Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yoğurt

malesef ben sınava giremedim büt sınavlarında girdiğim oturum kopya sayıldığı için hem o oturum iptal edildi hemde ceza olarak ara sınava giremedim

hocam o nasıl oldu yaww yakalandınmı kopya çekerken?
  • soruları hatırlayanınız varmı?
  • istatistikte bir soru vardı 52 oyununda as gelme ve ikili gelme olasılığını sordu ben kumar bilmemki seride kaçtane as kaçtane ikili var ne biçin şınav yönetmeliği bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carleone1899 -- 1 Nisan 2007; 20:04:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DARK TOWER

quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Evet beyler bayanlar kaldığım dersi açıklıyorum FİNANSAL YÖNETİM...bu ne abicim ne biçim sorulardı..çok ters geldi bana hep 2 seçenek arasında kaldım sinir oldum...inşallah 50 falan alırım da finallerde çok zorlanmam dicem ama 20 alırsam da hiç şaşırmam..kimse sakın bana finansal yönetim kolay demesin...Hiç çalıştığım yerlerden gelmedi bende fazla abartıp konuların derinine inmişim...hep yorum sordular benim de yorumum harikadır ya.....yapamadım..
    acayip yoruldum fenalık ve baygınlık geldi..ama kurtulduk...hepimize geçmiş olsun..(Aslında bu lafa çok sinir oluyorum bugün yine gözetmen çıkarken herkese geçmiş olsun dedi..)

+1

Yaw insan biraz mı çalıştıgım yerlerden sormaz. O kadar faiz çalıştım yok. O kadar problem çözdüm kitaptan alakasız sorular. Tamamen göçmüş durumdayım finansaldan. Vergi fena degil, Yönetim fena degil, mailyet kararsız, pazarlama göçmüş, iş sosyal göçmüş,finans göçmüş, İngilizce güzel halde gibi. Kafayı yicem yaw.

valla hiç bir ders hakkında yorum yapamıyorum..ama finansaldan dediğin gibi ben de tam anlamıyla göçücem...ayıp ama yaa aof liyiz biz sitesinden çıkacak muhtemel sorulara kadar çözmüştüm yok abi sınavdaki soruların alakası yok...işin acı tarafı şu dersten kesin geçerim diyemiyorum iyi alırım diyemiyorum sinir oluyorum kendime..
    @ibraxi sen 2 - 3 hafta tatil diyosun ben kendime mayıs'a kadar tatil ilan ettim..
    haftasonumuzda yalan oldu...neyse hakkımızda ne hayırlıysa o olur inşallah

• quote:

Orjinalden alıntı: Bbjk1985

Arkadaşlar 2 sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim:

1-)İşletme 1.sınıftayım vize %30 final %70 mi?
    2-)Bi de imza bi de isim yerlerini ben doldurmayı unuttum(o diktörgenler içinde isim yazılan yerle yanında imza atılması gerken yerler) ne olur sınav kesin geçersiz mi sayılır diğer tüm bilgilerim mevcut kağıtta görevliye sordum diğer bilgiler doğruysa bişey olmayabilir dedi ama geçersiz de sayılabilir dedi siz ne diosunz?

İçime kurt düştü benimde sanki ne kimlik numarası girdim nede adımı falan yazdım..

Ne olur arkadaşlar?

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

2-)Bi de imza bi de isim yerlerini ben doldurmayı unuttum(o diktörgenler içinde isim yazılan yerle yanında imza atılması gerken yerler) ne olur sınav kesin geçersiz mi sayılır diğer tüm bilgilerim mevcut kağıtta görevliye sordum diğer bilgiler doğruysa bişey olmayabilir dedi ama geçersiz de sayılabilir dedi siz ne diosunz?

Evet vizelerin %30'u finallerin %70'i alınıyor.

İkinci soruna gelince onu tam bilmiyorum.Kimlik numaranı yazdıysan sorun olmaz sanırım.İsim falan neysede imza sorun çıkarır belki.Onu biryere gidip sorman lazım.Büroya falan.

onu bilmiorum da bnde salon no yu yazmayı unutmustm sordum bisi olmas dediler yani onu acıkogretim burosuna sor derm

bu arada sınawda da bi sallamısım muhasbe iktisat nerdeyse full salladm

bna da matematik kolay geldi keske ossde de bole cıksa geo yok sırf mat bi de kolay cok kekti bnce

tbii kolay mı zor mu diemicem cunku calısmadım malum oss

• Geçmiş olsun arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_seko

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Evet vizelerin %30'u finallerin %70'i alınıyor.

