Şimdi Ara

Apartmanda yaşayan dostunuza ses yalıtımı için yardım edin. :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
2
Favori
16.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: POWER64

Şöyle komple evdeki sesi azaltacak bir yöntem olsa süper olur. Cahil çok bixim ülkemizde.

Var tabiki mevcut dairenizin ederi kadar harcar iseniz neden olmasin

Tamamen cebinizden çıkacak rakam la ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Ekonomik olması lazım çözümün. Ama bu işte ekpnomik çözüm yok sanırım.

• hiç bir çözüm yok ne yazıkki çözümde sana çok pahalıya patlıyor. kimi insan vardır sesten hiç rahatsız olmaz. kimiside tıkırtı duysun kapına gelir. azına bi tane patlatasın gelir. müstakil ev olacak baba. yada alt katındaki komşunun çalışma saatlerini bil. evde olmadığı zamanlara denk getir eskiden bir öğrenci apartmanın da otururduk. sabaha kadar müzik konser şarkıalr türküler. apartmandaki herkes öğrenci olduğundan sms ile istek şarkı yaparlardı bizde çalar söylerdik. bir gün karşı apartmandan şikayet geldi. kapıyı bi açtık. 6 tane polis abi :)

onlarıda davet ettik bir iki şarkıda onlara yaptık, bize ceza kesmeyip uyarmakla yetindiler. bir dahada gece 3 te zifiri karanlıkta konser vermekten vazgeçtik.
    ne yaptıysak sese çözüm bulamadık.

çözüm triblex bir villan olacak. en alt katı kendine sinme hobi tv odası falan yapacaksın. o zaman yalıtıma gerek kalmıyor. ama sinema konforunda film izlemek için yan binaları bile düşünmek lazım.

• bunun bir çözümü yok, hiç boşuna uğraşmayın. benim altımda da ne olduğunu tanımlayamadığım yaratıklar var. çıkardıkları seslerin ne olduğunu bile anlayamıyorum.
  • Yumurta kolisi yapıştırın duvarlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

bunun bir çözümü yok, hiç boşuna uğraşmayın. benim altımda da ne olduğunu tanımlayamadığım yaratıklar var. çıkardıkları seslerin ne olduğunu bile anlayamıyorum.

Süpersin ustat çok güldüm

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.