Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (879. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hep şikayet hep şikayet

çıta çok düşük arkadaşlar

biraz çalışmakla olur bu iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende zeka varsa neden normal unuversıte okumadın,bu kıytırık işe yaramaz aöf yı okuyorsun
    işe bıle almıyorlar
  • Bende sınava girmemeyi düşünüyordum 5 tane dersim 40 - 50 arası diye sınava gireyim dedim en azından belki gene bu notları alır geçerim diye ve öyle oldu. Dersin ortalaması 33 olunca bile CC ile geçiyorsunuz arkadaşlar. Bence bu sistem daha kolay. Sadece kitabı okuyup çıkmış sorular denemeler çözerek geçilebilir bir sistem.
  • Denetim dersinden kurtuldum. Son düzlüğe girdim böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 26 Ocak 2018; 13:48:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ruxtec08 kullanıcısına yanıt
    aaaaaaa olurmu öyle şey
    kitap okunacak çıkmış sorular denemeler çözülecek
    sen neler yazdığının tavsiye ettiğinin farkındamısın?
    kayıt yaptırıp harcı yatırıp diplomayı postaya verip eve göndermelerini beklemek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bütün derslerden kaldım
    50 aldıgım dersten fınalde 17 almısım,dört yanlıs bır dogru olayı mahvetti
    okulu bende bırakıyorum uğrasamıcam

Arkadaş seni ne zaman görsem bütün derslerden kalıyorsun ekampusten video ozetlerini izleyip cikmis sorularla aldigim notlar asagida 7. Yarıyıl kamu yonetimi

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

• 4. dönemde(2. sınıf 2. dönem) 16 kredi dersten kalmışım şimdi 6. döneme geçiyorum(3.sınıf 2. dönem)
    bildiğim kadarıyla maksimum 45 kredi ders alınabiliyor
    illa kaldığım 16 krediyi almak zorunda mıyım? seneye muafiyetten faydalanıp saydıracağım inkilap tarihi var kaldıklarım arasında. 13 kredi alttan 30 kredi üstten alabilirmiyim gelecek dönem? yoksa illa inkilap dahil 2. sınıftan fflerin tamamını alıp 3. sınıf derslerinden birini 4 e mi bırakmam gerekli? teşekkürler
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10C58C9BD -- 26 Ocak 2018; 18:24:51 >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Soruma cevap verecek var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Soruma cevap verecek var mi acaba?

Alamazsın her dönem kendi zamanında alınır.Seneye baharda alırsın şimdi bahar dönemi almazsan
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevabin icin hocam.

• Beyler AOF web tasarım ve kodlama bölümünü okuyorum son dönem dersleri ve 4 FF dersim kaldı. Mezun olunca 4 seneye tamamlamak için hangi bölümleri tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar merhaba, bir kaç sorum olacak cevaplayabilirseniz çok memnun olurum

Şu an AÖF Uluslarası ilişkiler bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim ve tekrar üniversite sınavına girip reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümüne geçiş yapmak istiyorum

Sınav sistemi falan değişmiş sanırım YKS sınavına girmek gerekiyor şimdi. Ben bu sınava girmek için AÖF kaydımı sildirmeli miyim? Yoksa sınava girip tercih yaptıktan sonra prosedür kendi kendini çeviriyor mu?

Bir diğer sorum ise eğer kaydı sildirirsem askerlik tecili düşer mi? Şu an 2020 sonuna kadar tecil var

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim

Teşekkürler
  • Atatürk Üniversitesi Acikogretim büt sinavlari geçtiğimi beyler biliyormusunuz ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    24-25 şubata
  • Mezun durumdasınız
  • Herkes geçiyor da ben niye çalışarak geçemiyorum bu sistemde anlamadım.
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
    Atatürk Aöf ve Anadolu Aöf öğrencisiyim ancak Atatürk Aöf sistemine girdiğimde böyle bir şey karşıma çıktı. Şimdi Online Ödeme sayfası kapanmamış banada SMS ile son tarih 04.02.2018 olarak belirttiler. Ödeme sayfasında sadece normal öğrenim parasını ödeyebiliyorum (290 TL) normalde katkı payıda vermem gerekiyordu ödeme geçmişine baktığımda hep öyle olmuş çünkü. Kırmızı yazıda belirtilen şey nedir yani tam olarak ? En son dün mesai bitimine kadar denmiş ama bana gelen Sms te yarın yazıyor son tarih
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Arkadaşlar merhaba, bir kaç sorum olacak cevaplayabilirseniz çok memnun olurum

Şu an AÖF Uluslarası ilişkiler bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim ve tekrar üniversite sınavına girip reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümüne geçiş yapmak istiyorum

Sınav sistemi falan değişmiş sanırım YKS sınavına girmek gerekiyor şimdi. Ben bu sınava girmek için AÖF kaydımı sildirmeli miyim? Yoksa sınava girip tercih yaptıktan sonra prosedür kendi kendini çeviriyor mu?

Bir diğer sorum ise eğer kaydı sildirirsem askerlik tecili düşer mi? Şu an 2020 sonuna kadar tecil var

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim

Teşekkürler

Beyler yok mu bir cevap?

• 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.