda ilker iyi bilir :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: tascimehmet

abi pubg de üstüme tanımam sogutma konusunda ilker iyi bilir :))
    Mehmet geçen ay İlker'e bir kere dedim PUBG oynayalım adam o günden beri PUBG oynamıyor
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    Dün oynuyordu sanki abi mesela ben girdimi oyuna ilkerin düşmana ihtiyacı yok direk ben vuruyorum 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaten34

Mehmet geçen ay İlker'e bir kere dedim PUBG oynayalım adam o günden beri PUBG oynamıyor

Alıntıları Göster
    :):) Doğru söylüyor valla. Abiler o değilde hazırlanın Division 2 için. Sayılı gün geldi çattı. Ortalığı birbirine katalım diyecem ama Division 1'deki incorsion görevine dönecek diye korkuyorum :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.