İkinci soruna gelince onu tam bilmiyorum.Kimlik numaranı yazdıysan sorun olmaz sanırım.İsim falan neysede imza sorun çıkarır belki.Onu biryere gidip sorman lazım.Büroya falan.

onu bilmiorum da bnde salon no yu yazmayı unutmustm sordum bisi olmas dediler yani onu acıkogretim burosuna sor derm

bu arada sınawda da bi sallamısım muhasbe iktisat nerdeyse full salladm

bna da matematik kolay geldi keske ossde de bole cıksa geo yok sırf mat bi de kolay cok kekti bnce

tbii kolay mı zor mu diemicem cunku calısmadım malum oss

Salon no..cevap kağıdında zaten yazıyordu...sanırım sen soru kitapçığındaki bölümü kastediyorsun?..orda t.c kimliğin salon no, hangi sırada falan oturduğunu yazıyorsun..bence onlarda bi sorun olmaz...ama aynı şeyi cevap kağıdı için söyleyemicem..onu buroya falan sormak lazım..imzanı falan atıyorsun, isim, t.c kimlik numaranı kodluyorsun...Ya arkadaşlar yazmışsınızdır size yazmadınız gibi geliyordur merak etmeyin

• 1.sınıf muhasebe ve hukuk feci derecede kötü . sanki türkçe paragraf sorusu çözdüm . murattan hiç çıkmadı . vizede bunu yapan acaba finalde ne yapar . bu arada büt bu iki sınava göre daha mı basit olur .
  • Evet Arkadaşlar Herkese Geçmiş Olsun Dileklerimi İletiyorum.. Kendinizi Sıkmayın!
    Neden Sıkmayın? Daha 8 Haftamız Var Finale..
    SINAV Değerlendirmem;

İktisat 2. SINIF Öğrencisiyim.
    Sınav Genel Olarak ORTA Dereceli Bir Sınavdı.
    Öncelikle C.tesi günkü sınavın daha zor, Pazar günkü sınavın ona nazaran daha kolay olduğunu söylemeliyim.

Gelelim Derslere,

Muhasebe Uygulamaları: Genel Olarak Sınavın Bana Göre En Zor Dersiydi.. Zaman Yetmedi, ve Zorlandım.

Ticaret Hukuku: Beklenen Sorular Gelmedi Ne Yazıkki, Nerede Sorulmayacak Soru Var, Sormuşlar Fakat Yinede 50 nin altına Düşmemeye Bakın.

Kamu Maliyesi: Bana Göre Kolaydı, Genel Olarak Çalışmayan Biri Fakat Dershanede Ders Dinleyen Biri için Orta Dereceli Bir Sınavdı, Kolay Sayılmaz.

Yönetim Ve Organizasyon: Çalışan için kolay, Çalışmayan için cebelleştirici Bir Sınav. Bana Göre Orta Şeker..

İstatistik: Sınavın En Kolay Sorularıydı, Herkesin Bu Dersten En Az 65 in üstünde Alması lazım. Çünki Ben Sadece Dershanede Dinlediğim Bilgiyle Soru Ve Cevaplarını Yazdım Ve Karşılaştırdım, 65 ve üzeri not Alıyorum ki, Çalışmadım..

İktisat Teorisi: Abartılan Birşey Sorulmadı Sorular Güzeldi Sınavın 2. Kolay Dersiydi En Az Alınacak Puan Bu Ders İçin 70'tir.. Altını Alan Malesef Final'de Zorlanacak.. Konular Finalde Ağırlaşıyor..

Atatürk ilkeleri Ve Inkilap Tarihi: Sorular Çok Güzeldi Sınavın 3. Kolay Dersiydi.. Bir Kaç Absurd Soru Dışında Hepsi Daha Önceki Yılların Sorulan Sorularıydı. Bundanda En Az 70 Almamak Finalde Kötü Sonuç Doğuracaktır.. Benim içim Çok Kolaydı. Gayet iyi geçti..

Genel Olarak,
    Sınav Orta Şekerli Bir Sınavdı İstatistik Dışında Tüm Dersler Orta Karar Geldi. İstatistik Çok Kolay Soruldu.. Ve Bunun Acısı Sanırım Finalde Veya Bütünlemede Çıkacaktır Diye Düşünüyorum.. Onun için yüksek not alacak olan arkadaşlar istatistikten şimdiden çalışmaya başlasın diyorum. Ara vermeyin sakın. Fazla Bir Haftamız yok. 7-8 Hafta Sonra Yine Sınavdayız.. Allah Herkese Dilediği Gibi Notlar Nasip Etsin.. Sınavlara Çalışmadan, Yardımcıyla Geçerim Ben ne Olur! diyenler kesinlikle bu düşüncelerini bırakmalarını tavsiye ediyorum. Geçsem Ben Geçerdim :) Kesinlikle Ana Kitaplarınızı Rafa Kaldırıp Orda tozlandırmayın. Açın ondan takip edin. Yardımcı Yeterli Olmuyor. Ara sınavı düşük olan ve yardımcıdan finale hazırlanan biri için söylüyorum KALACAKSIN! Çünkü Ara sınavda eksik olduğun yerler Finaldede karşına gelecek ve o yardımcı kitap seni kurtarmayacak.. ADI üstündedir YARDIMCI. Derslere ANA kitaplarınızdan Çalışın. Yardımcılara Hikaye Gibi Bakın, ordan Testleri Çözün, Kesinlikle Notlarınız 70'in Altına Düşmeyecektir. Adam gibi Ana Kitaplardan Güzelce Çalışan Tüm Arkadaşlarım Yüksek Notlarla Onur Belgesi Bile Aldılar.. Tabi Yüksekleri Hedefliyorsanız, Sevgiyle Kalın.. İyi Çalışmalar, Başarılar..

