Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cadillaccts

finallere çok az kaldı sınavlar açıklanmadı nolcak bizim halimiz ya daha finaller için tek bir çivi çakmadım.son sınıfım.bitirip askere gidicekmiş gibi birçok şeyi ayarladım eğerki okul bitmez de uzarsa yan bastığımın resmidir

Bende aynı durumdayım arkadaşım seninle ne finallere başlayabildim çalışmaya nede yetiştirebilceğime dair bi umudum var ama eğer işte çalışmıyosan bence bunu iyi değerlendir boşver sınav sonuçlarını yüklen gitsin ben işte çalıştığım için daha kitap açamadım benim de son senem bitirip askere gitmek istiyorum ama görünüşe göre yarım dönem uzattım sanırım şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstwrc

quote:

finallere çok az kaldı sınavlar açıklanmadı nolcak bizim halimiz ya daha finaller için tek bir çivi çakmadım.son sınıfım.bitirip askere gidicekmiş gibi birçok şeyi ayarladım eğerki okul bitmez de uzarsa yan bastığımın resmidir

Bende aynı durumdayım arkadaşım seninle ne finallere başlayabildim çalışmaya nede yetiştirebilceğime dair bi umudum var ama eğer işte çalışmıyosan bence bunu iyi değerlendir boşver sınav sonuçlarını yüklen gitsin ben işte çalıştığım için daha kitap açamadım benim de son senem bitirip askere gitmek istiyorum ama görünüşe göre yarım dönem uzattım sanırım şimdiden

bende çalışıyorum kardeşim.bi hafta sonum var ondada hiç çalışasım yok.konu sonlarındaki 10 ar soruyu döktürdüm bu hafta sonu onlara çalışacağım zaten diğer haftada sınav var.iş yerini filan ayarladım haziranda okul bitcek diye ona acıyorum.haziranda bitcek diye kendimi şartladım biran önce askerliği bitirip gelirim diye fakat okul uzarsa çok kötü olacak.bu adi heriflerde vizeler gibi finallerdede zorlaştırırlarsa konuları soruları çok fena hüsran var demektir.
  • quote:

quote:

quote:

bende çalışıyorum kardeşim.bi hafta sonum var ondada hiç çalışasım yok.konu sonlarındaki 10 ar soruyu döktürdüm bu hafta sonu onlara çalışacağım zaten diğer haftada sınav var.iş yerini filan ayarladım haziranda okul bitcek diye ona acıyorum.haziranda bitcek diye kendimi şartladım biran önce askerliği bitirip gelirim diye fakat okul uzarsa çok kötü olacak.bu adi heriflerde vizeler gibi finallerdede zorlaştırırlarsa konuları soruları çok fena hüsran var demektir.

Ben ikinci dönemde mart sonunda işi bırakmaya karar verdim zaten birinci dönem de kalırsam en azından yarım sene uzar diğer türlü bir sene daha atcak planlarım en azından ikinci dönemi kurtarayım Allah bize bizim gibi olanlara yardım etsin gerçekten mevzu tıkandı gitmiyo yani benim merak ettiğim acaba bu dönemden kalan olursa FF harici onları ikinci dönemde dönem sonu not ortalamasıyla verebilir miyiz öyle bişey olsa bi umut olmuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstwrc -- 28 Ocak 2013; 12:05:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ikinci dönemde mart sonunda işi bırakmaya karar verdim zaten birinci dönem de kalırsam en azından yarım sene uzar diğer türlü bir sene daha atcak planlarım en azından ikinci dönemi kurtarayım Allah bize bizim gibi olanlara yardım etsin gerçekten mevzu tıkandı gitmiyo yani benim merak ettiğim acaba bu dönemden kalan olursa FF harici onları ikinci dönemde dönem sonu not ortalamasıyla verebilir miyiz öyle bişey olsa bi umut olmuş olur

