Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , sınavlardan 20 yıl uzak kalıp,ve KHK mağduru olarak 2 yıllık bır onlısans bıtırmem gerek. Halı hazırda Guvenlık yonetıcılıgı yaptıgım ıcın yıne ders ıcerıklerı nıspeten daha kolay gelır dusuncesı ıle Koruma ve Guvenlık bolumu ıstıyorum.Bu bağlam da sorularım şunlar

1.Bu bolume kayıt ıcın tam tesekkullu bır hastaneden meslegı yapabılır raporu ıcın Özel hastane raporu olur mu ?

2. Su an 50 lıra yatırıp Hazıranda kı YKS ( yada YDS farkı bılemıyorum ) sınava gırmem ve puanı tutturmam yeterlı mı ?

3. Sonrasında secım formu ıle ıstedıgım bolumlerı doldurarak aöf şşubesıne goturuyorum ve sonucu beklıyourm dogrumu ?

4. Yıne okuması nıspeten kolay 2 yıllık hangı acık ogretım bolumunu onerırsınız?

Kısaca bana bu hususta bır yol harıtasını adım adım olarak yazabılecek bır cevap arıyorum,sımdıden tesekkur ederım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi vara sevinirim.yaşımın geçmesine rağmen bu sene aöf de okumak için başvuru yapmayı planlıyorum.sayısal olmayan bir bölüm varmı?eğer yoksa iki senelik sınav için başvuru yapıp ilerde dörde tamamlama düşüncesindeyim

• Final sınavı 1 hafta öne çekilmiş.

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmışt
  • Bi bitseydi sıktı artik başlayacam sınavına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel oldu bence 1 hafta erken bitsin.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Bencede hele izmir sıcağında.

• arkadaşlar aöf de 4 yıllık sosyoloji okuyorum. 2. sınıfım ikinci dönemde de ders bırakmadan geçersem önlisans diploması alıp ayrılabilir miyim?
  • evet önlisans diplomasi alıp ayrılırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler diblomayı bürodan almadım da bişey olmaz demi daha ? şu an başka yerdeyimde?
  • Onur belgeleri gelmiş mi? Bilgisi olan var mı?

• 30 gün var 8 ders var 4 er konu var
    yani hergün 1 konuyu okuyup tekrar etmeden gecerek nasıl gecegız kı
  • Arkadaslar gelecek dönem aöf işletme okumak istiyorum ancak anadolu ile atatürk arasında kaldım, deneyimliler veya fikri olanlar hangisini sececegim hakkında beni de bilgilendirebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

30 gün var 8 ders var 4 er konu var
    yani hergün 1 konuyu okuyup tekrar etmeden gecerek nasıl gecegız kı

Benim 5 ders var 1 ders bitti 4 ders kaldı.

• gunler cabuk geçiyor ve yaz geldi,bılerek bu ayları secıyorlar
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim geri sayım 23 gün kalmış mümkün değil yetişmez
  • sınava 1 ay cıvarı süre verıyorlar,haftalar cabuk ılerlıyor
    evin yıcek ıslerını almayamı yardım edeyım,ev halkının bıryere gıdıp gelmesınemı yardım edeyım,yaz geldı kıyafet alısverıs,evdekı koltuk eskımesı ve degısımemı bakayım
    evın tadılatınamı bakayım,bahce duzenlemesıylemı ılgıleneyım,karate kursunamı gıdeyım
    yok işe gırsem bunlara akşamları 2 saat ayırsam hiç kıtap dahı acamam
    bu işleremı bakayım yoksa sabahtan aksama kadar kafa kaldırmadan kısacık surede kitapmı okuyayım
    bılmıyorum
  • eve şimdi girdim,otobusten ınınce hızlı yuruyup anca 20.00 de eve gırdım,ustumu degısmek evdekılere selam verıp odama gırmek 5 dakıka surdu
    yemegı annem getırecek ve yemem 10 dakıka
    sonra kıtap okusam saat 22.00 ye kadar gunde 2 saat,3 hafta kaldı,hergun 1 konudan toplam 28 konu eder
    yanı 3 hafta hıc kımseyle konusmamam lazımkı anca yetıssın,22.00 de yat sabah 6.00 da kalk olayı
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyorsun bir işte ve aöfe zaman ayiramamaktan mi yakınıyorsun gerçekten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Çalışmıyorsun bir işte ve aöfe zaman ayiramamaktan mi yakınıyorsun gerçekten ?

çalışıyorum,bugun 21.00 de eve geldım yorulmusum 22.00 de uyudum su an uyandım pc yı kontrol edıyorum.uyucam şımdı
    ama calısan kısı okuyamaz bence
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    AÖF adalet okuyorum. Çalışıyorum haftanın 1 günü mesaiye kalıyorum. 2 akşam yüksek lisans derslerime gidiyorum. İlk dönem büyük azim ile 3.45 ortalama yaptım aöfte. Yüksek lisansta da 3.75. bu dönem AÖF için bu ortalamaları tutturamayabilirim. Bunaldım ama olabildiğince çalışmaya devam ediyorum. 3.55 ortalama hedefim var kısmetse olur ama zor duruyor. Yüksek lisansta da dersler ağırlaştı. Konular da zorlasti AÖFte.

• arkadaşlar 2016'dan sonra dondurdum kayıt yenilemedim , şimdi kayıt yenilesem tecil uzarmı yoksa artık geçtimi ?
  • 
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.