Şimdi Ara

APAÇİLERİ VURSAM KAÇ YIL YERİM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yav arkadaşlar,az önce bayram ziyaretinden sonra eve gelirken çok acayip bir manzarayla karşılaştım.Yarı modifiyeli siyah bir tofaş,içinede apaçiler doluşmuş camlardan kafalarını sarkıtmışlar.Arka fonda ismail yk idi sanırım tam çıkartamıyorum.Arabayı bağırta bağırta otobandan gidiyorlar.Önlerine geleni solluyorlar.Neyse 1-2 dakika geçti.Yolda hafif boşluk vardı.Amaneeeeen o da ne adamlar drift yapmaya başladılar yolda.Sağ-sol, sağ-sol her an bir trafik kazası,bırakın kazayı faciaya neden olabilirler.Bunlar niçin böyle yapıyorlar? Bunların havası kızlara mı kimlere? Nasıl insan bunlar yav.Valla emolar bile yanlarında insan bunların.Bunları böyle direkt değilde işkence yaparak öldürmeyi çok arzuluyorum.

• “Kasten öldürme

Madde 81 - (1) Bir insanı kasten öldüren kişi, müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.” (Ömür boyu hapis)

Aynı kanununun Nitelikli haller başlıklı 82. maddesinde ise

“Nitelikli Haller

Madde 82 - (1) Kasten öldürme suçunun;

a) Tasarlayarak,

b) Canavarca hisle veya eziyet çektirerek,
    …..
    İşlenmesi halinde, kişi ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.”
  • quote:

Orjinalden alıntı: command_4

“Kasten öldürme

Madde 81 - (1) Bir insanı kasten öldüren kişi, müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.” (Ömür boyu hapis)

“Nitelikli Haller

a) Tasarlayarak,

…..
    İşlenmesi halinde, kişi ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.”

Valla yeni bir kanun eklenmesi lazım.Apaçilerin öldürülmesi serbest olması lazım.Oksijen kaybı hocam.
  • Emolar dan beter oldukları konusun da haklısın.Ama apaçi dememelisin.Maganda yeterli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: command_4

“Kasten öldürme

“Nitelikli Haller

a) Tasarlayarak,

…..

• Vurmaya ne gerek var. ?

Dexter adlı diziyi seyretmiyomusun yoksa?

• quote:

Orjinalden alıntı: out

Vurmaya ne gerek var. ?

Dexter adlı diziyi seyretmiyomusun yoksa?

Harry'inin yasalarını sakın çiğneme ama dexter bile sorgulamaya başladı onları
  • Sen Adanayı bir gör hele
  • vurma ozaman bicakla
    bana yardim etmek istiyorsan imzama tiklaman yeterli simdiden tesekkurler
  • Hocam fazla bişi yemezsin yasalar fesat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.