Amin inş. Allah yardım eder bitiririz hepimiz.aslında benimde merak ettiğim bir konu ama sanırım her dönemin not ortalaması ayrı galiba.yani 2.dönem ki not ortalamamızla 1.dönemdeki dc leri filan kurtarmak olacağını sanmıyorum.he keşke olsa da geçip kurtulsak ama sanmıyorum sistemin öyle olacağını.
  • Bu e-öğrenmedeki videolar bir işe yarıyor mu.Açıkçası aöfün verdiği kitapları almadım.Elimde sadece muratın çözümlü soru bankası var.Ara sınava zaten sınav günü çalışmıştım.Muratta sorulara bakmadan direk çözümlerini okumuştum ve sınavda işime yaradı diyebilirim.Bildiğin konuları sade şekilde özetlemişlerdi.Sanırım konu anlatıma gelen yasağı böyle delmişler..
  • Devlet Borçları....70
    Kamu Ekonomisi-1.....50
    Maliye Politikası...50
    türk dili-1....50
    vergi ceza hukuku...40
    vergi icra hukuku...60
    finansal yönetim....45

umarım herkes için hayırlısı olur arkadaşlar sonuçlar açıklanmış...
  • Bir sınav açıklanışında da sistem kitlenmesin yahu
  • Ben bir türlü giremiyorum sisteme, yarına kadar ancak bakarız herhalde görünen o.

Bu da yedek subay sınavına benzedi.

Ahan da baktım.Hiç çalışmadan iyi almışım sanki. :)

Yüzde 30 muydu vizeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Ben bir türlü giremiyorum sisteme, yarına kadar ancak bakarız herhalde görünen o.

Yüzde 30 muydu vizeler.

hocam yenimi girdin . yarım saattir giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhangunn

quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Ben bir türlü giremiyorum sisteme, yarına kadar ancak bakarız herhalde görünen o.

Yüzde 30 muydu vizeler.

hocam yenimi girdin . yarım saattir giremiyorum

Evet az önce girdim ama bir beş dakika aldı girmesi.
  • The service is unavailable.

Sistemine diss atayım aöf
  • İyi geldi notlar çok şükür.

DENETİM : 75
    İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK : 80
    SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR : 85
    STRATEJİK YÖNETİM 1: 90
    ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK: 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randeas -- 28 Ocak 2013; 17:24:27 >

• Bu kuponda yattı. Final kurtarmaz
  • İKT401U AVRUPA BİRLİĞİ 5,00 35,00 - 0,00
    İKT405U FİNANSAL EKONOMİ 5,00 50,00 - 0,00
    İKT403U İKTİSADİ KALKINMA 5,00 85,00 - 0,00
    TÜR201U TÜRK DİLİ 1 3,00 55,00 - 0,00
    HUK401U VERGİ HUKUKU 4,00 60,00 - 0,00

Beyler yardım edin nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim bu sene kalmadan geçmem lazım son senem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 28 Ocak 2013; 17:24:04 >
  • acmıyor sonucları malesef.site kilitlenmiş
  • vize sınavlarına çok aşırı çalışmadığım halde 9 dersin 6 sından 50 ve üzeri not almışım. kalan 3 ders, ikisi 30, biri 35.

aslında bu kadar beklemiyordum, o yüzden acayip canım sıkılmıştı ve 2 haftadır kitaplara, özetlere bakmadım hiç. notlar böyle olunca gaza geldim. kalan 2 haftada nasıl çalışayım ki 5-6 dersten geçebileyim?

o notların yüksekliği, hatalı sorulara doğru cevap puanı vermelerinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum.
  • açmıyor yaw bende bakamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

vize sınavlarına çok aşırı çalışmadığım halde 9 dersin 6 sından 50 ve üzeri not almışım. kalan 3 ders, ikisi 30, biri 35.

aslında bu kadar beklemiyordum, o yüzden acayip canım sıkılmıştı ve 2 haftadır kitaplara, özetlere bakmadım hiç. notlar böyle olunca gaza geldim. kalan 2 haftada nasıl çalışayım ki 5-6 dersten geçebileyim?

o notların yüksekliği, hatalı sorulara doğru cevap puanı vermelerinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum.

son 4e yüklen dostum ilk 4ten eksik varsa uğraşma onlarla
  • Hala The service is unavailable diyor. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın sizi
  • Anlaşıldı gece millet zıbarınca anca bakabileceğim
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.