Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay sonra muhasebe kolaydır arkadaşlar yapmayın sadece mantığını anlayın yeter gerisini yapıyorsunuz zaten.keşke bütün derslerim muhasebe olsa

bide genel muhasebe diyorsun

bunun maliyet muhasebesini gördük

muhasebe ve mali denetimi var

varda var finansal görecen daha istatistik bunlara hiç bakma derim o zaman :)

yokmu işletme 4.sınıf bugün sınava giren

bacaklarımın üzerinde 2 tane yardımcı kitap yanımda laptop nasıl olacak sıkıldım artık yaa oku oku bitsin şu okul yaa gidelim 5 ay askere nedir bu sefalet
    sınav biter 1 ayda sonuç telaşesi alır bu soru kitaplarını verseler bizde ona göre finallere çalışsak bu açıköğretime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprachen -- 1 Nisan 2007; 0:10:44 >
  • sprachen gibi dusunuyorum...

Eğer işletme bolumunde okuyorsanız muhasebeye alısmanız lazım mantıgını oturtmanız lazım...Çünkü butun sınıflarda muhasebe cıkıcak karşınıza...

1. sınıf en kolay muhasebedir,2. sınıf muh. uygulamaları biraz daha zoru ve gelişmiş hali,3. sınıf malıyet muhasebesi hakıkaten zordur...4 .sınıf da da muhasebe denetımı var sanırım ama onun hakkında bir bilgim yok daha 3. sınıftayım

Bugun 3 dersden sınava girdim...İng,turk vergi ve finansal..Okul yakın oldugu ıcın hemen eve dondum...

İngilizce ultra kolaydı,türk vergi o da kolaydı,finansal hiç sormayın tamamını salladım hiç çalışmadım cunki..
  • VALLA dün bugün fazla kolay sordular.. keşke biraz daha sözel kassaymışım .

inş. acısı finalde çıkmaz
  • herkese geçmiş olsun, inşallah finaller vizelerden de iyi geçer.
  • çok şükür sınavlar bitti
    genel olarak iyidi
    özellikle maliyet muhasebesi, iş ve sosyal güvenlik hukuku çok kolaydı.
    finansal yönetimde biraz zorlandım. diğer dersler de iyi sayılır.
  • Birtek dünkü muhasebede zolandım.Umarım diğerleri iyi gelir.
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim:

1-)İşletme 1.sınıftayım vize %30 final %70 mi?
    2-)Bi de imza bi de isim yerlerini ben doldurmayı unuttum(o diktörgenler içinde isim yazılan yerle yanında imza atılması gerken yerler) ne olur sınav kesin geçersiz mi sayılır diğer tüm bilgilerim mevcut kağıtta görevliye sordum diğer bilgiler doğruysa bişey olmayabilir dedi ama geçersiz de sayılabilir dedi siz ne diosunz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Alert -- 1 Nisan 2007; 12:03:35 >

• Sonuçlar ne zaman açıklanırki
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

Sonuçlar ne zaman açıklanırki

yaklaşık 1 ay sonra
  • Evet beyler bayanlar kaldığım dersi açıklıyorum FİNANSAL YÖNETİM...bu ne abicim ne biçim sorulardı..çok ters geldi bana hep 2 seçenek arasında kaldım sinir oldum...inşallah 50 falan alırım da finallerde çok zorlanmam dicem ama 20 alırsam da hiç şaşırmam..kimse sakın bana finansal yönetim kolay demesin...Hiç çalıştığım yerlerden gelmedi bende fazla abartıp konuların derinine inmişim...hep yorum sordular benim de yorumum harikadır ya.....yapamadım..
    acayip yoruldum fenalık ve baygınlık geldi..ama kurtulduk...hepimize geçmiş olsun..(Aslında bu lafa çok sinir oluyorum bugün yine gözetmen çıkarken herkese geçmiş olsun dedi..)

• Hepsi zordu ingilizce çok kolaydı. Bende birtewk ondan geçerim herhalde. Benim de uykum hadi iyi geceler.
  • sımdı gıdıyorum sınava bakalım ne yapacagız herkese kolay gelsın
  • geçmiş olsun... 2-3 hafta ders çalışma YOK

OHHH BEEE
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Evet beyler bayanlar kaldığım dersi açıklıyorum FİNANSAL YÖNETİM...bu ne abicim ne biçim sorulardı..çok ters geldi bana hep 2 seçenek arasında kaldım sinir oldum...inşallah 50 falan alırım da finallerde çok zorlanmam dicem ama 20 alırsam da hiç şaşırmam..kimse sakın bana finansal yönetim kolay demesin...Hiç çalıştığım yerlerden gelmedi bende fazla abartıp konuların derinine inmişim...hep yorum sordular benim de yorumum harikadır ya.....yapamadım..
    acayip yoruldum fenalık ve baygınlık geldi..ama kurtulduk...hepimize geçmiş olsun..(Aslında bu lafa çok sinir oluyorum bugün yine gözetmen çıkarken herkese geçmiş olsun dedi..)

+1

Yaw insan biraz mı çalıştıgım yerlerden sormaz. O kadar faiz çalıştım yok. O kadar problem çözdüm kitaptan alakasız sorular. Tamamen göçmüş durumdayım finansaldan. Vergi fena degil, Yönetim fena degil, mailyet kararsız, pazarlama göçmüş, iş sosyal göçmüş,finans göçmüş, İngilizce güzel halde gibi. Kafayı yicem yaw.

• ben burada hep söyledim. daha önce girmiş biriyim cünki matematiksel hesaplarama hiç kafa yormayın dedim ben. tanımlara çalışın dedim maliyet muhasebesi içinde aynı şeyi dedim.

ama dinleyen olmadı pek.. Neyse geçmiş olsun
  • malesef ben sınava giremedim büt sınavlarında girdiğim oturum kopya sayıldığı için hem o oturum iptal edildi hemde ceza olarak ara sınava giremedim
  • Arkadaşlar sınav sonuçları nezaman açıklanır?
  • Bu sınavın sorular ve cevaplarını veren site yok mu,netteki aof sitelerini nerdeyse hepsi reklam amaçlı açılmış
  • Yahu istatistikten o kadar uğraştım formuül ezberleyecem örnek çözecem diye basit seri nin aritmetik ortalaması cıktı karşıma diğerleri sırf tanımdı bir de soru kitabının en arka sayfasında ne göreyim istatistikte kullanılan förmüller neyse atlattık ya önemli olan o
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bbjk1985

Arkadaşlar 2 sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim:

1-)İşletme 1.sınıftayım vize %30 final %70 mi?
    2-)Bi de imza bi de isim yerlerini ben doldurmayı unuttum(o diktörgenler içinde isim yazılan yerle yanında imza atılması gerken yerler) ne olur sınav kesin geçersiz mi sayılır diğer tüm bilgilerim mevcut kağıtta görevliye sordum diğer bilgiler doğruysa bişey olmayabilir dedi ama geçersiz de sayılabilir dedi siz ne diosunz?

Evet vizelerin %30'u finallerin %70'i alınıyor.

İkinci soruna gelince onu tam bilmiyorum.Kimlik numaranı yazdıysan sorun olmaz sanırım.İsim falan neysede imza sorun çıkarır belki.Onu biryere gidip sorman lazım.Büroya falan.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.