• Genel işletme ve davranış bilimleri kolaydı am iktisada giriş zordu.
  • peki arkadaslar gecme notu butun derslerde 50 mi acaba..birde şu %30 ve %70 olayi nasil oluyor tesekkurler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaLadin_C

peki arkadaslar gecme notu butun derslerde 50 mi acaba..birde şu %30 ve %70 olayi nasil oluyor tesekkurler..

vizelerden alacağın notun %30 u, finalde alacağın notun % 70 inin toplamı 50 olmak zorunda
    Bütün derslerde aynı sistem geçerli..
    Ya inşallah şu finansal yönetimden çok düşük almam...valla 20 falan alırsam finalde iyi alıp nasıl geçerim..ayrıca diğer dersleri de hiç bilmiyorum onlarda kötü gelebilir ama finansal bariz kötü geçtiği için ondan düşük alacağımı biliyorum

Ayrıca şimdi baktım sonuçlar belli olmamış..

• Hele durun bakalım daha hemen belli olmaz sonuçlar bismillah.
  • quote:

quote:

peki arkadaslar gecme notu butun derslerde 50 mi acaba..birde şu %30 ve %70 olayi nasil oluyor tesekkurler..

vizelerden alacağın notun %30 u, finalde alacağın notun % 70 inin toplamı 50 olmak zorunda
    Ya inşallah şu finansal yönetimden çok düşük almam...valla 20 falan alırsam finalde iyi alıp nasıl geçerim..ayrıca diğer dersleri de hiç bilmiyorum onlarda kötü gelebilir ama finansal bariz kötü geçtiği için ondan düşük alacağımı biliyorum

Daha önce vizelerin %70'i alınıyordu,sistem ne zaman değişti ya da ben mi yanlış hatırlıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: TurkishDelight

quote:

quote:

Daha önce vizelerin %70'i alınıyordu,sistem ne zaman değişti ya da ben mi yanlış hatırlıyorum

yok öyle birşey sen yanlış hatırlıyorsun :D
    Vizelerin %30'u Finallerin %70'i :)

• cidden ağlamak istiyorum..bir sürü yanlışımı buldum..bazı derslerden soruları resmen üstü kapalı sormuşlar..hiç yanlış yapmam dediğim sorularda bile yanlışım çıkıyorsa diğerlerini düşünmek bile istemiyorum offf yaa..resmen kaldım biliyorum bu sene hayatta geçemem...
    ağlamak, ağlamak ve bi daha ağlamak istiyorum..vizelerde düşük alırsam finallerde napıcam
    Valla bugün sabah moralim baya iyiydi..o da sınavdan iyi alıcam diye değil en azından belli bir süre kurtuldum diye ama yanlışları bulunca yine moral sıfır oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 2 Nisan 2007; 14:42:37 >

• quote:

cidden ağlamak istiyorum..bir sürü yanlışımı buldum..bazı derslerden soruları resmen üstü kapalı sormuşlar..hiç yanlış yapmam dediğim sorularda bile yanlışım çıkıyorsa diğerlerini düşünmek bile istemiyorum offf yaa..resmen kaldım biliyorum bu sene hayatta geçemem...
    ağlamak, ağlamak ve bi daha ağlamak istiyorum..vizelerde düşük alırsam finallerde napıcam
    Valla bugün sabah moralim baya iyiydi..o da sınavdan iyi alıcam diye değil en azından belli bir süre kurtuldum diye ama yanlışları bulunca yine moral sıfır oldu

yaa moralimi bozma 10-15 gün ders istemiyorum de duymak ne çalışmak

mcse sınavlarım var onlara çalışmak istiyom artık hatta topici kapatalım.
    psikolojim bozuluyor.. dimi.

hiç bişii moralinizi bozmaya değmez...
    açın pc yi takılın msn-cs-game felan. rahatlayın.. ben dvd ve film aldım dün ii geldi valla çekirdek + pepsi..
    hafifren sabah 11-akşam 8-9 pc de idim radyasyon çarptı valla birden.

Sadece Sözel Kassak Geçme umuude var vee konular daha kısa artık.

• walla hepinizi anlıyorum arkadaşlar. 6-7 tane sınava giriyosunuz, insan
    hangi birine çalışcagını şaşırıyor.

fakat benim 2 dersim kalmıştı onlardan girdim.Allaha şükür iyi ğeçti
    ders az olunca iyi çalıştım ama
  • arkadaşlar ben tribünlere oynadım bu snavda
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.