Şimdi Ara

@@AOPEN H600 MOD ÇALIŞMASI'yeni resimler eklendi 2. sayfada'@@ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
25.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

quote:

Orjinalden alıntı: muho06

STACKERDE İŞ GÖRÜR

Kesinlikle , buna eminim . Sana işinde kolay gelsin . Ne zamana biter ?

YAKINDA BİTER 1 AYIN İÇİNDE BİTER

• quote:

Sabırsızlıkla bekliyorum . Bende Feel Hurracine kasama birşeyler yapmaya çalışıyorum . İlk yapacağım baca fan . Ama 120 mm mavi ledli Revoltec ya da Enermax fan bulamadım . Alışveriş sitelerinde var ama ben kendim almak istiyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 8 Şubat 2006 21:19:06 >

• quote:

quote:

Sabırsızlıkla bekliyorum . Bende Feel Hurracine kasama birşeyler yapmaya çalışıyorum . İlk yapacağım baca fan . Ama 120 mm mavi ledli Revoltec ya da Enermax fan bulamadım . Alışveriş sitelerinde var ama ben kendim almak istiyorum ...

O FANLARIN NERDE SATILDIĞINI BİLİYORUM DİREK ALABİLİRSİN AMA PAHALI OLDUĞUNUDA BİLİYORUM 30-35 YTL ARASI

• quote:

O FANLARIN NERDE SATILDIĞINI BİLİYORUM DİREK ALABİLİRSİN AMA PAHALI OLDUĞUNUDA BİLİYORUM 30-35 YTL ARASI

Nerede ? Valla firebal da daha ucuz . Sen yinede söyle ...
  • maviye bida teknoramaya bi bak
  • Teknorama da kalmamış . Mavi de kapıda ödeme yok . Tek çarem Firebal ın getirmesini beklemek .
  • zannedersem pazartesi getiriyorlar baya bi mal takip et bi
  • Güsel Olmuş KardeşşŞ!!!
  • quote:

zannedersem pazartesi getiriyorlar baya bi mal takip et bi

Zaten gatewatch siparişi verdim dün akşam . İnşallah Salı günü gelir . Acaba şimdiki sipariş ön sipariş mi oluyor ? Siparişiniz onaylandı diyor . Bir daha mı sipariş vermem gerek yoksa ?
  • SIK SIK TAKİP ET BİDE TELEFON ET
  • quote:

SIK SIK TAKİP ET BİDE TELEFON ET

Yaw telefon parası çok tutar İstanbul-Ankara ... Peki yarın telefon edeyim mi yoksa pazartesi mi etmeye başlayayım ?
  • YARIN Bİ ET BAKALIM DURUMA GÖRE Bİ DAHA ARARSIN
  • Çok ilgilendin . Teşekkür ederim . Bu kapıda ödeme olayı teknorama ya çok şey kazandırır . Mesela ben ... En sağlam yöntem bu kredi kartına güvenmiyorum . Çok iyi bu kapıda ödeme İnşallah 20 YTL olan fan için bile vardır ...
  • KAPIDA ÖDEMENİN LİMİTİ 150 YTL VE ÜSTÜ ONU BELİRTEYİM 14 ŞUBATTA STOKLARDAYMIŞ
    quote:

Çok ilgilendin . Teşekkür ederim . Bu kapıda ödeme olayı teknorama ya çok şey kazandırır . Mesela ben ... En sağlam yöntem bu kredi kartına güvenmiyorum . Çok iyi bu kapıda ödeme İnşallah 20 YTL olan fan için bile vardır ...

• Muhammed kardeş, senin yeni sistem bu yeni kasayla iyi gidecek. dualcore tozu dumana katacan.
  • quote:

KAPIDA ÖDEMENİN LİMİTİ 150 YTL VE ÜSTÜ ONU BELİRTEYİM 14 ŞUBATTA STOKLARDAYMIŞ
    quote:

Çok ilgilendin . Teşekkür ederim . Bu kapıda ödeme olayı teknorama ya çok şey kazandırır . Mesela ben ... En sağlam yöntem bu kredi kartına güvenmiyorum . Çok iyi bu kapıda ödeme İnşallah 20 YTL olan fan için bile vardır ...

Ama kapıda ödeme oldu . Siparişiniz onaylandı en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir diye mail geldi ...

• quote:

Orjinalden alıntı: kaanaydos

Muhammed kardeş, senin yeni sistem bu yeni kasayla iyi gidecek. dualcore tozu dumana katacan.

evet biraz öle olacak rahat ve serin bi ortamda çalışacak
  • quote:

quote:

KAPIDA ÖDEMENİN LİMİTİ 150 YTL VE ÜSTÜ ONU BELİRTEYİM 14 ŞUBATTA STOKLARDAYMIŞ
    quote:

Ama kapıda ödeme oldu . Siparişiniz onaylandı en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir diye mail geldi ...

onun için ayrıyeten para alabilirler o kapıda ödeme bilgisayar firması belirlemiyor o kargo şirketinin bi hizmetidir onun için kargo 100-150 ytl üzeri alışverişler için geçerlidir

• quote:

onun için ayrıyeten para alabilirler o kapıda ödeme bilgisayar firması belirlemiyor o kargo şirketinin bi hizmetidir onun için kargo 100-150 ytl üzeri alışverişler için geçerlidir

Yerinde ödeme bedeli 2$+KDV . Yani kapıda ödeme için 2$+KDV faturaya ekleniyor . Bunun bedeli bu . Bana mail geldi aksini istemediğiniz sürece siparişiniz stoklarımıza girdiği gün adresinize gönderilecektir . Bende beklemedeyim . Salı gününü iple çekiyorum .

• BİŞEY SORCAM BEN BU İŞLERDE YENİYİMDE SU DVD ROM UN ALTINDAKİ ÜÇLÜ PARLAK SEY NE COK MANYAK BİŞE
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.