Şimdi Ara

Aöf sınav sistemi değişiyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.onedayaof.com/Son_dakida_aof_duyurulari_haberleri_bilgi.asp?id=18

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• okudum anlayamadım anlayan yardımcı olabilir mi ?
  • Ara sınav için ek bir ibare eklenerek, bu sınavda sadece çoktan seçmeliye istisna getirerek farklı soru tarzlarının (mesela, ucu açık sınav sorusu gibi)da kullanılabileceğini belirtmişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başarı değerlendirmesinde alt not sistemine geçilmiştir. Daha açık ifadeyle öğrenci, dersin genel not ortalamasına göre geçemeyecek. Burada alt sınır uygulamasının belirlenmesi yetkisi ilgili birim kurulunun kararı ve Senatonun onayına bırakılmıştır.

Burası daha önemli. Bağıl Değerlendirme Sistemi kaldırılmış. Yani Çan sistemi artık yok. Not aralıklarını üniversite senatosu belirleyecek. Bu şekilde okulu bitirmek daha zor olacak diye anladım ben. Son senem sorunsuz bitiririm artık inş.
  • Açıköğretim zorlaştı kısaca, bir an önce bitirmek lazım.
  • Kesinlik kazandi mi bu ? Yani denilen sey eskiden 35 40la gecilen ders ornek veriyorun 50ile gecilecek gibi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-ucu açık sınav sistemi bir kaç bölüm hariç uygulanmaz. tümü için olursa da gene işaretleme ile halledilir. çünkü o kadar kağıdı okumak imkansız.

2-alt sınır zaten vardı:25 puan. bunun altındaki ortalamaya katılmıyordu. ortalama devam edebilir ama ortalamaya katılan alt sınır yükselebilir.

esas soru ise, ortalamayla geçmek, iptal olursa büt yapılma durumu var mı? bütten bahsedilmediği için muhtemelen çan olayı devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 1 Ekim 2015; 21:48:34 >
  • Ay insallah muhasebeyi ortalamayla gecerim hic bisey anlamiyorum.kotu olur can egrisi kalkarsa baya bi zorlasir hata edip bilmedigim yayin evinin kitaplarini aldim hic bisey anlamiyorum ilk sinavim olucak aralikta.sizin calistiginiz bi kaynak var mi acaba

• melistaskirann M kullanıcısına yanıt
    Var
    Sınava doğru.net

• Tam zamanın da mezun olmuşum.

Allah kolaylık versin..
  • Linkten örnek notları inceleyebilirsin.
    http://onedayaof.com/aof_yardimci_kaynak_kitaplar_altin_notlar.asp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.