Şimdi Ara

AOC 966swn i-menü problemi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldım ekranı fakat i-menü indirdim ama parlaklık ayarı aktif değil , bu ekrana ait bir driver cd side çıkmadı , nettede bulamadım , ekran çok parlak kör olucam nerdeyse...bilen varsa yazssın lütfen..

• uppp
  • Aynen kardeşim aynı sorun bendede var program işe yaramıyor aktif değil. AOC Müşteri Servisiyle görüştüm bana özel program gönderdiler fakat yine olmadı ama bugün bi arkadaşımın kasasını taktığımda monitöre birde onda denedim aynı programı çalıştı resmen şaştım kaldım :) herşey aktifti sinirim resmen zıpladı şletim sistemlerimizde aynıydı bana söylediği ekran kartından olabilir diye tek fark Benim ekran kartım Nvidia Onunki Ati şuan bile hala çözüm arıyorum belkide farklı bir sorun var olabilir. Eğer çözümü bulursan paylaşırsan sevinirim kör oldum bende cidden.
  • Çözüm olarak ekran kartın AMD control center dan parlaklık ve contrast ayarlarını düşürdüm , şuan o şekilde kullanıyorum ..Dediğin gibi ne yapsam olmadı bütün i-menü çeşitlerini denedim , ekran kartına yeni driver yükledim değişen bir şey olmadı ...Format atınca kasaya bir kez daha deniyecem...
  • Aynen bende şuan Nvidia nın Control Centerindan ayarladım göz kararı değerler girdim ekran kartı driverini güncelledim olmadı gene zaten dediğin gibi format attığın zaman sorun çözülürse haber verirsen sevinirim bende atar geçerim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.